Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree28Likes

Konu: Hazar - Yaz Sezonu Güncellemesi - Part 1

 1. #1
  JoySro GM Ekibi [GM] Olmega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  18.Ocak.2018
  Mesajlar
  645

  Hazar - Yaz Sezonu Güncellemesi - Part 1
  Merhaba Değerli JoySro Oyuncuları,

  Maceranın 7 seneden bu yana kıyasıya bir şekilde aralıksız olarak sürdüğü Hazar (125 Cap) sunucumuza bildiğiniz üzere dönemsel olarak yenilikler katmayı ve oyun keyifini her zaman daha dinamik bir hale getirmeyi daha önce ilan etmiştik. Bu planlama kapsamında sizlerinde bildiği üzere ilk olarak Hazar - Bahar Sezonu Güncellemesi akabinde Hazar - Bahar Sezonu Ek Güncellemesi ve Hazar - Bahar Sezonu 2. Ek Güncellemesi yamalarına oyunumuza entegre etmiştik.

  Dinamik bir oyun anlayışı ile sürekli olarak yenilikçi tutumumuz ile oyun keyfini sürekli taze tutmak adına Hazar sunucumuzda Yaz Sezonu güncellemesini sizlere bildirmek isteriz.

  Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden Yaz Sezonu boyunca heyecanı doruklarda yaşayacağınız Hazar sunucumuzun yeniliklerini hep birlikte inceleyelim;

  NOT: Sizleri daha fazla bekletmemek adına bu güncellememizi part1 olarak sunuyoruz. Önümüzdeki günlerde oyuna entegre edeceğimiz sistemsel değişiklikler sizlerle olacaktır.  Premium Fiyatı Düşürüldü
  Oyun dinamiğinde büyük rol oynayan ve aynı zamanda karakterlere taktiksel açıdan büyük farklar katabilen Premium fiyatı yapılan güncelleme ile düşürüldü. Daha önce 450 Silk olan Premium ticketlar bundan böyle 300 Silk olarak item mall'da satışa sunulmuştur.


  Bandit Kalesi Kapatıldı
  Oyun içi rekabetin arttırılması ve kale savaşı deneyiminin daha keyifli gelmesi adına çok fazla getirisi olmayan ve tercih edilmeyen Bandit kalesi kapatıldı. Bundan böyle Hotan ve Jangan kalelerinde kıyasıya kale savaşları izleyeceğiz.


  Dress Listesi Güncellendi
  Oyunda görselliğin ve zerafetin sembolü Dress Suitleri daha öncede ilan ettiğimiz gibi düzenli periyotlar halinde yenilemeyi, farklı dressleri sizlere sunmayı kararlaştırmıştık. Her güncellememizin olmazsa olmaz yeniliği Dress listesi Yaz Sezonu güncellemesi ile item mall'da yenilendi.


  Jupiter'de 3. Odaya Awaken Drobu Eklendi
  Hazarda değeri oldukça fazla olan Awaken stoneler için slot sayısı yetersizliği tarafımıza iletilen en büyük problemler arasındaydı. Bu kapsamda 3. Odada yer alan bazı moblar değiştirilerek yerlerine Awaken stone drobu olan moblar eklendi. Bundan böyle 3. Odadan da Awaken düşürebileceksiniz.


  Stackler Güncellendi
  Oyunda sürdürülebilir bir oyun tecrübesi algısı için gereksiz zaman ve yer kaybını önlemek adına 11 ve 12dg stonelar bundan böyle 1k olarak stacklenebilecek. Aynı zamanda HP ve MP Potlarda yeni stackleme ile 1k olarak stacklenebilecek.


  Titan Uniqueler Oyuna Tekrar Dahil Edildi
  Otomatik olarak spawn olan ve özellikle oyuna yeni başlayan oyuncuların büyük beklenti içerisinde oldukları titan uniqueler oyuna tekrar entegre edildi. Bundan böyle Titanlar Türkiye saati ile öğlen 12:00'da ve Akşam 22:00 'da otomatik olarak spawn olacaktır.


  Yuno ve Earth Uniquelerine Silk İtem Dropları Eklendi
  Tıpkı diğer uniquelerimizde olduğu gibi bundan böyle Yuno ve Earth uniquelerine Silk İtem dropları eklendi. Yuno ve Earth öldüklerinde bundan böyle kesen oyuncularına çeşitli hediyeleri drop olacak.


  20'li İmmortal Paket Item Mall'a Eklendi
  Özellikle alchemy keyifini doyasıya yaşayan oyuncularımızın daha verimli halde artı basabilmelerine olanak sağlayacak İmmortal Paketleri item mall'a eklendi.  Yeni Slotlar Eklendi
  Jupiter haritasında rekabet faktörüne engel olan slot azlığını önlemek adına yeni slotlar eklendi. Ayrıca 120 Level olarak Metamorphosis Summoner isminde yeni bir mob bu alana eklendi.

  Alchemy Görünümünde Değişiklik
  +12 +17 +18 Weaponların görünümünde değişiklik yapılarak farklı bir parlama efekti ile değiştirildi.


  Ghost Cut Blade
  Blade skillerinde yer alan bazı temel buglar giderildi. Bundan böyle Blade Ghost Cut Blade skillini problemsiz şekilde kullanabilirsiniz.  Diğer Değişiklikler

  125 Level Mobların Damageleri Azaltıldı
  Daha önce talepler doğrultusunda damagesi azaltılan 125 Mobların yoğun istek üzerine damagelerinde tekrar azaltılma yapılarak daha stabil hale getirildi. Bundan böyle oyuncularımız 125 Moblardan daha az damage alacaklar.

  STR ve INT Uniquelerin HP'leri Arttırıldı
  Unique keyfinin biraz daha kızışması adına oyunda heyecanı arttırma amacıyla Str ve Int uniquelerin HP oranları ciddi oranda arttırıldı. Bundan böyle karşı buildin uniquesini kesmek oldukça zor hale getirildi.

  Yeni Title Scrollar Eklendi
  Hazar sunucumuzda büyük bir ilgiyle karşılanan ve aynı ilgiyle sevilen Title Scrollara daha öncede ilan edildiği gibi yenileri eklendi. Yeni scrolları Donwhang Storage mevkiinde bulunan Title Shop'tan satın alabilirsiniz.

  Title Scroll Fiyatları Düşürüldü
  Hazar sunucumuzda beğeniyle kullanılan tittle scrolların fiyatları düşürüldü, bu indirim ile beraber mavi title'lar 300 Silk, diğerleri 200 Silk olarak revize edildi.


  Stable'ye Yeni Atlar Eklendi
  Oyun dinamiği açısından önemli bir stratejik konuma sahip olan 75 ve 90 Level binek atlar Stable (Atçıya) eklendi. 75 ve 90 Level atları stabledan alarak kullanabilirsiniz.

  Honor Ranktaki Problem Giderildi
  Honor rankta mevcut olarak yer alan ve rank listesinin güncellenmemesine neden olan bazı buglar giderildi. Honor rank artık problemsiz şekilde listelenecek.

  Premium Remover Scroll
  Premium Removerın bazen bazı scrolları silmemesine neden olan bug giderildi. Artık Premium Remover scroll sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

  Renkli Global
  Renkli global fiyatları 80 Silk olarak değiştirildi.
  JoySRO Title Market
  JoySRO Title Market npc'si Samarkand teleport noktası JoySro Special Shop'un yanına taşındı.
  Altyapı Çalışması
  Lag problemini gidermek amacıyla sunucumuzda donanımsal değişiklikler yapılacak.  Job Cave Unique Saatleri

  Selketh - Neith
  11:00 - 13:00 & 16:00 - 18:00
  21:00 - 23:00 & 01:00 - 03:00

  Anubis - Isis
  13:00 - 15:00 & 19:00 - 21:00
  23:00 - 01:00 & 03:00 - 05:00

  Heroeris & Seth
  15:00 - 17:00 & 20:00 - 22:00
  Yukarıda belirtilen saatler unique odalarının kapı açılış saatleridir. Unique odalarının açılışından 30 dakika sonra uniqueler odalarında spawn olur.

  Bakım Tarihi ve Saati: 16.07.2018 - 22:00
  Tahmini Bakım Süresi: 4 Saat

  Konu [GM] Awakea tarafından (02.Ağustos.2018 Saat 14:40 ) değiştirilmiştir.
  [GM] Netekim and Pehlivan46 like this.

 2. #2
  JoySro GM Ekibi [GM] Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  20.Ocak.2018
  Nereden
  JoySro
  Mesajlar
  2,056
  ComeToHazar!
  Taklitler aslını yüceltir!

  JoySro.com

 3. #3
  Hazar Kralı
  Üyelik tarihi
  24.Ocak.2018
  Mesajlar
  80
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  EREN_CORPEN
  Ünvan
  [Senior General]
  Level
  125
  Irk
  Çinli Çinli
  Guild
  _WeAreOne_
  Alıntı [gm] olmega Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster  merhaba değerli joysro oyuncuları,

  maceranın 7 seneden bu yana kıyasıya bir şekilde aralıksız olarak sürdüğü hazar (125 cap) sunucumuza bildiğiniz üzere dönemsel olarak yenilikler katmayı ve oyun keyifini her zaman daha dinamik bir hale getirmeyi daha önce ilan etmiştik. Bu planlama kapsamında sizlerinde bildiği üzere ilk olarak Hazar - Bahar Sezonu Güncellemesi akabinde Hazar - Bahar Sezonu Ek Güncellemesi ve Hazar - Bahar Sezonu 2. Ek Güncellemesi yamalarına oyunumuza entegre etmiştik.

  Dinamik bir oyun anlayışı ile sürekli olarak yenilikçi tutumumuz ile oyun keyfini sürekli taze tutmak adına hazar sunucumuzda yaz sezonu güncellemesini sizlere bildirmek isteriz.

  Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden yaz sezonu boyunca heyecanı doruklarda yaşayacağınız hazar sunucumuzun yeniliklerini hep birlikte inceleyelim;

  not: sizleri daha fazla bekletmemek adına bu güncellememizi part1 olarak sunuyoruz. önümüzdeki günlerde oyuna entegre edeceğimiz sistemsel değişiklikler sizlerle olacaktır.  premium fiyatı düşürüldü
  oyun dinamiğinde büyük rol oynayan ve aynı zamanda karakterlere taktiksel açıdan büyük farklar katabilen premium fiyatı yapılan güncelleme ile düşürüldü. Daha önce 450 silk olan premium ticketlar bundan böyle 300 silk olarak item mall'da satışa sunulmuştur.


  bandit kalesi kapatıldı
  oyun içi rekabetin arttırılması ve kale savaşı deneyiminin daha keyifli gelmesi adına çok fazla getirisi olmayan ve tercih edilmeyen bandit kalesi kapatıldı. Bundan böyle hotan ve jangan kalelerinde kıyasıya kale savaşları izleyeceğiz.


  dress listesi güncellendi
  oyunda görselliğin ve zerafetin sembolü dress suitleri daha öncede ilan ettiğimiz gibi düzenli periyotlar halinde yenilemeyi, farklı dressleri sizlere sunmayı kararlaştırmıştık. Her güncellememizin olmazsa olmaz yeniliği dress listesi yaz sezonu güncellemesi ile item mall'da yenilendi.


  jupiter'de 3. Odaya awaken drobu eklendi
  hazarda değeri oldukça fazla olan awaken stoneler için slot sayısı yetersizliği tarafımıza iletilen en büyük problemler arasındaydı. Bu kapsamda 3. Odada yer alan bazı moblar değiştirilerek yerlerine awaken stone drobu olan moblar eklendi. Bundan böyle 3. Odadan da awaken düşürebileceksiniz.


  stackler güncellendi
  oyunda sürdürülebilir bir oyun tecrübesi algısı için gereksiz zaman ve yer kaybını önlemek adına 11 ve 12dg stonelar bundan böyle 1k olarak stacklenebilecek. Aynı zamanda hp ve mp potlarda yeni stackleme ile 1k olarak stacklenebilecek.


  titan uniqueler oyuna tekrar dahil edildi
  otomatik olarak spawn olan ve özellikle oyuna yeni başlayan oyuncuların büyük beklenti içerisinde oldukları titan uniqueler oyuna tekrar entegre edildi. Bundan böyle titanlar türkiye saati ile öğlen 12:00'da ve akşam 22:00 'da otomatik olarak spawn olacaktır.


  yuno ve earth uniquelerine silk item dropları eklendi
  tıpkı diğer uniquelerimizde olduğu gibi bundan böyle yuno ve earth uniquelerine silk item dropları eklendi. Yuno ve earth öldüklerinde bundan böyle kesen oyuncularına çeşitli hediyeleri drop olacak.


  20'li immortal paket item mall'a eklendi
  özellikle alchemy keyifini doyasıya yaşayan oyuncularımızın daha verimli halde artı basabilmelerine olanak sağlayacak immortal paketleri item mall'a eklendi.  yeni slotlar eklendi
  jupiter haritasında rekabet faktörüne engel olan slot azlığını önlemek adına yeni slotlar eklendi. Ayrıca 120 level olarak metamorphosis summoner isminde yeni bir mob bu alana eklendi.

  alchemy görünümünde değişiklik
  +12 +17 +18 weaponların görünümünde değişiklik yapılarak farklı bir parlama efekti ile değiştirildi.


  ghost cut blade
  blade skillerinde yer alan bazı temel buglar giderildi. Bundan böyle blade ghost cut blade skillini problemsiz şekilde kullanabilirsiniz.  diğer değişiklikler

  125 level mobların damageleri azaltıldı
  daha önce talepler doğrultusunda damagesi azaltılan 125 mobların yoğun istek üzerine damagelerinde tekrar azaltılma yapılarak daha stabil hale getirildi. Bundan böyle oyuncularımız 125 moblardan daha az damage alacaklar.

  str ve int uniquelerin hp'leri arttırıldı
  unique keyfinin biraz daha kızışması adına oyunda heyecanı arttırma amacıyla str ve int uniquelerin hp oranları ciddi oranda arttırıldı. Bundan böyle karşı buildin uniquesini kesmek oldukça zor hale getirildi.

  yeni title scrollar eklendi
  hazar sunucumuzda büyük bir ilgiyle karşılanan ve aynı ilgiyle sevilen title scrollara daha öncede ilan edildiği gibi yenileri eklendi. Yeni scrolları donwhang storage mevkiinde bulunan title shop'tan satın alabilirsiniz.

  title scroll fiyatları düşürüldü
  hazar sunucumuzda beğeniyle kullanılan tittle scrolların fiyatları düşürüldü, bu indirim ile beraber normal title'lar 200 silk, renkli title'lar 300 silk olarak revize edildi.


  stable'ye yeni atlar eklendi
  oyun dinamiği açısından önemli bir stratejik konuma sahip olan 75 ve 90 level binek atlar stable (atçıya) eklendi. 75 ve 90 level atları stabledan alarak kullanabilirsiniz.

  honor ranktaki problem giderildi
  honor rankta mevcut olarak yer alan ve rank listesinin güncellenmemesine neden olan bazı buglar giderildi. Honor rank artık problemsiz şekilde listelenecek.

  premium remover scroll
  premium removerın bazen bazı scrolları silmemesine neden olan bug giderildi. Artık premium remover scroll sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

  renkli global
  renkli global fiyatları 80 silk olarak değiştirildi.

  altyapı çalışması
  lag problemini gidermek amacıyla sunucumuzda donanımsal değişiklikler yapılacak.  bakım tarihi ve saati: 16.07.2018 - 22:00
  tahmini bakım süresi: 4 saat

  sonunda guzel gunler hazari beklio ayni sekilde bizde guzel bol playerli gunler gormek istiyoruz basarilariniz dewamini diler iyi forumlar dilerim._kosovali__
  ____________________

  __________KOSOVALI___________

 4. #4
  Banned
  Üyelik tarihi
  18.Ocak.2018
  Mesajlar
  0
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  Akhilleus1
  Ünvan
  [General]
  Level
  125
  Irk
  Çinli Çinli
  Guild
  SupeRHeroeS
  Güzel Güncelleme olmuş ama keşke 3 oda açılmsaydı awaken için
  [GM] Olmega and [GM] Netekim like this.

 5. #5
  JoySro Oyuncusu
  Üyelik tarihi
  20.Nisan.2018
  Mesajlar
  38
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  I_MURATTI_I
  Ünvan
  -
  Level
  103
  Irk
  Çinli Çinli
  Guild
  -
  Sayin joysro yonetimi ban hakkinda dusunceleriniz yokmu 6 ay oldu be :d bence bi guzellikte bize yapmalisinz tekrar baslicak nice insanlar var ve bende baslamis bulunmaktayim bu durumu bi dusunursniz sevinirim !

 6. #6
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  23.Nisan.2018
  Mesajlar
  14
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  LaviaRossa
  Ünvan
  [General]
  Level
  125
  Irk
  Çinli Çinli
  Guild
  Emirates
  Tek kelime ile Harika.
  [GM] Netekim likes this.
  be yourself.

 7. #7
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  23.Nisan.2018
  Mesajlar
  14
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  LaviaRossa
  Ünvan
  [General]
  Level
  125
  Irk
  Çinli Çinli
  Guild
  Emirates
  Ek olarak player sayısının artması için çalışmalar varmı acaba
  be yourself.

 8. #8
  JoySro GM Ekibi [GM] Olmega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  18.Ocak.2018
  Mesajlar
  645
  Reklam çalışmalarımız devam etmektedir. Yakında yeni sürprizler ile karşınızda olacağız.

 9. #9
  JoySro Oyuncusu
  Üyelik tarihi
  01.Şubat.2018
  Mesajlar
  70
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  II_LiaPN0_II
  Ünvan
  [Knight]
  Level
  120
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  AllStar55
  süpriz çalışma tebrikler
  [GM] Netekim and Pehlivan46 like this.
  Ne Mutlu Türküm Diyene
  Birşey varsa birşey vardır, birşey yoksa çokşey vardır.

 10. #10
  JoySro Oyuncusu
  Üyelik tarihi
  23.Nisan.2018
  Mesajlar
  66
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  I_iRoNCLaD_I
  Ünvan
  [General]
  Level
  121
  Irk
  Çinli Çinli
  Guild
  RoyaLForceS
  güzel bi güncelleme olmuş elinize sağlık. anlamadığım nokta parlamarldaki değişiklik sadece 12-17-18de mi oldu aradaki parlamalarda değişti mi ?
  [GM] Netekim likes this.

Bu Konu için Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
Hakkımızda
JoySro Online, Aralık 2011 tarihinde açılmış olup, 7 senedir kesintisiz yayındadır. Tek server ile başladığı hizmet hayatını 2 ve 3. serverlarını açarak devam ettirmiştir. Şu anda HAZAR, MİTRA ve PETRA olmak üzere 3 farklı CAPte sunucularla siz değerli oyuncularına hizmet vermeye devam etmektedir.
Bizi Takip Edin

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0