Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree4Likes

Konu: Yeni güncelleme hk.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Mami_65
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Muhafazakar

Lightbulb Yeni güncelleme hk.

Merhabalar, öncelikle yeni yaptığınız güncelleme için elinize sağlık diyorum. Bu konuyu kış sezonu güncellemesi ile gelen değişikliklerin çoğu oyunculara olan dezavantajlarını ve başka değişiklerin de yapılması gerektiğini düşünerek oyun içerisinde de benimle beraber birçok kişinin yakındığını gördüğüm için açıyorum. Yapılmasını istediğimiz değişiklikleri aşağıda sıraladım, lütfen bize kulak verin.

* Kaldırılan pill bugunun eskiye dönmesi
    * Uniquelere tekrar crystal elixir drobunun eklenmesi
    * Npclerden alınan sox itemlerin yere atılamaması
    * Mirror dimensıon giriş ücretinin azaltılması veya kaldırılması
    * F10'a Durability Remover Scroll getirilmesi
    * Tüm Title'ların fiyatlarını 300 silk yapmışsınız, bazılarının fiyatını 200 silke çekmeniz.
    * Haftanın belirli birkaç gününde eventlar düzenlenmesi

Benim aklıma gelenler ve birçok oyuncunun muzdarip olduğu sıkıntıları yukarıda belirttim. Bunlara katılan arkadaşların ve benim aklıma gelmeyen önerileri lütfen yorum yaparak belirtelim.

Foruma giremeyen arkadaşların bana oyundan ilettiği istek ve önerileri de yorumlarda yazacağım.
    Konu Mami_65 tarafından (02.Aralık.2019 Saat 15:36 ) değiştirilmiştir.
    The_Headless likes this.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Mami_65
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Muhafazakar
    Stalla koyulan item fiyat limitinin 1T olması
    101-110 level mob ratenin arttırılması
    Kervan kazançlarının arttırılmasını isteyen oyuncularda var.
    neptune40 likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    _TwiLighT_
    Ünvan
    [Baron]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Mamicim öncellikle ellerine sağlık düşünüp yazmışsın birçok konuda sana katılıyorum. örneğin npc itemlerinin yere atılması,event günleri,mirror ücreti, olabilirse durability remove, ama pill bugu konusu yanlış bir şey değil sadece doğru olan yapıldı ve bu yapıldıktan sonra başta ben olmak üzere birçok kişi build değişikliğine gitti isteyen istediğini yapmakta özgür tabi ki. Ama adı üstünde bug vardı düzeltildi. o konuda yapılması gereken bir şey var ise. bug düzeltildikten sonra warlock buildinde oluşan yeni bugların incelenip düzeltilmesidir. buildlerdeki bug da düzeltilirse sıkıntı kalacağını sanmıyorum. uniqler için de şunu söylemek istiyorum. en kötü yeni getirilen uniqlere bi düzenleme yapılması hp vedamage konusunda. eğer eski sistem olmayacaksa bu uniqler herkesin kesebileceği bi seviyede olsun yada kesen kişiler karşılığını mutlaka alsın. insanlar kestikten sonra boş gördüğü için hevesleri kırılıyor o kadar uğraşıyoruz boşuna falan diyorlar. en azından birer tane crystal düşerse eğer daha eğlenceli olacaktır. hayırlı forumlar.
    Konu scennery tarafından (02.Aralık.2019 Saat 15:45 ) değiştirilmiştir.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Mami_65
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Muhafazakar
    Alicim teşekkürler desteğin için fakat ben senin aksine pill bugu konusu üzerinde daha fazla durulması gerektiğini düşünüyorum. 2 build için tüm buildlerin çöp edildiği kanaatindeyim. Güncellemenin üzerinden 20 gün geçmesine rağmen ben daha hiç yeni uniqueleri aramadım. Nedeni de spawn alanının çok geniş olması ve seninde dediğin gibi hp ve damage oranının aşırı derecede yüksek olması. Yeni uniqulerden crystal elixir düşmesine bir itirazım yok ama str-int uniquelerinden crystal elixirin kaldırılması oyunda sadece unique kesmek için oynayan arkadaşların mağdur olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bizde crystal drobu olduğu için unique kesmek istiyorduk fakat artık amaçsız oldu.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    TR_HooLigan_
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı mami_65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar, öncelikle yeni yaptığınız güncelleme için elinize sağlık diyorum. Bu konuyu kış sezonu güncellemesi ile gelen değişikliklerin çoğu oyunculara olan dezavantajlarını ve başka değişiklerin de yapılması gerektiğini düşünerek oyun içerisinde de benimle beraber birçok kişinin yakındığını gördüğüm için açıyorum. Yapılmasını istediğimiz değişiklikleri aşağıda sıraladım, lütfen bize kulak verin.

* kaldırılan pill bugunun eskiye dönmesi
    * uniquelere tekrar crystal elixir drobunun eklenmesi
    * npclerden alınan sox itemlerin yere atılamaması
    * mirror dimensıon giriş ücretinin azaltılması veya kaldırılması
    * f10'a durability remover scroll getirilmesi
    * tüm title'ların fiyatlarını 300 silk yapmışsınız, bazılarının fiyatını 200 silke çekmeniz.
    * haftanın belirli birkaç gününde eventlar düzenlenmesi

benim aklıma gelenler ve birçok oyuncunun muzdarip olduğu sıkıntıları yukarıda belirttim. Bunlara katılan arkadaşların ve benim aklıma gelmeyen önerileri lütfen yorum yaparak belirtelim.

foruma giremeyen arkadaşların bana oyundan ilettiği istek ve önerileri de yorumlarda yazacağım.
    bende arkadaşimin dediği başliklara katiliyorum özellikle warlock çarlar chn çarlari parçaliyor chine çarlarda defans diye birşey kalmadi verdiğimiz emekler çöp oldu resmen sizden ricamiz ilgilenin gerekiyorsa chn çarlar için holy spellgibi bir buf çikarilsin yada pill süresi 8 saniyeye çekilsin
    Mami_65 likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    balyoz_
    Ünvan
    -
    Level
    112
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    ADNAN_HOCA
    glavye exhange bugta istermisiniz force diye birsey var acın debuffları silin

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    TR_HooLigan_
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı neptune40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    glavye exhange bugta istermisiniz force diye birsey var acın debuffları silin
    sayın zeki arkadasım sleep bugunu yedikten sonra hareket etme kabiliyetimiz mi kalıyor...

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    TinyBow
    Ünvan
    -
    Level
    121
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Minikler
    Güzel Bir Başlık Olmuş Kesinlikle.
    Bencede, Tam Alacağım Title Kaldırıldı ve Yerine Gelen Titlelarde Bana Göre Hiç Güzel Değil. Takım Titleları olabilir Ama Hepsininde 300 Silk Olması Ayrıca Üzücü.
    Birde 2b Barlarının 50 Tane İle Sınırlandırılmasının Artırılması Gayet İyi Bir Seçenek Olur.
    Mami_65 likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    TRYahin
    Ünvan
    -
    Level
    60
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı zxtexaszx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende arkadaşimin dediği başliklara katiliyorum özellikle warlock çarlar chn çarlari parçaliyor chine çarlarda defans diye birşey kalmadi verdiğimiz emekler çöp oldu resmen sizden ricamiz ilgilenin gerekiyorsa chn çarlar için holy spellgibi bir buf çikarilsin yada pill süresi 8 saniyeye çekilsin
    yada EN azından 3. build getirilse faydalı olur chins charlara dediğin cok doğru chins charlar ezik kaldı ne varsa euya yöneldi bence düzeltilmesi lazım acilen

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Mami_65
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Muhafazakar
    Konu açılalı 3 gün oldu hala bir moderatör gelip de yorum yapmadı.