Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree15Likes

Konu: MERHABA AWAKEN STONE için

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BiG_GHOST
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    121
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Virgins_Clup
    ne ağlaması slot yok diyorum slot aç gibi 2 pt kurmussunuz üstüne 3 odada 5 6 pt var her slotta kime yetecek kardeş nova bile yetmiyor bu awaken 12degre için çok önemli. herkesin hakkı nova gibi herkese açık bi alan değil hee TABİ çökmüşsünüz oraya düzeniniz bozalaccak diye ağlıyorsunuz ama BOZUlacak bu oyunda kapasite 3k o yüzden 2298 kısı sizden daha önemli malsesf siz para kazancaksıız diye biz SEFALET çekemeyiz. SLot YOK DİYE KONU AÇTIK AGLAMAK DEĞİL AĞLAYAN SİZSİNİZ SLOT GELRİSE BİZ MİLLETİ TOKATLAYAMAYIZ KAFASI DİMİ . TİLKİ SANIYORSUN KENDİNİ AMA KURTLARLA BAŞ EDEMEZSİN. AĞALIK DÜZENİNE SON VERECEK İNŞALLAH SAYIN GM'lerimiz <3
    pastel5 likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    SensatioN
    Ünvan
    [General]
    Level
    120
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    itiraz edenler hep oradaki arkadaşlar .. diğerlerinin dediğine harfi harfine katılıyorum..
    Nedense oyuna yeni başlayanlar hiç düşünülmüyor oradaki herkes oradaki sistemin korunması tarafında bakın arkadaşlar uzun yıllardan beridir bu swde takıldım awaken weapon fiyatı 6-7 b olduğu zamanları biliyorum en kral seti dizdim en kral pt çarları yaptım yeri geldi sattım yeri geldi ara verdim ama her zaman yeni başlayanın yanında durdum yeni başlayan bir arkadaş sizce awakeni 18 b karşılığında nasıl alabilecek kervan çeksin diyorsunuz nova set veya npc set çekmek mümkün mü ? evet clone harita talebinde bulunduk çünkü nova item 3-4 b nova staff 40-50 b arası bu swde evet ticarete dökenler var ona sözümüz yok çünkü GM ekibi tarafından bunun herhangi bir sakıncası yok TL karşılığı silk hariç benim ve diğer arkadaşların istediği bu durumun eşitlenmesi ve herkesin bu swden birşeyler elde edebilmesi sadece 5-10 kişinin değil
    pastel5 and darklee21 like this.

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    JuliaCeaser
    Ünvan
    [Count]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Emirates
    eskiden odaların üstleri falan da açıktı orda da mobs vardı rahat rahat awaken kasıyorduk bu konuya müdahele edilmeli +1
    çünkü awaken kara borsaya düştü
    darklee21 likes this.
    Bir gün herşey çok güzel olacak...

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    JuliaCeaser
    Ünvan
    [Count]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Emirates
    Alıntı akn001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itiraz edenler hep oradaki arkadaşlar .. diğerlerinin dediğine harfi harfine katılıyorum..
    Nedense oyuna yeni başlayanlar hiç düşünülmüyor oradaki herkes oradaki sistemin korunması tarafında bakın arkadaşlar uzun yıllardan beridir bu swde takıldım awaken weapon fiyatı 6-7 b olduğu zamanları biliyorum en kral seti dizdim en kral pt çarları yaptım yeri geldi sattım yeri geldi ara verdim ama her zaman yeni başlayanın yanında durdum yeni başlayan bir arkadaş sizce awakeni 18 b karşılığında nasıl alabilecek kervan çeksin diyorsunuz nova set veya npc set çekmek mümkün mü ? evet clone harita talebinde bulunduk çünkü nova item 3-4 b nova staff 40-50 b arası bu swde evet ticarete dökenler var ona sözümüz yok çünkü GM ekibi tarafından bunun herhangi bir sakıncası yok TL karşılığı silk hariç benim ve diğer arkadaşların istediği bu durumun eşitlenmesi ve herkesin bu swden birşeyler elde edebilmesi sadece 5-10 kişinin değil
    +1111111111111111111115458482
    Bir gün herşey çok güzel olacak...