Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree23Likes

Konu: Hazar kapasitesi hakkında rica .

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MuRaT_BeY
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    HellGate15
    Alıntı Archeon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah 8de işe gidiyorum akşam 7 8 gibi eve geliyorum dc yemiş 2 saattir girmiyor zaten 3 4 saat vakit geçiriyoruz insanın burnundan geliyor lütfen kısa zamanda düzelsin.
    tek temennimiz .

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MuRaT_BeY
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    HellGate15
    Adam samarda proxy ile giriş yapmış gerekli kontrol saglandı ceza verilmiştir diye acıklama yapılmış ve konu GM netekim tarafından kapatılmıştır ama charlar aynı yerinde aynı sekilde beklemektedir ben honor kasıyorum sw sabaha kadar doluydu ve en erken 3-4'de bosalıp tekrar 9-10 arası doluyor bizdemi millet gibi 30-40 char açalım yönetimden ricam bu tür insanlara aman verilmemesi hak var hukuk var Vakti zamanında gm kadrosu değiştiginde joysro bitecek diye millet bırakıp giderken biz yerimizde kaldık sırt dönmedik yıllarca vermiş oldugumuz emeği hiçe sayarak sizlere birer player olarak destek olduk herşey sizin elinizdeyken lütfen bizim hakkımızı yedirmeyin bu sekilde giderse sw'ye ne yeni player gelir ne de huzur saglanır yine karar sizin canıma bagrıma tak dedi artık bırakma asamasına geldim İYİ GÜNLER......

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı MuRaT_BeY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam samarda proxy ile giriş yapmış gerekli kontrol saglandı ceza verilmiştir diye acıklama yapılmış ve konu GM netekim tarafından kapatılmıştır ama charlar aynı yerinde aynı sekilde beklemektedir ben honor kasıyorum sw sabaha kadar doluydu ve en erken 3-4'de bosalıp tekrar 9-10 arası doluyor bizdemi millet gibi 30-40 char açalım yönetimden ricam bu tür insanlara aman verilmemesi hak var hukuk var Vakti zamanında gm kadrosu değiştiginde joysro bitecek diye millet bırakıp giderken biz yerimizde kaldık sırt dönmedik yıllarca vermiş oldugumuz emeği hiçe sayarak sizlere birer player olarak destek olduk herşey sizin elinizdeyken lütfen bizim hakkımızı yedirmeyin bu sekilde giderse sw'ye ne yeni player gelir ne de huzur saglanır yine karar sizin canıma bagrıma tak dedi artık bırakma asamasına geldim İYİ GÜNLER......
    Özelden mesaj attım bakabilirsiniz.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MuRaT_BeY
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    HellGate15
    Alıntı [GM] Awakea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özelden mesaj attım bakabilirsiniz.
    Cevap verdim hocam bakarsanız sevinirim .

JoySro Baronet
    Nereden
    Black Mesa
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fiera
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BlackPlague
    Pekala şunu açıkca söyleyeyim.Silkroad Online'de VİP oyuncuların girmesi için VİP olmayanlar oyundan atılıyor.

Bunu neden mi söyledim ? Çok basit..

Joysro yönetimi Hazar'ın kapasitesini arttırmaz veyaz IP limitini düşürmez [İsteğe bağlı şekilde] çünkü düşecek olursa Premium satışları azalır [Ki oyundaki gold ile yada silk ile en pahalı objelerden biride bu]

Görmüyormusunuz ? Yeni açılan sunuculara 6 bin limiti olan sağlam makineler alınırken Hazar 3bin lik bir nüfusta sıkıştı ve IP limit olağan üstü şekilde arttırıldı.Bunun sebebi ise Yönetimin Oyunu dolmuş gibi gösterme çabasıdır.Aynı Silkroad Online'de olduğu gibi.Sanki biz pvp alanındakileri falan görmüyoruz.Kaç kişi açık görmüyoruz.

Bu Silkroad Online'de yapılan ufak bir taktiktir.Bu limit arttırılmaz çünkü yaparlarsa Premium alınmaz.

Neden sürekli yeni sunucu açtıklarını sanıyorsunuz ? Hazar gibi tutacak ve bir sürü yatırımcısı olacak yeni bir sunucu açmaya çalışıyorlar.Sizin isteklerinizi tatmin etmeye çalışmıyorlar.Eğer böyle bir istekleri olsaydı Mitra 6 binden 3 bin 4.bine düşmezdi ve oyuncular orada kalırlardı.

Hazar kapasitesi hakkında bir açıklama dahi yapılmamasının sebebi budur.Premium satışları en büyük gelir kaynağıdır.Bunu kaybetmemek içinde limiti arttırmıyor ve İP limiti düşürmüyorlar.Halbuki yapsalar ne tür bir etki edeceğini kendileride biliyorlar.

Ancak benim tek öfkelendiğim buradaki onca oyuncunun cevapsız kalmasıdır.Siz buraya gelip bu kadar yazı yazıp sabırla bekliyorsunuz.Ancak yönetim ne yapıyor ? HAYIR diye bir cevap dahi vermiyor.Çünkü size verecekleri geçerli bir cevap yoktur.Ve sizi buralarda gezdire gezdire artık unutturucak bunları.

Her seferinde yönetime saygı içinde ağır laflar söylemeyi bildim.Ancak eğer bu sözüme cevap vermezseniz burada size para yatıran herkese aynı cevabı vermiş olursunuz.Bu konuyu açan ilk ve tek kişi Murat bey değildir.Şu oyuncularınıza bakıp utanın ve onlara yardım edin.Herkes oyuna girmek için Sbot indirmek veya Premium almak zorunda değil [Sbot hızlı denediği için].

Umarım oyuncularda yönetimde söylemek istediğimi anlamıştır.

Yükselen güneşin İmparatorluğu

Bilgisayara özel mesaj gönder.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    CeL_LaT
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    UMIT_REIS
    Alıntı MuRaT_BeY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

+99999999999999999999999999999999999999999