Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree1Likes
  • 1 Post By royalcity.

Konu: Joysro sahtekar.

Banned

Joysro sahtekar.

6 öncesinden IRIS ve SALTUK birlesecek dedi GM spy. Simdi yeni GM gelmiş sunucular ayrı ayrı diyor Sahtekar Emek hırsızı. JOYSRO IRIS sw sini JOYSRO silk satıslarını kapatı ki sw bitsin yeni sw acıyım diye para kazanma nın pesinde kosuyor JOYSRO ve silk satısları uyelkleri kapatarak kendi eliyle bitirmiştir JOYSRO . Nedeni yeni 110 cap acıp kara kazanmak kendi cıkarları icin hep aynı seyi yapıyor bi sw azalinca resmi siteden sayfasini silerler önce sonra gider yeni sw acar para kazanmak icin. SALTUK daha öncesinden kapatıldı para kanmak icin JOYSRO Tekrar SALTUK Actıldı . ARDİS sw si kapatıldı emekler cöpe gitti IRIS ölume terk edildi emekler gene cöpe gitti. Demek istedigim şudur beyler JOYSRO herzaman kendi cıkarları pesinde kosan bir Playforum Fazla guvenmeyin. Miletti Kandırarak daha cok can yakmaya calısıyor JOYSRO. Yeni ***** acacakları oda joysro ya ayıttır Ortagi acacak falla nbunlar hikaye. JOYSRO Şirketinin adı cıktıgı icin SRPSRO diye platforum kurdular bunlara kanmayın. işte sizie kanıtı JOYSRO nun Gercek yuzu. Banyeme sebebimiz coksacma sw nin ilk haftası ban attı guild dimize.
    HERKES GÖZUNUN ÖNUNE BAKSIN BU EMEK HIRSIZLARINA PARA KAZANDIRMAYIN BEYLER...
    Konu [GM] Rimesia tarafından (14.Ocak.2018 Saat 20:12 ) değiştirilmiştir.
    ROYALMUCO likes this.

Junior Member
    Güzelmiş.. 3. videoyu bekliyorum ne zaman gelir??

Banned
    Edited by [GM] Hyper: üslubunuza dikkat edin.

Administrator
    Merhaba, attığınız videolar GM SPY ile ilgili videolar şu anda GM SPY burada bir görevi bulunmuyor. Bunlarla JOYSRO nun bir ilgisi yok. Server açma kapama konusuna gelince bunlar tabiki olabilen şeyler. server açıp 3 ay sonra kapatıp tekrar yenisini açan sunucular mevcut piyasada. HAZAR sunucumuz 7 yıldır faailyet göstermektedir. Oyuncuların ve serverın akışına göre serverlar kapatılır ve yenisi açılır, bu tamamen JOYSRO yönetiminin elinde saklı tutulan bir karardır. Üyelik sözleşmesindede bu açıkça belirtilmektedir. Sunucunun sonsuz kadar açık kalacağının garantisi yoktur. Bunu kabul ederek oyuna kayıt oluyorsunuz zaten. Sizin şuan yaptığınuz karalama kampanyasından başka birşey değildir. Şimdi burada kısa yoldan sizi banlayabilirdim ama sizi insan yerine koyup cevap yazıyorum ki belki bazı şeyleri anlarsınız diye umuyorum. Server kapatma yenisini açma vs.. bu konuda laf edebileceğiniz en son platformdur JOYSRO . Açtığı serverların en kötüsü bile minimum 1 yıl açık durmuştur.

Küfürlerinizi sildim. Üslubunuzu bozarsanız sizi banlayacağım.

Bu Konu için Etiketler

hiçbiri

Etiket Bulutu.