Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 73 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree25Likes

Konu: Hazar - Kış Sezonu Güncellemesi

 1. #1
  JoySro GM Ekibi [GM] Olmega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  18.Ocak.2018
  Mesajlar
  656

  Hazar - Kış Sezonu Güncellemesi
  Hazar ailesinin değerli savaşçıları!

  Bildiğiniz üzere JoySro platformlarında sezon olgusunu ve kültürünü yaşatıyor, sezonlar halinde oyun serüvenine yenilikler getiriyoruz. Bu kapsamda Dünya'nın ve Türkiye'nin en uzun süreli destanı olma özelliğini elinde tutan Hazar macerasına, yeni heyecanlar, yeni maceralar ve yeni savaşlar katmak adına Kış Sezonu güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız!

  Oyuna gerek taktiksel gerekse görsel açıdan çeşitli yenilikler ve değişiklikler getirerek, oyun deneyiminize yeni tatlar katıyoruz! Kış sezonu ismini verdiğimiz bu sezonda heyecan her daim sizinle olacak!

  Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan güncelleme detaylarını hep birlikte inceleyelim;


  #Yeni Parlama Efektleri!
  Hazar macerasına biraz daha renk katmak istiyoruz, alışıla gelmişin dışında item parlamalarına ek olarak silahınızda sadece görsel açıdan değişiklik yapmanıza olanak sağlayacak ve oldukça şık bir görünüm elde etmenize yarayacak olan 6 adet özel parlama efektini item mall'a ekledik. Bu parlamalar herhangi bir damage avantajı sağlamayacak olup, yalnızca görüntü ve efekt olarak değişime yardımcı olacaktır. Bununla birlikte herhangi bir silahınızda hali hazırda iteminizde basılı olan parlama efektini silmek ya da değiştirmenize olanak sağlayacak olan Remove Scroll item mall'a eklendi.


  # Yeni Uniqueler  Hazar serüvenine yakışır seviyede 4 adet yeni unique macerada yerini alıyor. Khulood, Karkadann, Dark Warrior ve Light Warrior aşağıda belirtilen spawn noktalarında belirerek Hazar'a meydan okumaya geliyor!

  Aynı zamanda bu özel uniqueler kendilerini kesen cesur savaşçılarına bazı özel ödülleri takdim edecek! Bu uniquelerden bundan böyle Hazar için stratejik açıdan oldukça önem arz eden Crystal Elixir ve aynı zamanda birbirinden değerli Silk itemler düşecek!

  Bu özel uniqueler aşağıda haritalar üzerinde belirtilen spawn noktalarında belireceklerdir.

  # Wanted Sistemi Yenilendi !  Hazar'da kervancılık her zaman ön planda olması hedeflenmektedir. Bu kapsamda; Kervancılığı yani meslek deneyimini daha fazla keyifli hale getirecek ve stratejik açıdan meslek alışkanlığını pekiştirecek olan Wanted sistemi, bu heyecanın dahada değerli olması adına güncellendi. Meslek kıyafetlerinizi giyip savaştığınızda öldürdüğünüz her bir oyuncu için 1 puan kazanacak olup, sizin ölmeniz durumunda 2 puan silinecektir. Bu puanların 1 hafta boyunca birikmesi ile oluşturulacak olan Job Rank sıralaması sonucunda ilk 5 te yer alan oyunculara sıralamaya göre Buff verilecektir.  Hero mode efektlerin sağlıklı bir şekilde görünebilmesi için Grafik ayarlarından tüm efektleri aktif etmeniz gerekmektedir. Bunun için yapmanız gerekenler; Esc > Option > Video > Graphic > Effect Quality > See All Effects komutlarını izleyerek efektlerinizi açabilirsiniz.


  # Survival Arena Geliyor!


  Silahlarınızı hazırlayın Survival Arena etkinliği Hazar macerasına dahil ediliyor! JoySro'nun en yeni savaş arenasında macera başlıyor! Collesium Arena bölgesinde gerçekleşecek olan ölüm kalım savaşında, en çok rakip kesen oyuncu arenanın galibi olup, ödülü kazanan isim olacaktır! Hayatta kal ve rakiplerine gerçek gücünü göster. Kısaca taktik maktik yok bam bam bam!


  # Yeni Petler Karşınızda!


  Maceraya biraz renk katmak istediğimizi daha önce belirtmiştik, o halde hem görsel bir zenginlik hem de alışa gelmişin dışına çıkmak adına Hazar macerasına 2'si toplama 7'si growth olmak üzere toplamda 9 adet yeni pet ekliyoruz! Hem taktiksel olarak, hem de görünüş olarak sizlere eşlik edecek oldukça hünerli petler oyuna entegre edildi. Fellow Petleri ve toplama petlerini Item Mall'dan satın alarak temin edebilirsiniz. Saldırı, binek ve toplama peti olarak kullanabileceğiniz birbirinden güzel fellow petler ile taktiksel olarak da bir çok avantaj kazanacaksınız.


  # Special Dress'ler Geliyor!

  Yeni kıyafetler her zaman ruha iyi gelir!
  Görsel yeniliklerden bir diğeri de maceraya yeni dahil olacak olan yeni dress setler oluyor! Hazar 'da modern çizgiler ile tasarlanmış birbirinden güzel JoySro Special Dress setler ile farklı bir görüntü elde edeceksiniz.


  # Yeni Event H A Z A R !
  Serüvende sizlere hem heyecan, hem eğelence ve bol miktarda ödül getirecek olan yeni bir toplama etkinliği bu güncelleme ile birlikte Hazar'a entegre oluyor. Kış sezonu boyunca sizlerle olacak olan HAZAR Toplama etkinliği ile heyecanlı ve bol ödüllü bir oyun deneyimi sizlerle! Sunucumuzun isminin harflerini yeterli oranda topla ve bir çok ödülün sahibi ol!


  # Uniqueler'de Revizyon!


  Unique macerasının ne kadar heyecan dolu olduğunun bilincindeyiz, bu heyecana biraz daha heyecan katacak bir güncelleme ile Unique maratonunu daha da hızlandırıyoruz! Özellikle Cave içerisinde yer alan ve Hazar oyuncu ortalamasına bakıldığında çok hızlı bir şekilde canları azalan uniquelerin can oranlarında bir dizi değişiklikler yapıldı. Uniquelerin HP'leri Oyuncularımızın vermiş olduğu hasara oranlandığında uniquelerin canlarının oldukça az olması nedeni ile rekabeti arttırmak ve daha heyecanlı bir oyun ortamı için Cave uniquelerinin canları belirli bir oranda arttırıldı.


  Sadece bununla kalmayıp asıl unique revizyonu ise uniquelerden düşen Crystal Elixirler ile ilgili oldu. Cave dışındaki uniquelerden düşen Crystal Elixirlerin dropları kapatılarak, Cave içerisinde yer alan ve oyuna yeni dahil edilen uniquelerin droplarına eklenmiştir. Bundan böyle Cave uniquelerinden Crystal Elixir düşebilecek!

  Bunlara ilave olarak tüm uniquelerden bundan böyle kesen oyuncuyu ödüllendirmek amacıyla birbirinden değerli Silk itemler düşebilecek.

  Ayrıca kendi seviyesindeki uniquelere oranla oldukça fazla yüksek bir can değerine sahip olan Isyutaru'nun can değeri belirli bir oranda azaltıldı ve orjinale daha yakın bir hale getirildi.


  # Crystall Elixir Görünümünde Revizyon


  Görsel revizyonlarımızdan bir diğeri ise Crystall elixir drop görünümü. Normal elixirlerle aynı parlayan Crystall daha sıradışı bir görünüm yeniden modellendi!


  # Arena ve CTF Saatleri!
  Arena Manager'a arena saatleri için, Event So-Ok'a ise Capture The Flag saatleri için NPC içerisine detaylı şekilde saat bilgileri yazıldı. Artık eventlerin ne zaman başlayacağını ilgili NPC 'den öğrenebileceksiniz!


  # Force & Warlock Balance


  Stratejik açıdan oldukça önem arz eden Pill Bugunun kaldırılmasıyla Force ve Warlock buildleri ön plana çıkarılmıştır. Ancak diğer buildlere karşı aşırı derecede üstünlük sağlamaması adına bazı düzenlemelere gereksinim duyulmuştur.


  # Pill Bugu Kaldırıldı!

  Stratejik açıdan oldukça önem arz eden Pill Bugu kaldırıldı. Özellikle Warlock karakterler için oldukça önemli olan bu değişiklik ile stratejik değişiklikler sizleri bekliyor..


  # Rescue Skillerinin Süreleri Değişti

  Özellikle kale savaşlarında ve meslek savaşları esnasında oldukça stratejik öneme sahip olan Reverse Immolation ve Reverse Oblation skillerinin devamlılık süreleri 30 Saniyeye düşürüldü. Can sıkıcı bir hal olan ve gerçekçilikten uzak bir savaş görüntüsüne sebep olan Rescue modu artık eskisi kadar etkili olmayacak!

  # Yeni Title'lar Eklendi

  Hali hazırda mevcut olan Title sistemine yeni title'lar sizlerle. Karakterinize yakışır şekilde birbirinden güzel ve gösterişli yeni Title'lar Samarkand'da bulunan JoySro Title Market'e eklendi. Uzun süredir istek alan bir çok yeni title sizleri bekliyor.


  # Stack Değişikliği

  Legolasa müjde! Arrow-Bolt Stackleri daha kolay bir oyun deneyimi adına arttırıldı. 2.000 Seviyesinde olan Stack sınırı 10.000 Olarak yükseltildi.

  # Dress Listesi Güncellendi

  Her güncelleme çalışmasının olmazsa olmaz güncelleme detaylarından birisi olan Dress listesinin güncellemesini bu güncelleme çalışmasında da yapıyoruz ve Hazar'da item mall üzerinde satışa sunulan dress listesini değiştiriyoruz. Oyuncularımız tarafından yoğun istek alan, birbirinden güzel dress setleri item mall'a ekledik. Elbetteki dress listesinde yer alan dress setleri her oyuncunun beğenisine ve isteğine göre uyarlamak oldukça güç. Ancak beğeneceğiniz bir kombin olacağından eminiz.


  # Exp Rate'de Değişiklik

  Maceraya yeni soluk katacak yeni oyuncularımızın bu serüvene hızlıca adapte olmasını istiyoruz, özellikle oyuna yeni başlayacak oyuncularımızı düşünerek exp rate'de belirli oranda yükseltme yapıldı. Özellikle 120 ila 125 level arasında oldukça zor olan exp rate daha da kolaylaştırıldı! Yeni oyuncular hodri meydan!


  # Union Chat Limitinde Değişiklik!

  Union içerisinde union chatin ne kadar mühim olduğunun bilincindeyiz, alt yapısal olarak union chat limiti mevcuttu ve sadece belirli oyuncular union içerisinde konuşabiliyordu. Bu durumun ne kadar can sıkıcı olduğunun bilinciyle limiti kaldırıyoruz ve tüm oyuncuların uniondan konuşmasına olanak sağlıyoruz.


  # Devil & Angel Spirit'te Revizyon

  Devil ve Angel Spirit'te artı basıldığında +3 ve +6 dan sonra gelecek olan değerlerde bir dizi değişiklikler yapıldı. Daha öncesinde bu özellikler yalnızca Devil Spiritte yer alırken bundan böyle Angel Spiritte de bu özellikler yer alacak!

  Buna göre +3'den sonra ;

  Blocking Rate +1
  Ignore Monster Defance +2

  Buna göre +6'dan sonra ;

  Blocking Rate +2
  Ignore Monster Defance +2

  Özellikleri Devil ve Angel'a eklendi. En yüksek artı kimde görebilir miyiz?


  Bu güncellemelere ilave olarak güncelleme çalışması ile birlikte siz değerli oyuncularımızın sorunsuz bir oyun deneyimi yaşaması adına alt yapı, yedekleme ve bakım çalışması da güncelleme ile birlikte uygulanacaktır.

  Tüm güncelleme detayları aşağıda belirtilen tarih ve saatte oyuna entegre edilecek olup, güncelleme amacıyla sunucu bakımı tamamlandıktan sonra oyun açıldığında oyuna botsuz bir şekilde giriş yaparak oyunu güncellemeniz gerekmektedir.

  Güncelleme Tarihi : 12.11.2019
  Güncelleme Saati : 19:00
  Güncelleme Süresi : 4 saat  Macerada görüşmek üzere!

 2. #2
  JoySro GM Ekibi [GM] Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  20.Ocak.2018
  Nereden
  Jangan
  Mesajlar
  3,241
  Söz verdiğimiz gibi
  Archeon likes this.

 3. #3
  JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.Ocak.2018
  Nereden
  🔸 Eskişehir ♦️
  Mesajlar
  4,149
  Tam istediğiniz gibi sıcak sıcak..

  Archeon, Tuncay and 0guzsahin like this.
  🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

  www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

  forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

  www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)


  YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.


 4. #4
  JoySro Baronet
  Üyelik tarihi
  16.Şubat.2019
  Mesajlar
  408
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  ShrlckHolmes
  Ünvan
  -
  Level
  122
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  -
  Güncelleme detaylarını inceledim çok güzel olmuş elinize sağlık.

 5. #5
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  09.Kasım.2019
  Mesajlar
  5
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  SekmeT
  Ünvan
  [Baronet]
  Level
  125
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  ManiaAcsArmy
  Güzel güncelleme elinize sağlık

 6. #6
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  16.Ağustos.2019
  Mesajlar
  2
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  AyBeRK_Bey
  Ünvan
  -
  Level
  115
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  END_GAME
  işte tam da beklediğimiz güncelleme sabırsızlıkla bekliyoruz çok yaşa hazar

 7. #7
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  10.Kasım.2019
  Mesajlar
  1
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  MagicBeauty
  Ünvan
  [Baron]
  Level
  125
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  Gestapo
  Tebrikler gayet başarılı elinize sağlık

 8. #8
  JoySro Oyuncusu
  Üyelik tarihi
  21.Ekim.2019
  Mesajlar
  65
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  _TwiLighT_
  Ünvan
  [Baron]
  Level
  125
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  -
  Hazar sallanır ama yıkılmaz <3 tam da hazar'a yakışır bir güncelleme <3 #ComeToHazar

 9. #9
  Tecrübeli Oyuncu
  Üyelik tarihi
  18.Şubat.2018
  Mesajlar
  176
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  SirRebecca
  Ünvan
  [Baronet]
  Level
  119
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  The_TurKS
  Bence silah parlamaları ve yansıtmalar biraz abes kaçmış hazar gibi köklü standart bir server ' a biraz fazla gibi geldi . Onun dışında pill bugunun kaldırılması karşılaşmaları dahada zevklendiricek hatta çoğu kişinin bunu duyup geri geleceğini düşünüyorum . Oyuna yeni başlayan arkadaşlar içinde ctf ve arena saattlerinin npc de gözükmesi muazzam .Bazı abartı eklenmeler yapılsada güncellemenin geneline baktığım zaman eski bir oyuncu olarak beni tatmin ediyor .

  Emeğinize sağlık .
  #ComeToHazar

 10. #10
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  02.Mart.2018
  Mesajlar
  2
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  Finn_MacCoul
  Ünvan
  -
  Level
  125
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  eBuL_FETHH_
  Güzel bi update olmuş awaken odalarına da bi ayara çekerseniz seviniriz çok kalaba kolay gelsin

Bu Konu için Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
Hakkımızda
JoySro Online, Aralık 2011 tarihinde açılmış olup, 7 senedir kesintisiz yayındadır. Tek server ile başladığı hizmet hayatını 2 ve 3. serverlarını açarak devam ettirmiştir. Şu anda HAZAR, LİKYA ve VESTA olmak üzere 3 farklı CAPte sunucularla siz değerli oyuncularına hizmet vermeye devam etmektedir.
Bizi Takip Edin

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0