Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree10Likes

Konu: Kale savaşi ip limit

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    _Xamfischer
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    RoyaLForceS
    Kale savaşinda ip limit 1 olmasi daha eylenceli hale gelir .

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    _Xamfischer
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    RoyaLForceS
    pwp de buf alıcaksan hiç pwp atmasınlar bence

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    CHARLOS
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    ALTIN__ORDU
    Adam doğru söylüyo dağilin !!!!!! Hazarin kronik sikintisi pet ile ftw limiti bu abi bunlari aşalim artik biz kendi charlarimizla ftv ye girmek istiyoruz herkez kendi charini yapsin ana chariyla gitsin arkasinda buf alinca kale alip buna bilgi tecrübe diyenler buflari yokken playerliklerini setlerini itemlerini şimdi görelim bence kaldirin abi kale savaşina giriş ip si 1 olsun petler hazardan kaldirilsin zaten uzerine binemiyoruz bari savasta ya hic acilmasin yada kaldirin petleri ....
    Kapi önunde buflar yasaklansin clercik bufuda yasaklansin yada pvp arena geri gelsin pvp arena istiyoruz .

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    GAUCHE
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    AnqeLLoFheLL
    konu günceldir..

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    YalWarriorsS
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    öncelikle aleyküm selam ben namlı kardeşiminizin dediğine katılıyorum benim için çar açmak çok sorun olmuyor ama bir başkasının bilgisayarı okadar iyi olmayabiliyr 1 çardan fazla açamayanlarıda görüyoruz ilgilneceğinzi düşünyoruz ip limit 1 düşerse kale savaşı daha zevkli olacağına inanıyoruz.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    CrimsonG0D
    Ünvan
    -
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NKVT
    Kesinlikle bir çözüm getirilene kadar aktif ve güncel tutulması gereken bir problem. Yaklaşık 15 senedir bu oyunu oynuyorum. PvP'de dışarıdan buff almak hangi servera giderseniz gidin utanç kaynağıdır. Hazar'da bu kültürün oturmamış olması çok üzücü. Kale savaşları herkesin 1 charla oynanarak elinden geleni yaptığı bir rekabet ortamı olmalı, iyi bilgisayarı olanın kazandığı bir yer değil. Bu sorunlar giderilirse Hazar çok daha iyi bir server olacaktır. Serverın iyi oyuncuları bu pvp kültürünü yaymada öncü olmalıdır.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    1balporsukYT
    Ünvan
    [General]
    Level
    120
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    BalporsukLTD
    Alıntı LegendBlack1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede kale savaşlarında ip limit olmalı adam arkasına parti taktığı yetmiyor arkadaşının arkasınasa 2. Partiyi takıyor. Pvpde buff yasak dediniz adam 5 cleric getiriyor yine bless atıyor yan chardan yine str int atıyor sözde buf yasaktı. Oyuncularınızın zevk alması yönünde bunuda göz önüne alırsanız teşekkürler iyi çalışmalar
    Valla aga ip limit 1 olsun buna katılıyorum ejderhalar kalksın buna katılıyorum sadece dediğin arkadaşının arkasına pt çarı açıyor demene ithafen server da tek başına savaşa guild playerlerine 7x parti açan 3 kişi var benim sadece bildiğim isim vermek istemiyorum zan altında kalmasın.Yasaklanırsa dediğin gibi hoş olur zevkli olur fakat gmlerin vereceği cevap böyle gelmiş böyle gider yani kaç yıldır böyleydi böyle kalacaktır.Petler savaşa hem katkılı oluyor hemde bazı oyuncular için sıkıntı oluyor zaten gmler bir oylama yapsa serverin tamamı rahatsız petlerden ya küçültülsün yada açılmasın bu guild için değil her player için geçerli.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    1balporsukYT
    Ünvan
    [General]
    Level
    120
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    BalporsukLTD
    Alıntı NAMLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle selamun aleykum .
    Sw de kale savaşinda bufferlerin kullanilmamamasini buf chari acamayan arkadaşlarimizin pc leri kötü olan kişilerinde oyundan zevk almalari için kale savaşinin ip limitinin 1 olmasini istiyoruz 1 pc den 1 char girilebilsin arkasina buf chari takan guild veya playerler deil oyuna emek vermiş item yapmiş set yapmiş kişilerinde ftv den bir keyif almasi için biz böyle birşey istiyoruz kale savaşinda petinde açilmamasini petlerin oyuna zarar verdiğniz lag yaptiğini görüyoruz bizim isteğimiz sadece oyundan daha cok keyif almaktir .
    Saygilar kolay gelsin şimdiden ellerinize sağlik ilgileriniz için teşekkürler .
    Bu konuda sana katılıyorum ama konu altında config diye ağlayan bir takım insan emin ol config kullanan insanlar konunun ip limit yada pc limit ve pet olduğu halde hala düşmanlık yapmak için yer arayan gereksiz insanlarla dolu bırakında bunu guild savaşı yada rekabet değil de güzel bir dostluk denmese de güzel bir çerçevede tüm server olarak kapatılmasına yönelelim. Hala düşmanlık yapmak yerine herkes burada toplanıp petleri itiraz etse gmler kapatabilir zaten kimse istemiyor petleri savaşta zorluk çıkartıyor her guilde ve playere.