Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree23Likes

Konu: Hazar kapasitesi hakkında rica .

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MuRaT_BeY
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    HellGate15

Hazar kapasitesi hakkında rica .

Öncelikle iyi günler dilerim . Uzun zamandır joysro'da koşturmuş bir player olarak hazarın son günlerde dolulugundan hem memnun hem sikayetciyim Sw her zaman daha güzel yerlere gidiyor 1k'dan 3k kapasiteye yükseltildigi halde hala full cekiyor sabah 8'de hala fulldu bu cok güzel eyvallah yanlız siz değerli yönetimden kapasitenin artmasını istiyoruz benim gibi düşünen cok sayıda arkadas mevcut ve kapasitenin artması serverin çöküsüne değil ilerleyişine ibarettir burada sizden ip limit düşürülsün istemiyoruz öyle birşey denge sarsabilir yanlız kapasite artması olumsuz etkilemez neticede HAZAR joysronun yıkılamz kalesi yönetimden degerlendirilip gereğinin yapılmasını arz ediyoruz Kolay gelsin basarılarınızın devamını dilerim

Not (Charına pre cek diyen arkadaslar cıkacaktır as charımda zaten var )
    Konu MuRaT_BeY tarafından (27.Şubat.2019 Saat 14:12 ) değiştirilmiştir.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MrDemir
    Ünvan
    -
    Level
    119
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Ekstradan şunu eklemek istiyorum. Alex moblarının artması da iyi olacaktir. 120+ playerler sayesinde kasılamıyoruz zaten mob az - olan yerlerde dolu zaten. Bu konuda yardımcı olursanız da sevinirim..

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    TurboDiesel
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Dota2
    Alıntı MuRaT_BeY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle iyi günler dilerim . Uzun zamandır joysro'da koşturmuş bir player olarak hazarın son günlerde dolulugundan hem memnun hem sikayetciyim Sw her zaman daha güzel yerlere gidiyor 1k'dan 3k kapasiteye yükseltildigi halde hala full cekiyor sabah 8'de hala fulldu bu cok güzel eyvallah yanlız siz değerli yönetimden kapasitenin artmasını istiyoruz benim gibi düşünen cok sayıda arkadas mevcut ve kapasitenin artması serverin çöküsüne değil ilerleyişine ibarettir burada sizden ip limit düşürülsün istemiyoruz öyle birşey denge sarsabilir yanlız kapasite artması olumsuz etkilemez neticede HAZAR joysronun yıkılamz kalesi yönetimden degerlendirilip gereğinin yapılmasını arz ediyoruz Kolay gelsin basarılarınızın devamını dilerim

Not (Charına pre cek diyen arkadaslar cıkacaktır as charımda zaten var )
    Katılıyorum Murat Bey'e üstüne ek olarak,Sunucuda sürekli günlerce belki haftalarca AFK olan charlar var bunlara bir çözüm gelemezmi ? Örneğin 5-6 saatten fazla afk (cidden afk hiç bi şekilde işlem yapmayan Pazar açık olan char hariç)Charların sunucudan kick yemesi gibi. Eğer böyle bir şey mümkünse gayet mantıklı bir yaptırım olur. Kapasite yükseltmesine gerek kalmayabilir diye düşünüyorum saygılar...
    MuRaT_BeY and l__KING__l like this.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MuRaT_BeY
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    HellGate15
    Alıntı lordcalap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum Murat Bey'e üstüne ek olarak,Sunucuda sürekli günlerce belki haftalarca AFK olan charlar var bunlara bir çözüm gelemezmi ? Örneğin 5-6 saatten fazla afk (cidden afk hiç bi şekilde işlem yapmayan Pazar açık olan char hariç)Charların sunucudan kick yemesi gibi. Eğer böyle bir şey mümkünse gayet mantıklı bir yaptırım olur. Kapasite yükseltmesine gerek kalmayabilir diye düşünüyorum saygılar...
    Valla kardeşim sw gece 2 gibi bosalıp öğlen 2-3 gibi tekrar dolarken şimdi sabaha kadar full bir sekilde çözüm bulunsun insallahta ne sekil oldugu pek önemli degil acıkcası
    lordcalap likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    TurboDiesel
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Dota2
    Alıntı MuRaT_BeY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla kardeşim sw gece 2 gibi bosalıp öğlen 2-3 gibi tekrar dolarken şimdi sabaha kadar full bir sekilde çözüm bulunsun insallahta ne sekil oldugu pek önemli degil acıkcası
    saat 11.30 dan bu yana 4 chara giremedim mbotla yorum sizin...

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Movie_Please
    Ünvan
    [Count]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeAreOne_
    Alıntı murat_bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle iyi günler dilerim . Uzun zamandır joysro'da koşturmuş bir player olarak hazarın son günlerde dolulugundan hem memnun hem sikayetciyim :d sw her zaman daha güzel yerlere gidiyor 1k'dan 3k kapasiteye yükseltildigi halde hala full cekiyor sabah 8'de hala fulldu bu cok güzel eyvallah yanlız siz değerli yönetimden kapasitenin artmasını istiyoruz benim gibi düşünen cok sayıda arkadas mevcut ve kapasitenin artması serverin çöküsüne değil ilerleyişine ibarettir burada sizden ip limit düşürülsün istemiyoruz öyle birşey denge sarsabilir yanlız kapasite artması olumsuz etkilemez neticede hazar joysronun yıkılamz kalesi yönetimden degerlendirilip gereğinin yapılmasını arz ediyoruz kolay gelsin basarılarınızın devamını dilerim

not (charına pre cek diyen arkadaslar cıkacaktır as charımda zaten var :d )
    haklisin fakat ben ayni şeyi talep ettiğim zaman oyuncular tarafindan çok ağir küfürlere maruz kaldim. Kesinlikle ip limit ve kapasitede oynama olmamali. Küfür eden oyuncular bana pre al gibi şeyler dediler zaten benim prem mevcut yani hava hoş bana ama kesinlikle herhangi bir değişikliğe gidilmemeli. Işine gelen pre alsin.
    MuRaT_BeY likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BuLuTGAZI
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RoyaLForceS

Hazar Hakkında..............

Öncelikle merhabalar Sayın GM ve yöneticileri
    Murat Beyin joysro HAZAR Serveri hakkında istek ve şikayetlerine katılıyorum.Bu kadar ilgi görmesıne ragmen ve oyuncu kapasitesinin 3000 çıkmasına ragmen Hazar Serverinde ilgisizlık duyuldugu genel biliniyor.Sizlerde bılıyorsunz.Ip limit çok iyi ama kapasitenın artmasını ıstıyoruz.Sizden genel bir notıce beklıyoruz.Server hakkında veya yapılacak durum hakkında...
    Saygılarımla
    lordcalap and MuRaT_BeY like this.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MuRaT_BeY
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    HellGate15
    Alıntı dimses123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklisin fakat ben ayni şeyi talep ettiğim zaman oyuncular tarafindan çok ağir küfürlere maruz kaldim. Kesinlikle ip limit ve kapasitede oynama olmamali. Küfür eden oyuncular bana pre al gibi şeyler dediler zaten benim prem mevcut yani hava hoş bana ama kesinlikle herhangi bir değişikliğe gidilmemeli. Işine gelen pre alsin.
    Her türlü görüşe saygı duyarım EYVALLAH
    lordcalap likes this.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MuRaT_BeY
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    HellGate15
    Alıntı BuLuTGAZI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhabalar Sayın GM ve yöneticileri
    Murat Beyin joysro HAZAR Serveri hakkında istek ve şikayetlerine katılıyorum.Bu kadar ilgi görmesıne ragmen ve oyuncu kapasitesinin 3000 çıkmasına ragmen Hazar Serverinde ilgisizlık duyuldugu genel biliniyor.Sizlerde bılıyorsunz.Ip limit çok iyi ama kapasitenın artmasını ıstıyoruz.Sizden genel bir notıce beklıyoruz.Server hakkında veya yapılacak durum hakkında...
    Saygılarımla
    +1 Eyvallah abi gereginin yapılacagına canı gönülden inanıyorum
    lordcalap likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    PrinceLight
    Ünvan
    -
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    PReDaToRS
    Yani Az Daha Yükseltilebilir . Görüyorsunuzki Senelerdir Hazar Serveri Tutulan Server Allah Bozmaz İnşallah . ( Kapasite Yükseltilmesinde Bende Olanak Taraftayım ) Yükseltilmesini Talep Ediyorum
    lordcalap and MuRaT_BeY like this.