oyunda cok yuksek lvl hesap var herkesın bırden fazla hesabı var ama bu degılde herseyı ben alıyım benım olsun mantıgıyla oyunu oynayabılelım . yanı unıq kesmek ıcın yarısan sureklı kestıgı halde doymayan kıtle jupıter odalarında bot kurmus unıq beklıyorlar .
herkesın zevk alamadıgı bı oyunu neden oynasın yenı baslayacak olanlar .

yanlıs hatırlamıyosam orjı sro da unıqler ıcın lvl sınırları gelmıstı bence cok guzel bı uygulamaydı her lvl den oyuncuya unıq kesme fırsatı vermıstı oyun burda neden olmasın . onun ıcın de yenı charlar acarlar ama dusuk lvl char ıslerıne yaramaz . unıqlerı bellı bı kıtlenın kesmesını engellemıs olursunuz .

unıq odalarına bot kurmayı engellıyecek bısey olması lazım adamlar 7/24 orda awaken kasıyolar gelır kaynagı dıger oyuncuların kazanma sansı olmayan bısey
yanı soyle dusunun zevkıne tek hesap acıp oyunu oynamak ıstesenız oynayamazsınız .

ayrıca exp rate x20 oldugu ıcın yıne harıtanın bı cok kısmı bos harıta ıle oynama sansınız yok mu dusuk lvl kullanılmayan bı suru bolge var bunlara yuksek lvl mob koysanız kasılabılcegımız alanlar cogalsa daha guzel olmaz mı ? bos kalmasından ıyı degıl mı ?

arena lar da savas olmuyor herkes kaydını yaptırıyor ve bekleyıp her ıkı takıma da kazandırıyolar 10 hesabım olsa arena coın kasmak benım ıcın ne kadar kolay olurdu anlamıs oldugunuzu dusunuyorum .

yenı oyuncular kazanmak eskı sro keyfını yasatmak ıstıyorsanız bence boyle ufak sıkıntıları cozumlemenız gerekıyor . yınede oyun sızın sıze kalmıs tabıkı ne yapacagınız ama bu benım fıkrım .