Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree14Likes

Konu: Kervan

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Plomo
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    117
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -

Kervan

Öncelikle Merhaba, lütfen bu konuyu olumlu bir eleştiri olarak alın.

Oyunun (isminden de anlaşılacağı üzere) temel konusu kervandır. Serverinize para yatırmadan bir yerlere gelmek namümkün gibi duruyor. Tabi ki hepimizin para kazanmaya ihtiyacı var hatta bu kazandıklarınız size yetmiyor bile olabilir.
    O konu hakkın da net bir bilgiye sahip olmadığım için kesinlikle birşey diyemem. Ben çalışan bir bireyim yerine göre para yatırıyorum ama yatıramayacak olan öğrenci arkadaşlarımız yaşça küçük dostlarımız da var. Onlar için (tabi ki kendimi de düşünerek söylüyorum bunu) rica ediyorum kervan rate'lerini biraz yükseltmeniz mümkün müdür?
    Eğer bu durum sizi maddi açıdan tedirgin edecekse, etmesin. İnanıyorum ki kervan hem oyun içi hem oyun dışı ticarete yön verecektir.

Teşekkürler.

Tecrübeli Oyuncu
    Nereden
    Ordu.
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ganglion
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeAreOne_
    Her ne kadar rate artışını desteklemesem de yönetimin bu konuya olumlu baktığını bildirmek birşey kaybettirmez.. Hali hazırda 5* kervanın iki şehirler arası mesafede 1b üzeri kazanç getirdiğini yıllar önce gözlemledim.. Bu kazancın artırılması botların da kervana yönelmesine sebep olur ve ilerleyen süreçte goldun tl karşısında değer kaybetmesi üzerine istenilen itemlerin gold bazında daha pahalıya stallanması ile sonuçlanabilir.. "Herkes malını satmak için indirim yapar" görüşü gereğince devamında çok ucuzladığı için oyunu bırakmalara kadar uzayabilir. Çok abartıyorsun Mert demeyin! Hazar iki günlük bir server değil, geçmişi var ve yapılacak bir hatayı kaldıramaz..

Para yatıramayanlar yine kervan çekebilirler.. Şuan için yarım saatte 1b bile çok iyi bir gelir kervan için ki 107 botlarının toplamadığı itemleri toplatıp npcye sattırıp da 24saatte 5B kazanarak bu karakteri yaptım ben.. Bütün çevrem şahittir, kartoncu olarak bilinmem de bu konuya dayanır.. Şimdi kervan ratelerinin artırılması benim bunca yıllık emeğimi çöpe atmak sayılmaz mı? Sorarım size Hazar? Kaç bot atıp kaç saat, kaç gün, kaç ay bekliyorum ben.. Sadece çevrem bilir.. Pc uygun değil diyenler kervan çekebilir, çöp toplayıp satmaktan daha fazla kazandırıyor zaten.. Benim pc başında geçirecek zamanım olmuyor diye bot atıyorum.. Tekrar söylüyorum; yeni başladım para yatırmadan karakter yapamıyoruz deyip kolaylık istemeyin.. Çöp toplayarak sun staf aldım ki daha öncesinde de elimden pek çok sun silahlı char geçti Hazar şahittir.. Gidin fgw turlayın, gidin coin kasıp satın.. İş mi kalmadı da kervanı boostlatmaya çalışıyorsunuz.. Kaç yıl çöp topladım anlatsam da inanmazsınız.. Eğer kervana boost getirilecekse bir yandan da nerf niteliği taşıyan karşıtlık oluşturulmalıdır.. Kazancı iki katına çıkaracaksınız npc thief-hunter da iki katına çıkmalıdır ki Hazar geçmişi olan yüzlerce pilavyerin hakkı yenilmesin!!

ocannel41 kardeşim bu konuda biraz doluyum, başlığını kullandığım için özür dilerim..

İyi günler..

Ekran görüntüsü paylaşmak için lütfen şu konuyu inceleyiniz..

http://forum.joysro.com/forum-kullan...f-yukleme.html

JoySro Baronet
    Nereden
    1
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fiera
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BlackPlague
    Şey aslında kervan konusunda evet ben evete oy versemdeee.Sistem yaratıklarının arttırılması gizil olur he.Hem emek verilir gerçekten hemde o kadar basit olmaz Doğru ama epey bi arttırılması gerek hani
    ocannel41 likes this.

Yükselen güneşin İmparatorluğu

Bilgisayara özel mesaj gönder.

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Bu kervan konusu bizimde kafamızı kurcalayan, bir türlü hem fikir olamadığımız bir konu.. Bu konu altındaki bütün yorumlar dikkate alınacaktır sizlerinde düşüncesini merak ediyoruz.

Tecrübeli Oyuncu
    Nereden
    Ordu.
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ganglion
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeAreOne_
    Mob artışı lag yapar denilirse damage de artırılabilir.. Damage artırmak zor ise level farkı da artırılabilir.. 125 level trader-thief için 135 level thief-hunter gelirse de hasarı artmış ve dolayısıyla zorluğu da artmış diyebiliriz.. 120cap zamanında 122level thief görmüştüm.. Bunum dışında npc thief-hunter dediğim moblara çok küçük ihtimallerle 1b goldbar dropu da eklenilebilir.. (Başka bir server daha önce yaptığı için gb drop eklemek gereksiz tartışmalara sebep olabilir.. Can sıkıcı tartışmalara girmemek için hiç drop işine girmemek de yönetime kalmış..) Boost için nerf de gereklidir fikrindeyim hak yenilmemesi için..

Ekran görüntüsü paylaşmak için lütfen şu konuyu inceleyiniz..

http://forum.joysro.com/forum-kullan...f-yukleme.html

JoySro Baronet
    Nereden
    1
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fiera
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BlackPlague
    Yahu silkroad dilini bilmeyenler var yok nerfmiş yok boooots muş kısaca anlatalım derdimizi okuyanda artık evet hayır der.Diyoruz ki kervan Rate{ORAN]ları arttırılsın ve Sistem tarafından gönderilen Thief [Hırsız]Ve avcı [Hunter] birimlerinin gücü ve sayısı arttırılsın.Böylece oyuncular botla bile çekse yenilme ihtimalleri çok olacak.Dolayısıyla silk kervan almaları gerekecek.Ayrıca Hazar 12 degress [Derece] ve 125 cap [Seviye] bir pvp server.Bu piyasada olsun millette olsun Seal of sun var sürekli kolaylıkla kervan çekerler.Yani bana kalırsa çok ama çok güçlü yaratıklar gelmelidir.Yüksek yıldızı yapamayan,düşük yıldızlı kervan çekerek bir şekilde ihtiyacını karşılar.
    Egare and ocannel41 like this.

JoySro Baronet
    Nereden
    1
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fiera
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BlackPlague
    Yaratıkların yoğunluğunu arttırmak la,g bence yapmaz.Çünkü zaten bir süre sonra öldürmeseniz bile kendiliğinden gidiyo onlar.Yada öldürüyosunuz.Ama yoğunluğu ve gücüde arrtırılmalıdır.Çünkü seal of sun taşıyan çok kişi var.Adam tek başına yapamazi,parti açar Setli sunlu bi wizard gelir yardım eder 5 yıldızlıyı çeker.Tek başına hiç bir şekilde yapılamicak bişey olmalı.Bu arada öğrendiğime göre,bu kervan sırasında bug yapılıyor.Sistem yaratıklarını kenara köşeye sıkıştırarak yani bildiğimiz bug yaparak onları,ölene yada kaybolana kadar bekletiyo.Böylece kervan hasar dahi almadan yoluna devam ediyor.Bu sistem yaratıkları yani Thief [hırsız] hiç bir işe yaramıyo.Bu bugu ortadanda kaldırmak gerekli.
    ocannel41 likes this.

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    #GÜNCEL , önerileri dikkate alıyoruz.
    [GA]Netekim and ocannel41 like this.

Petra ; Yeni dünyanın, yeni macerası..

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Plomo
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    117
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Teşekkürler.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Plomo
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    117
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Bu konuda ki doluluğunu gayet iyi anlıyorum dostum. O kadar emek verdiğinden söz ediyorsun, kervanı kolay para olarak görüyorsun.
    Biz demiyoruz ki bir kervan 10b versin çok ufak bir oynama bile kafi olacaktır.
    Hem playerlar pvp alanından, ftwden başka bir sürtüşme yaşamıyor her şeyini tamamlayan biri satmaktan başka birşey yapmıyor.
    Tabi ki eventler var ama event saatine iş saatleri, ders çalışma saatler, ailesine vakit ayırma saatleri denk gelmeyenler de var.
    Kervanı kolay para olarak gören arkadaşlar thieflik yapabilirler, thiefliğin amacı kervanı engellemektir zaten para kazanmak için thief olunmaz. Çoğu player thief hunter kapışmasını çok sever, ki ben de onlardan biriyim amacım biraz renk görmek.
    [GA]Netekim likes this.