Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: _TwiLighT_ Haddini Bil Bozuk Para

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ZuLFiiKaR
    Ünvan
    [General]
    Level
    116
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -

_TwiLighT_ Haddini Bil Bozuk Para

Paylaştıgım Konuyu Bazı Lafı Başka Yerinden Anlayan Oyuncular Olmuş Ben Adamın Bana Görünmez Olup Arkamdan Dalması Sorun Değil Oyunun İçinde Bunlarda Var Sorun Pwp mi Bozup Argolu Konuşmasını Herşey Düzelir Sorun Değil Bazı 5 Kuruş Etmez İnsanlar _TwiLighT_ Gibi GM'ye Yalaklık Yapcak Die Ne Yapcağını Şaşıran İnsanlar Var Buraya Forum Acılmışsa Şikayet İçin Oyunda Huzursuzluk Cıkmaması Adına Buraya Paylaşırım Bu Seni Zerre Kadar Etmez Düzambaz 5 Kuruş Etmeyen İnsan Olmayan Beynine Bunu Sok SS'Ler Var Demişsin 1 Aydır Sizin Gibi Yalancı Hırsız Dolandırıcı Adamlardan SS istiyorum Yok Biz Gönderdik Yok Biz Hallediyoruz Diyosunuz İsim Verin Deyince Yok İsmi Bizde Saklı Yok Bilmem Ne Liseli Kızlar Gibi Hareketleriniz Var Haddini Aşma Oyunda Bile Bir Kere Denk Gelmişliğimiz Yok Yarası Sana Kadarmı Geldi Kendini Bil Teneke Gibi Boş Ses Cıkarma Bir Hatam Olsa Sizin Yalanlarınız Kadar Bugune Kadar Nie Beklesin Gm Yalancı Dolandırıcı Olan Sensin Milletin Emeğini Calan Sayın Gm Rahatsızlıgımdan Dolayı Özür Dilerim
    Müslüm GÜRSES - Senin Kadar Hiç Kimseyi Sevmedim

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    _TwiLighT_
    Ünvan
    [Baron]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    martı pisliği ile deniz kirlenmez, ne güzel ağlıyorsun özel konu da açmış benim adıma yetmemiş yan çarlarından oyuna girip bana özelden yazıp yalaka falan filan diyor ne gereksiz adamsın be zülfüüüü
    Konu scennery tarafından (08.Aralık.2019 Saat 02:48 ) değiştirilmiştir.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ZuLFiiKaR
    Ünvan
    [General]
    Level
    116
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Sende gereksizsin farkındamı sendeki beyni kuşa taksak kuş ters geri geri ters ucar daha ne diyim sana nasıl bi insan oldugunu anla klavye erkeği seni elindeki klavye sallama değil Dolandırıcı Hırsız Gereksiz İnsan Seni Agzın Acık Gülme Hep İyi Değil Ağzının Musaitliğini Burdan Bile Belli Ediyosun seninle Daha Oyundan Bile Görüşmüşlüğüm Yok Diyorum Hala Utanmaz İt Gibi Yazıyorsun
    Konu KSK35 tarafından (08.Aralık.2019 Saat 11:31 ) değiştirilmiştir.
    Müslüm GÜRSES - Senin Kadar Hiç Kimseyi Sevmedim

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Bir konu kilitleniyor, bir konu açılıyor. Gereksiz tartışmalardan uzak durunuz, konu kilitlenmiştir.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.