Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Chat block yedi tehditleri bitmiyor bu nedir yahu ??

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Garfield
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    97
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    GameoftheGOD

Chat block yedi tehditleri bitmiyor bu nedir yahu ??

Sayın Gm arkadaşlar her playerın hakkı oldugunu düşündüğüm şeyi yaptım küfür yedim şikayette bulundum ama bu adam yan charlardan beni ve oyunu tehdit etmeye devam ediyor bu sorun nasıl çözülecek acaba
    Server:Hazar
    Karakter Adınız: Seed_Of_Bean
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler: GANTARCI
    Olaya Tanık Olanlar (varsa):
    Olayın Tarihi : 10.01.2020
    Kanıt(Ekran görüntüsü veya Video:
    https://i.hizliresim.com/NLvnBN.jpg
    https://i.hizliresim.com/DONY0z.jpg

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Garfield
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    97
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    GameoftheGOD
    # güncel

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Küfür göremedim resimlerde?

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Luvonir
    Ünvan
    -
    Level
    99
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Küfür ediyor mu dedi zaten?
    ''sen beni banlatacaktın, banlat hadi. sizi, bu oyunu mahkemeye veririm. elimde kanıtım var''

Son derece doğal bir diyalog.
    Alıntı [GM] Phoibos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    108
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Phoibos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni server arifesinde aslında tam olarak söylemek istediğimiz hatalarınızda biriside buydu. Tek düze ezbere cevaplar, Arkadaş küfür yediği için başka bir konuda kişiyi zaten report ederek ceza almasına sebeb olmuş fakat kişi aldığı ceza ile yetinmeyip yan charından arkadaşı ve sizi tehdit eden cümleler kurmaya devam etmiş.

Buyrun yorulmamanız için size şikayet edilen kişinin almış olduğu cezanın konusunuda bırakayım;
    Hem küfür hemde yöneticiye tehdit..!!!!!!

Ayrıca belli ki bakmamışsınız bile, yukarıdaki fotoraflarda kişinin tehdit ve yetkilileri küçümsiyen cümlelerinden biraz kesintide payşalıyorum.

Kişi kendisinin fallen olduğunu 'ben fallen koçum' diyerek kabul etmiş ve üzerine 'hadi gm abine söyle banlasın benide, banlıyamazki seni ve gm i mahkemeye veririm' demiş.
    Konu SINNER tarafından (12.Ocak.2020 Saat 22:12 ) değiştirilmiştir.
    Once you see him, nothing can save you.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Luvonir
    Ünvan
    -
    Level
    99
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -

........
    Alıntı SINNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni server arifesinde aslında tam olarak söylemek istediğimiz hatalarınızda biriside buydu. Tek düze ezbere cevaplar, Arkadaş küfür yediği için başka bir konuda kişiyi zaten report ederek ceza almasına sebeb olmuş fakat kişi aldığı ceza ile yetinmeyip yan charından arkadaşı ve sizi tehdit eden cümleler kurmaya devam etmiş.

Buyrun yorulmamanız için size şikayet edilen kişinin almış olduğu cezanın konusunuda bırakayım;

Ayrıca belli ki bakmamışsınız bile, yukarıdaki fotoraflarda kişinin tehdit ve yetkilileri küçümsiyen cümlelerinden biraz kesintide payşalıyorum.

Kişi kendisinin fallen olduğunu 'ben fallen koçum' diyerek kabul etmiş ve üzerine 'hadi gm abine söyle banlasın benide, banlıyamazki seni ve gm i mahkemeye veririm' demiş.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Garfield
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    97
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    GameoftheGOD
    Sayın Gm arkadaşlar küfür görmenize gerek yok dikkatli bakarsanız hem beni hemde oyunu tehdit ediyor ben oyunu savunma amaclı buraya ekran goruntusu attım ben bu oyunu sevmesem bu oyuna deger vermessem banane der gecerim block atarım olur biter ama tehdit lerin boyutu cok farklı bir yere gelmiş bu kadarı fazla oldugu icin ben buraya konu acmak istedim burda ben size ceza verin küfür ediyorda demedim arkadaş ceza aldı diye yan chardan gelmiş beni ve oyunu kücümseyici sözler sarf ediyor bu tür davranışlara tahammülünüz yok diye ben biliyorum ha varsa ben okeyim tamamdır sıkıntı yok...

JoySro GM Ekibi [GM] Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Jangan
    Alıntı SINNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yorumunuz için teşekkürler,kurallarımız arasında bu yasak olan birşey değildir.Kurallarımız gayet açık küfür etmek yasak vb. Arkadaş hukuki süreç başlatabilir.. Yine de bize yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederiz.

Nereden
    Jangan
    Alıntı Luvonir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küfür ediyor mu dedi zaten?
    ''sen beni banlatacaktın, banlat hadi. sizi, bu oyunu mahkemeye veririm. elimde kanıtım var''

Son derece doğal bir diyalog.
    Peki küfür eden X,şikayet eden Y,inceleyen Z iken? Sizin bu konuda olma amacınız nedir ?

Nereden
    Jangan
    Alıntı Garfield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Gm arkadaşlar küfür görmenize gerek yok dikkatli bakarsanız hem beni hemde oyunu tehdit ediyor ben oyunu savunma amaclı buraya ekran goruntusu attım ben bu oyunu sevmesem bu oyuna deger vermessem banane der gecerim block atarım olur biter ama tehdit lerin boyutu cok farklı bir yere gelmiş bu kadarı fazla oldugu icin ben buraya konu acmak istedim burda ben size ceza verin küfür ediyorda demedim arkadaş ceza aldı diye yan chardan gelmiş beni ve oyunu kücümseyici sözler sarf ediyor bu tür davranışlara tahammülünüz yok diye ben biliyorum ha varsa ben okeyim tamamdır sıkıntı yok...
    Teşekkürler size bu ahkam kesici cümleleri kuran kişinin büyük bir heyecanla bizler hakkında yasal süreç başlatmasını takip ediyor olucam.Lütfen bu gibi kişilerle diyalog bile kurmadan engelleyin.. Keyifli oyunlar dilerim