Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree9Likes

Konu: Yeni Sunucu Duyurusu [110 Cap EU/CH]

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    II_LiaPN0_II
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    AllStar55
    mitra serverina hazar gibi lvl up gelebilir hem yeni macerahem , hazardaki yogunlugu azaltmak adınada güzel bir güncelleme olur
    yeni server hayırlı olsun
    Ne Mutlu Türküm Diyene
    Birşey varsa birşey vardır, birşey yoksa çokşey vardır.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    XecutioneR_
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    En iyi para 110 capta kasılıyor anlaşılan

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    SarayBosna
    Ünvan
    -
    Level
    107
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    SINNER kardeşim bu kaçıncı server kaçıncı yıllık joysro hatalar çok basit düzeltmek istemiyorlar veya uğraşmıyorlar zaten para geliyo oynayan var neyin düzeltmesi 7-8 yıl olmuş bunlar karın doyurma lafları bir caveyi bile 7.yılında düzeneye sokamayan 3 ayda mı ders cıkaracak adamlar zaten para basıyo ilk gün 5k player pre devil çekip kıyasıya yarısıyo 5kyı çarp bakalım ort 1k silkle 5000*50tl 250.000 tl para garanti adamlar kasmıyor zaten 15. hatayı yaptılar gene vesta doldu buda dolacak belli ne diye uğraşsınlar aamaannnnn

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Netekim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mitra sunucumuz henüz devam ediyor ancak biten rekabet ortamı hikayenin ilerlemesine olanak sağlamıyor..
    Düzen için bir server açmıyoruz.. Bizlere gelen istekler doğrultusunda planlamalar yapıyoruz,önceliğimiz oyuncularımızın isteklerini sorunsuz bir şekilde karşılamak..Serüvende görüşmek dileğiyle..
    Oyuncularınızın isteklerinin karşılanmadığı daha önce açmış olduğunuz serverların kapatılması ile kanıtlandığını düşünüyorum. Bunun tek sorumlusu sizler değil oyuncuların yada bazı guildlerinde hatası mevcut ama bunlara çanak tutmanızda sizin hatanız çanak nasıl tutuyorsunuz sürekli yeni server açarak göçebe oyuncular neslinin oluşmasında sizin platformunuzunda payı var.Joysroda açılan server kapanır imajı yarattınız piyasada.

3 Arkadaş Vestaya başladık server kapacağını bile bile ilk joy sro deneyimimizdi bu durumu bile bile başladığım serverda isteklermiz olmadı en azından benim şahsi isteyim olmadı. Bir forum üyesine mevlana örneği vermiştiniz ekip arkadaşınız o tanıma uymadığını verdiği cevapla tesçillemiş oldu.

Vesta ilk deneyimimdi ama joysro oynamasakta geçmişten takip ediyorduk. 7 tane yönetici saymama rağmen forum iletişimi çok zayıf birde forumda oyunculara verlen cevaplar çok yapmacık. Server sistemlerinizde dogmalara dönüşmüş sistemleriniz var. Kendinizin yaptığını doğru görüyorsunuz. Oyunculara bazı konularda sınırlama getiriyorsunuz gelmemesi gereken.

Özellikle güncelleme süreleriniz 100 gün nedir ya 100 gün kısa bir süremi, 100 günde ne yapıyorsunuz kimisi 100 günüde geçiyor 2011 yılında değilsiniz veriler elinizde server caplarınız belli sanki atomu parçalamıyorsunuz. 3 sunucumuz var diyerek savunma yapan ekip arkadaşınıza gülmemek içten değil.

Ben joysroyu deneyimledim bir deneyim bana yeterli hatalarınızdan ders çıkarmış olsaydınız düzenli olarak sürekli server açmazdınız sürekli server açıyorsa bir platform bunun silkroad evrenindeki ismini gayet iyi biliyorsunuz.

Sizden ricam şahit olduğum ekip arkadaşlarınız gibi ''düşüncelerinize saygı duyuyorun dikkate alacağız'' bunun olmadığını gördüğüm için anlamsız cümle olacak.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Togan
    Ünvan
    -
    Level
    62
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    VALHALLA
    Yeni server duyurusunun sroya gönülden bağlı eski oyuncu tabaninda bile heyecan uyandırmadiğı kanısındayım.
    Son bir sene içerisinde açılan 2 servera rağmen yönetimin bu kadar çabuk duyuru yapması, artık oyuncuda joysroda Hazar hariç hiçbir serverin kalıcı olmadığı hissi uyandirmakta kanımca.
    Gelen uyarılara rağmen yönetim; gelen istekler doğrultusunda bu kararı aldıkları bahanesine sığınıyor. Halbuki yukarı daki yorumlarda çoğu arkadaş bu yönde fikir beyan etmiştir. 1 Kalıcı 2 geçici server fikrinden vazgeçip artık kalıcı servera geçiş fikri yonetimin planında yoksa eski tabanada ulaşacaklarını sanmıyorum...

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Alıntı uzeyiro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni server duyurusunun sroya gönülden bağlı eski oyuncu tabaninda bile heyecan uyandırmadiğı kanısındayım.
    Son bir sene içerisinde açılan 2 servera rağmen yönetimin bu kadar çabuk duyuru yapması, artık oyuncuda joysroda Hazar hariç hiçbir serverin kalıcı olmadığı hissi uyandirmakta kanımca.
    Gelen uyarılara rağmen yönetim; gelen istekler doğrultusunda bu kararı aldıkları bahanesine sığınıyor. Halbuki yukarı daki yorumlarda çoğu arkadaş bu yönde fikir beyan etmiştir. 1 Kalıcı 2 geçici server fikrinden vazgeçip artık kalıcı servera geçiş fikri yonetimin planında yoksa eski tabanada ulaşacaklarını sanmıyorum...
    Bakın emin olun bizlerde isteriz kalıcı sabit 3 serverımız olsun, full olsun sürekli onlarla ilgilenelim vs. ancak bu mümkün gözükmüyor. Her sunucuda mutlaka bizimde hatalarımız oluyordur/olacaktır ancak bir serverda oyuncu kaybı olduğunda ne yapılırsa yapılsın orası bir daha dolmuyor. Şuan ki silkroad oyuncularının büyük bir çoğunluğunun kendi ekibi oluyor, guildce oyuna başlayıp guildce bırakıyorlar. Serverda her şey çok güzel, yolunda olsa dahi bir süre sonra sıkılıp yeni açılan başka bir sunucuya geçiyorlar. Yıllardır bu işin içerisindeyiz, bizlerde eski birer Silkroad oyuncusuyuz sizleri gerçekten çok iyi anlıyoruz ancak lütfen sizde biraz bizim gözümüzden, bizim tarafımızdan bakın.

Yorumlarınız, eleştirileriniz için çok teşekkür ederiz.

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Alıntı uzeyiro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakın emin olun bizlerde isteriz kalıcı sabit 3 serverımız olsun, full olsun sürekli onlarla ilgilenelim vs. ancak bu mümkün gözükmüyor. Her sunucuda mutlaka bizimde hatalarımız oluyordur/olacaktır ancak bir serverda oyuncu kaybı olduğunda ne yapılırsa yapılsın orası bir daha dolmuyor. Şuan ki silkroad oyuncularının büyük bir çoğunluğunun kendi ekibi oluyor, guildce oyuna başlayıp guildce bırakıyorlar. Serverda her şey çok güzel, yolunda olsa dahi bir süre sonra sıkılıp yeni açılan başka bir sunucuya geçiyorlar. Yıllardır bu işin içerisindeyiz, bizlerde eski birer Silkroad oyuncusuyuz sizleri gerçekten çok iyi anlıyoruz ancak lütfen sizde biraz bizim gözümüzden, bizim tarafımızdan bakın.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Vesta
    Nick
    Raava
    Ünvan
    -
    Level
    54
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Phoibos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bununda sorumlusu sizlersiniz hazar açılan ilk server diyorsunuz peki onun sonrasında kaç server açtınız sayı verin? Neden piyasadaki diğer previte sunucuları gibi hep server açtınız direnmediniz iyileştirmelere gitmediniz

kaçıncı server bu açılacak olan.

Piyasanın meşhur bir firma olan server var açıyorlar server 2 ay max sonra server bitti neden yıllar içerisinde bu hale getirmişsiniz silkroad online sizinde payınız var pişman olduğunuza düşünmüyorum.

Her server açan kişiler gibi server açma amacınız belli
    isro neden bitti biliyorsunuzdur neden popileritesi azaldı onuda biliyorsunuzdur.
    Göründüğü üzere ortalama 6 yada 7 tane server açtınız yıllardır aynı hataları sürdürüyorsanız emek veren oyuncunun suçu ne burada kalıcı ve emeğini heba olmayacağı bir server istemek oyuncun hakkı diye düşünüyorum.
    Ama malesef ki şirket polikanızı artık değiştiremesiniz joysro ismi açılan server kapanır diye geçiyor tek sizde böyle değil.
    Farkınızı ortaya diğer serverlara benzeyerek değil onlardan farklı olarak kanıtlayabilirsiniz.

Şuan sizin dışınızdada ekip arkadaşlarınız kaçamak ve kelime oyunları yaparak karşısındakinin aklı ile alay ediyor. Bir nebzede olsa samimi yazılar var sizde birtek neden sizde orasıda tuhaf.

Aslında bu sunucunun neden farklı olacağı tam olarak "Tecrübe" kelimesinde saklı. Ben bir oyuncu topluluğuna böyle cümle yazarken utanırım.
    Akıl ile alay etmeden başka birşey değil bu cümle. Bu ekip arkadaşınız oyuncular ile alay etme özelliği var galiba. Sorular ne iken cevapları akıl ile dalga geçme içeriyor.

JoySro GM Ekibi [GM] Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySro
    Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bununda sorumlusu sizlersiniz hazar açılan ilk server diyorsunuz peki onun sonrasında kaç server açtınız sayı verin? Neden piyasadaki diğer previte sunucuları gibi hep server açtınız direnmediniz iyileştirmelere gitmediniz

kaçıncı server bu açılacak olan.

Piyasanın meşhur bir firma olan server var açıyorlar server 2 ay max sonra server bitti neden yıllar içerisinde bu hale getirmişsiniz silkroad online sizinde payınız var pişman olduğunuza düşünmüyorum.

Her server açan kişiler gibi server açma amacınız belli
    isro neden bitti biliyorsunuzdur neden popileritesi azaldı onuda biliyorsunuzdur.
    Göründüğü üzere ortalama 6 yada 7 tane server açtınız yıllardır aynı hataları sürdürüyorsanız emek veren oyuncunun suçu ne burada kalıcı ve emeğini heba olmayacağı bir server istemek oyuncun hakkı diye düşünüyorum.
    Ama malesef ki şirket polikanızı artık değiştiremesiniz joysro ismi açılan server kapanır diye geçiyor tek sizde böyle değil.
    Farkınızı ortaya diğer serverlara benzeyerek değil onlardan farklı olarak kanıtlayabilirsiniz.

Şuan sizin dışınızdada ekip arkadaşlarınız kaçamak ve kelime oyunları yaparak karşısındakinin aklı ile alay ediyor. Bir nebzede olsa samimi yazılar var sizde birtek neden sizde orasıda tuhaf.

Aslında bu sunucunun neden farklı olacağı tam olarak "Tecrübe" kelimesinde saklı. Ben bir oyuncu topluluğuna böyle cümle yazarken utanırım.
    Akıl ile alay etmeden başka birşey değil bu cümle. Bu ekip arkadaşınız oyuncular ile alay etme özelliği var galiba. Sorular ne iken cevapları akıl ile dalga geçme içeriyor.
    Herşeyin suçlusu zaten size göre tüm yorumlarınızda bizleriz..Eğer eleştirdiğiniz kadar kötü bir platform olmuş olsaydık 2011'den bugüne kadar JoySRO ismi bugün buralarda olmazdı...

Diğer yönetici arkadaşlarım size birbirinden güzel cevaplar vermiş hatalarımızı kabul edip telafi ediceğimizi bildirmiş şuan ki Silkroad topluluğunun durumlarından bahsetmiş..

Ancak günlerdir birdaha oynamayacağınızı belirttiğiniz bir platform'da tüm yorumlara eleştiri yapıyorsunuz,eleştirilerinize dahi teşekkür edilmiş olmasına rağmen..

Ancak anlayamadığım konu ne bekliyorsunuz? Yaptığınız tüm iyi ve kötü yorumlara cevap verilmiş ve teşekkür edilmiş neyin cevabını almak istiyorsunuz neyin doğruluğunu teyit etmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum,anlayamadım?

Oyunumuzu oynamak isterseniz kapımız sürekli açıktır,ancak bir daha oynamayacağınızı bildirip burada sadece kötü yorumlar yapmaya gelmenize müsade edemeyiz..Merak ettiğiniz konuları özelden,discord adresimizden veya başka bir konu açarak sorabilirsiniz.. Ama sanırım merak ettiğiniz konu yok eleştirmek,kabul etmemek ve sadece konuları size göre yorumlak gibi bir niyetiniz var...

Her türlü sorunlarınızı bana veya diğer yönetici arkadaşlarıma özel mesaj atabilir ayrı bir konu açabilir veyahut Discord adresimizden mesaj atarak çözebilirsiniz.

Zihinlerimizde sizin hakkınızda sadece ''kötü yorum'' yapmaya gelip tek amacı sunucumuzu kötülemeye çalışan veya toplulukta popüler olmaya çalışıp ne yazık ki sonu hüsran olan bir profil portföyü oluşturmamak adına bu bilgilendirmeyi yapma gereğinde bulunuyorum ki canınız sıkıldığın da yada talimat aldığınız bir günde her gün ısrarla oynamayacağınızı belirttiğiniz ancak eleştiri yapmak için girdiğiniz foruma o gün girdiğiniz de kötü bir uyarı ile karşılaşmayın..

Umarım yeteri kadar açık olmuşumdur..

JoySRO yönetim ekibine geldiğimiz gün SALTUK sunucusunda 100 oyuncu bile yoktu,Saltuk sunucusunu bizler açmadık oluşan tüm olayları eski yönetim adına bize yıkamazsınız.. Ancak sunucu masrafları şirket bünyesine her ay - olarak girmiş olsa dahi Saltuk sunucusunuda aylarca kapatmadık.

Bizim maceraya son verdiğimiz tek sunucumuz Petra'dır.

Bunun dışında şuana kadar açtığımız hiç bir sunucumuzu kapatmadık yani; Şuan dahi açık olup sunucu masraflarını karşılayamayan sunucularımız hala açık..

1. Önceliğimiz oyuncularımız 2. Önceliğimiz ise oyuncularımıza sorunsuz bir oyun deneyimi sunmak..
    Daha sonra ki önceliklerimiz yenilikler,güncelleme hazırlamak,event planlamak vb. ancak bunların sonunda bunları yapabilmek için bir sebebe daha ihtiyacımız oluyor bu da maliyet ve gelir..Yani bahsettiğiniz ve eleştirdiğiniz herşey sizin düşündüğünüz kadar basit ve küçük değil..

Şunuda hatırlatmak isterim ki JoySRO marka tescili olan, tüm vergi ve devlete karşı yükümlülüklerini yerine getiren Türkiye'de tek olan bir platform'dur.

Yine yazdığınıza nazaran cevaplama zorunluluğunda bulunuyorum.. Buraya her canı isteyen yorum yapamıyor? Oyuncularımız ve aramıza katılacak yeni misafirlerimiz yorum yapabiliyor bizde onların yorum ve değerlendirmelerini,istekleri ve önerilerini özveri ile okuyor ve ona göre sunucuya yön veriyoruz. Yani açıkçası oynamayacağınızı bildirdiğiniz bir platforma yorum yapmanız ve yorumlarınızın sadece eleştiri hakaret itham vb. olması ne etik ne de sağlıklı..Zaten bu yaptığınız kabul edilebilir birşey de değil..

Lütfen bu yazıma yorum yapmadan tekrar ve tekrar mesajımı okuyun ve söylemek istediklerimi iyi algılayın... Çünkü günlerce eleştiri yapabiliceğiniz,ithamda bulunacağınız ve cevap alacağınız üstelik oynamayacağınız bildirerek bunları yapacağınız başka bir platform yok.

Likya konusuna gelicek olursak,oyuncularımızın mükemmel ve sorunsuz bir oyun deneyimi yaşaması adına elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaktayız.

Likya ile JoySRO'ya daha önce ki tecrübeleriyle veda etmiş tüm oyuncularımızı geri kazanmayı hedefliyor,planlıyor bunun için zevk ve heyecanla çalışıyoruz.

Umarım tekrar yeteri kadar açıklayacı ve açık olmuşumdur.. Önyargılarınızı kırmak adına sizleri büyük bir ilgi ile Likya davet ediyorum..

Sevgiler
    Netekim

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    BluFF
    Ünvan
    -
    Level
    45
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Serverın detaylarını ne zaman paylaşacaksınız ona göre hazırlanalım veya hiç beklemeyelim.