Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Başlayanlar ve silver coin

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    TLF_WARR
    Ünvan
    -
    Level
    100
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -

Yeni Başlayanlar ve silver coin

Hocam öncelikle iyi günler. Benim sıkıntım silver coin ile alakalı. Serverde silver düşen 2 yer var biri temple oradan günde 2 tane felan düşüyor set almak için imkansız bir rakam. Bir egy set almak için 190 tane felan gerekiyor bildiğim kadarıyla. Diğer yer ise hunter-thief cave burda da oyuncular saolsunlar 125 lv +12 ve üzeri sunlu setleriyle kapıya bile yaklaştırmıyorlar sürekli uniqleri kendileri alıp setleri tl ile satma çabası içerisindeler. Onlara kafa tutabilmek için sun set dizmem gerekiyor ama onları kesmeden de sun set dizemiyorum öyle bir paradoks,tekelcilik oluşuyor oyunda. Size sormak istediğim şu yeni başlayan oyuncu kendi çabasıyla sun set dizemeyerek başkalarından tl ile set almak zorunda bırakılması sizce mantıklımı?
    Ve ayrıca gold coin silverden daha kolay elde edilmekte onu da anlamış değilim herkes silver arıyor ve elindeki gold coini satmaya çalışıyor. Burda da bir dengesizlik var.
    Konu Kahraman orman tarafından (09.Kasım.2018 Saat 02:15 ) değiştirilmiştir.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BellaHadid
    Ünvan
    -
    Level
    62
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    VICTORSECRET
    Alıntı Kahraman orman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle iyi günler. Benim sıkıntım silver coin ile alakalı. Serverde silver düşen 2 yer var biri temple oradan günde 2 tane felan düşüyor set almak için imkansız bir rakam. Bir egy set almak için 190 tane felan gerekiyor bildiğim kadarıyla. Diğer yer ise hunter-thief cave burda da oyuncular saolsunlar 125 lv +12 ve üzeri sunlu setleriyle kapıya bile yaklaştırmıyorlar sürekli uniqleri kendileri alıp setleri tl ile satma çabası içerisindeler. Onlara kafa tutabilmek için sun set dizmem gerekiyor ama onları kesmeden de sun set dizemiyorum öyle bir paradoks,tekelcilik oluşuyor oyunda. Size sormak istediğim şu yeni başlayan oyuncu kendi çabasıyla sun set dizemeyerek başkalarından tl ile set almak zorunda bırakılması sizce mantıklımı?
    Ve ayrıca gold coin silverden daha kolay elde edilmekte onu da anlamış değilim herkes silver arıyor ve elindeki gold coini satmaya çalışıyor. Burda da bir dengesizlik var.
    Malesef oyunda bazı ÇETELER yani çok eski oyuncular itemlerini en iyi şekilde ya almış ya yapmış yada basmış yani şöyle diyim kimsenin kimseye saygısı zaten yok profesyonel oyuncu desen oda yok player rekabeti desen o zaten hiç yok yani yeni gelenlerin hiç şansı yok diyebilirim malesef guıld olarak veya toplu ekip olarak gelinmediği sürece bişey yapılamaz herşey göz önünde zaten 6 yıllık server neler olmuş neler artık +13 14 15 16 lar sarıyor adamları yeni gelenleri yönetim değil player düşünmesi lazım oda çoğunun umrunda olmadığı için bu dediğin kolay kolay gerçekleşmez bnim gözümde mümkün değil ama konuyu açman çok haklı bi davranış saygı duyuyorum fikrine duymayan playerlar utansın