Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree4Likes

Konu: Ip kisitlamasi gelmeli !!!!

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    TURUBULANCE
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    121
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    LANCERBOT
    Hocam İp limit Konusu 8yıldır 16 ,Bunun Değişimi demek 8yıllık oyunculara veyahut 8 yıllık swdeki denğeyi değitirmek demektir.Diyebilirsin 8 yıllık oyuncumu var sw'de?
    -Evet Varlar hocam Serverin Mihenk Taşları varlar.
    8Yıl Evvel Kimse 16 olmasını istemezdi Sonra kendilerine Yetinicek bir sistem kurunca Bu düşünceleri kendileriyle ters düşütü.Burda Sadece Konu Ip kısıtlaması veya pc kısıtlaması söz konusu bile degil çok büyük bir tepki çekeceğini, eminim sende biliyorsundur.
    Nedeni ise 16ıp kulnanan oyuncuların emeklerinin çöp olması demek sadece item degil çar bazından da bakarsanız görüceksinizdir.Yani Sw Kpasitesi konusundada Yeni 4.5k yapıldı daha geçtigimiz seneye kadar bu kadar büyük bir ölçüde sw kapasite artmazdı artmadıda.Bu yıl Böyle bir güzellik yapıldı oyuncuların isteklerini gerçekleştirdi yetkilier 4.5k çektiler.Fakat Sadece siz degilsiniz sw girişte sıkntı yaşıyan bizlerde öyleyiz veya başka oyuncularda,daha buna bot kullanmıyanlarda dahil.Bota atın öyle açmayı deneyin çarınızı Swde bot kullanımı yasak degil bi göz atın isterseniz.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    LanethLee
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    TeamStars__
    ya bu kadar mı kafanız çalışyo kardeşim ya,servere talep çoksa ozmn server kapasitesi arttırılcak...LİKYA 6500 player kapasiteli??? HAZAR Neden 6500 olmasın???? azcık mantık .s
    Thranduil likes this.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Untreu
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    VikingS_
    Alıntı ozeralp08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacim gelmeli yoksa olmaz boyle millet para kazanicak diye kac kisi sw birakiyor herkes kazanmali tek kisi degil oyunda sorun devam edicek yoksa tek care bu belli....
    Yıllardır 16 değişeceğini sanmam ona göre düzenli bir sw

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    VEXI
    Ünvan
    -
    Level
    97
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Çok güzel konuştun fakat şöyle bir durum var canım kardeşim ben 2 pc açıp 2 pt gireni de biliyorum tamam haklısın haklı değilsin demiyorum şöyle de bişey var yıllardır aynı yemeği yiyoruz niye sofraya başka yemek daha eklemeyelim ki demek lazım yani her şey tadında fakat eski bir sw olduğu için değişim şart şöyle düşünelim bir de sadece eski oyuncular olsa sw de ve herkes pt kursa diyelim bota koyup giriyor çoğu insan ee herkes sadece belli kesime mi item satıcak alıcak bu sw nin yapımcıları gm leri nerden ekmek yicek veyahut niye sadece aynı kişilerden ekmek yesinler fazlasını onlar da yicek bizde eğlencemize bakıcaz bizler eğlence için oynuyoruz bu oyunu veyahut para kazanmak için ee demem o ki sw nin kişi sayısı artıyor daha da çok yayılıyor 4.5 oldu neden 6.5 olmasın neden ıp limiti 16 değil de 8 olmasın ee kardeşim 16 girenler de birazcık fedakarlık yapıcak 20 tane pazar çarı açıcağına 2 tane açıcak bu işler böyle ben çok görüyorum etrafa ad duyurmak için bot çar açıp yanyana gösteriş için dizenleri 7 tane pazar çarı açanı bunlar bizim dememizle olmaz kısa ve özü sw eski o yüzden sürekli sorunlar oluşuyor ve o yüzden ip limit düşmeli giriş sınırı 4.5 k yerine likyadaki gibi 6.5 olsun o zaman bak nasıl ekmek yenir o zaman bak nasıl zevk alınır gerçek oyuncu göremiyoruz be her taraf bot kaynıyor 😏

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Untreu
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    VikingS_
    Alıntı ozeralp08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel konuştun fakat şöyle bir durum var canım kardeşim ben 2 pc açıp 2 pt gireni de biliyorum tamam haklısın haklı değilsin demiyorum şöyle de bişey var yıllardır aynı yemeği yiyoruz niye sofraya başka yemek daha eklemeyelim ki demek lazım yani her şey tadında fakat eski bir sw olduğu için değişim şart şöyle düşünelim bir de sadece eski oyuncular olsa sw de ve herkes pt kursa diyelim bota koyup giriyor çoğu insan ee herkes sadece belli kesime mi item satıcak alıcak bu sw nin yapımcıları gm leri nerden ekmek yicek veyahut niye sadece aynı kişilerden ekmek yesinler fazlasını onlar da yicek bizde eğlencemize bakıcaz bizler eğlence için oynuyoruz bu oyunu veyahut para kazanmak için ee demem o ki sw nin kişi sayısı artıyor daha da çok yayılıyor 4.5 oldu neden 6.5 olmasın neden ıp limiti 16 değil de 8 olmasın ee kardeşim 16 girenler de birazcık fedakarlık yapıcak 20 tane pazar çarı açıcağına 2 tane açıcak bu işler böyle ben çok görüyorum etrafa ad duyurmak için bot çar açıp yanyana gösteriş için dizenleri 7 tane pazar çarı açanı bunlar bizim dememizle olmaz kısa ve özü sw eski o yüzden sürekli sorunlar oluşuyor ve o yüzden ip limit düşmeli giriş sınırı 4.5 k yerine likyadaki gibi 6.5 olsun o zaman bak nasıl ekmek yenir o zaman bak nasıl zevk alınır gerçek oyuncu göremiyoruz be her taraf bot kaynıyor ��
    Hocam ip kısıtlamasının gelmesi player sayısını azaltır oyunda ticaret yapan insanlar var bu insanlar pt açamazsa ne satacak + kale savaşlarında illaki pt lazım fgwde gidiliyor 3 4 yıldıza tek başına gidemiyorsun maalesef o yüzden bence yıllarca böyleydi ve böyle devam etmeli
    Thranduil likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BiG_GHOST
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    121
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Virgins_Clup
    sen kendine göre server ara bak likya ip4 orayha git uzak durun hazardan yeter ya ip ip defolun ip 16 olmasa 1 gün oynamam defoln kendne pc al sende 16 tane aç fakrler açamyolar açanarada kskanyolar hainler
    pastel5 likes this.

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    JuliaCeaser
    Ünvan
    [Count]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Emirates
    Alıntı darklee21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen kendine göre server ara bak likya ip4 orayha git uzak durun hazardan yeter ya ip ip defolun ip 16 olmasa 1 gün oynamam defoln kendne pc al sende 16 tane aç fakrler açamyolar açanarada kskanyolar hainler
    kanka sakin ol adam öneri vermiş zaten hazarın ip değişmez burası oturmuş bi kere
    Bir gün herşey çok güzel olacak...

JoySro GM Ekibi [GM] Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Jangan
    Hazar'da bu gibi köklü değişimler yapmayı doğru bulmuyoruz.