Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Awakea

Konu: JoySro - [GM] Awakea 'dan Veda!

JoySro Baronet
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️

JoySro - [GM] Awakea 'dan Veda!

Değerli JoySro Ailesi,

2011 tarihinden bu yana JoySro bünyesinde görev yapmaktayım, görevimi kişisel sebeplerden dolayı bırakıyorum. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim, sizlerle birlikte çalışmak benim için çok keyifliydi. Görev sürem boyunca bana verilen görevleri layıkıyla gerçekleştirmek ve istenin fazlasını yapmak için gayret gösterdim.

Aranızdan ayrılacak olsam da burası benim için geniş aile, sıkı dostluk ve başarı gibi çok kutsal değerler ifade ediyor. Burada olduğum süre boyunca başarıyı, mutluluğu, hüznü, sevinci paylaştığım tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

JoySro bünyesinde sizlerle çalışmak ve siz değerli oyuncularımıza hizmet vermek büyük bir zevk ve onurdu. Benimle birlikte mesai yapan ve çalışmalarımda katkısı ve desteği olan herkese, hepinize teşekkürü bir borç bilirim.

Herkese önce sağlık, sonra duru bir zihin ve huzurlu bir yaşam dilerim.

Yazılacak çok fazla duygusal sözlerim var ama gözlerim dolabilir En içten sevgi ve saygılarımla…
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

JoyTeam Support [GA]Zeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seninle çalışmak beni her zaman bir adım öne taşımıştır, bana kattıkların için çok teşekkür ederim.

Seni özleyeceğiz Awakea...

JoySro Baronet
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı [GA]Zeytin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seninle çalışmak beni her zaman bir adım öne taşımıştır, bana kattıkların için çok teşekkür ederim.

Seni özleyeceğiz Awakea...
    Güzel yorum ve duyguların için teşekkür ederim kardeşim, özlemlerimizi her zaman gidebiliriz. Sen benim en sevdiğim DJ botusun
    [GA]Zeytin likes this.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Bu Konu için Etiketler