Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree1Likes
  • 1 Post By [GM] Awakea

Konu: Hakaretli Küfür ( EliTe_Gr1L )

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ZuLFiiKaR
    Ünvan
    [General]
    Level
    116
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -

Hakaretli Küfür ( EliTe_Gr1L )

Server:Hazar
    Karakter Adınız: ZuLFiiKaR
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler: EliTe_Gr1L
    Şikayetiniz :ailevi kufur
    Olaya Tanık Olanlar (varsa):
    Olayın Tarihi :07.12.2019
    Acıklama : Daha 3 gün önce ailevi küfürden chat banned attıgınız şahıs chat banı bitince küfür ediyor Onun Bunun Velediyle diyor acıklamasını siz benden daha iyi biliyosunuz Forum huzurunda herkesin icinde güzel güzel konuştum pwp mi bozuyor bu tür benimle konuşuyor verdiğiniz cezalar yetersiz kalıyor oyunda muhattab bile olmuyor görmemezlikten geliyorm adam arkamdan vuruyor bana böle sözlerde bulunup tahrik ettirip küfür etmeye calıştırıyor gereğinin yapılmasını ve kendinizce tarafınızdan şahsen uyarılmasını rica ediyorum sizede verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum

Müslüm GÜRSES - Senin Kadar Hiç Kimseyi Sevmedim

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    lllDreamlll
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    iSsiZLeR
    ilk önce o bir küfür değil bu adamla artık muhattap olmuyorum sadece pwp alanında gordugum gıbı kesıyorum kesınlıkle bundan sonra muhattabım degıl gordugum yerde cezasını kesıyorum sadece acıklamımı sonkez yaptım ona o kufur degıl sonra tahrık konusunu acmıs tahrık etme warsa eger benım bır suru ss war elımde benı nasıl kufur etmem ıcın tahrık ettıklerı hepsını foruma atabılırım ve bu ınsanın yuzunden kac kac kısı ceza yedı sırf tahrık ettı dıye dedıgım gıbı gm bey 10 larca ınsan getırebılırım bu adamı sw de ıstemeyen 10 larca cok cıddıyım bır suru ınsan kalıtelı ınsanlar bu karaktersız yuzunden ceza yıyor bu karakterı aramızda gormek ıstemıyoruz zaten daha once bır charına sınırsız ban atılmıs bunun ıp ban yemesını ıstıyoruz.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ZuLFiiKaR
    Ünvan
    [General]
    Level
    116
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    hala onlarca insan diyosun şu olmayan beynine sok şunu bende onlarca insan getirieim öğretleyip bunu daha önce öncede söledim savuncak bişeyin yok onu bunu katıyosun madem istenmiyorum benim hakkımda tek birtane şikayet acılmış mı gördün mü hala argolu konuşıyosun kardeşim peki küfür değil nedir acıklamasını yap herkes görsün bekliyoruz acıklamasını onun bunun veledi ne demek acıkla

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Madem daha önce böyle bir problem yaşadınız neden kişiyi engellemeyi tercih etmiyorsunuz?

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ZuLFiiKaR
    Ünvan
    [General]
    Level
    116
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    engellesem ne olcak sayın gm all chatten yazıyor ve sürekli pwp mi bozuyor arkadan görünmez olup zerkle vurup kacıyor her seferinde nası muhattap olmıcaksınız var mı kurtuluşu siz söyleyin bana benim oyunda dostlugumdan başka bir işim olmaz birtane hakkımda şikayet göremezsiniz bu zamana kadar

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    _TwiLighT_
    Ünvan
    [Baron]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Yav birader sen nasıl boş bir insansın? forumu meşgul etmekten başka işin yok mu senin? senin gibi gereksizler yüzünden oyun içi daha önemli sorunlar aksıyor gm'lerin senin saçma sapan şeyleri ss alıp şikayet etmenden başka işi yok mu sanıyorsun? insanları kışkırtan en başında sensin, sallama mail ile insanların emeklerini çalan da sensin gerekli ss'leri yönetime gönderdim ip adresinden mutlaka belli olacaktır. taşıdığın isimden utan karaktersiz herif. her türlü pisliği yap sonra sana edildiği bile muamma olan, ne küfür ne de hakaret sayılan bir cümle ile gel burada acıtasyon yap bıktık senden yav yeter yeter. burayı meşgul edip durma. bırak da adamlar serverin sorunları ile rahat rahat ilgilensin. Hayırlı forumlar.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı KSK35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    engellesem ne olcak sayın gm all chatten yazıyor ve sürekli pwp mi bozuyor arkadan görünmez olup zerkle vurup kacıyor her seferinde nası muhattap olmıcaksınız var mı kurtuluşu siz söyleyin bana benim oyunda dostlugumdan başka bir işim olmaz birtane hakkımda şikayet göremezsiniz bu zamana kadar
    Küfür etti varsayalım ceza kademesine göre chat block alması gerekiyor diyelim, chat block aldıktan sonra yine görünmezlik basacak, yine pvp de vuracak. Bu tür sorunları kendi aranızda çözmeniz gerekiyor. Görünmezlik basabilir, size vurabilir bu oyunun sisteminde var.
    Thranduil likes this.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Thranduil___
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Kibritciler
    Alıntı [GM] Awakea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küfür etti varsayalım ceza kademesine göre chat block alması gerekiyor diyelim, chat block aldıktan sonra yine görünmezlik basacak, yine pvp de vuracak. Bu tür sorunları kendi aranızda çözmeniz gerekiyor. Görünmezlik basabilir, size vurabilir bu oyunun sisteminde var.
    aynen pvpde olan sorunu gelip gm yazmayın gm napaıcak küfüre ceza verir en fazla sana dalmasına ne çözüm bulsun ?

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Cezai işlem uygulanacak bir şey yok attığınız SS'lerde, diğer arkadaşlarımında söylediği gibi engelleyerek veya kendi aranızda düzgün bir şekilde konuşarak problemlerinizi çözebilirsiniz.
    Keyifli oyunlar.