Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GM SONUÇTA ADAM BENİM ANAMA SÖVÜYOR ORTADA Bİ a.q YAZIYORUM DİYE BİŞİ YAPMAMAZLİK OLM

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Bize2Tane1A
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeAreOne_

Angry GM SONUÇTA ADAM BENİM ANAMA SÖVÜYOR ORTADA Bİ a.q YAZIYORUM DİYE BİŞİ YAPMAMAZLİK OLM

Server:Hazar
    Karakter Adınız:P0W3R_TURK1S
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler:Amouranth
    Şikayetiniz :adam stala ucuz şeyler koydum dedi ve ben bunlarmi ucuz dedim sonra ailevi küfür etti şahis bana
    Olaya Tanık Olanlar (varsa):Rainmanwiz
    Olayın Tarihi : 10.09.2019 15:36
    Kanıt(Ekran görüntüsü veya Video):https://hizliresim.com/BON8j9 https://hizliresim.com/odpEJ2
    Eklemek istedikleriniz: gm sonuçta adam benim anama küfür ediyor ve siz gözünüzle gördügünüz halde bişi yapmıyorsunuz bi a.q yaziyorum diye adam suçsuzmu oluyor gereken neyse yapılsın istiyorum artik sizin adaletinizden şüphelenmeye başladik neyse gerekeni yapin adam serbestçe sövüyor ve sizin dediginiz sadece sizde orda küfür ediyorsunuz oluyor tamam ben ediyorum ama ailevi küfürmü oluyor o söz gerekeni yapin

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Her ikinize de cezai işlem uygulanmıştır.