Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Safe konumda stal manipilasyonu, asil çarina ve kendisine gerekli uyariyi yapiniz

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP

Safe konumda stal manipilasyonu, asil çarina ve kendisine gerekli uyariyi yapiniz

Server: HAZAR
    Karakter Adınız: MrVaho
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler: MEKANN_SAHBİ (JOB NAME), AAAAAXAAASA
    Şikayetiniz : STAL MANİPİLASYONU ( UYARI YAPILDI) TEHTİT, SAFE KONUMDA SATIŞ VE TİCARET AKIŞI ENGELLEME
    Olaya Tanık Olanlar (varsa):
    Olayın Tarihi :18-02-2020
    Kanıt(Ekran görüntüsü veya Video):

Eklemek İstedikleriniz: STAL MANİPİLASYONU SERBEST Mİ? YOKSA BİR MÜDAHALE OLUYORMU ? TEHTİDLER SERBEST Mİ YOKSA BİR MÜDAHALE VAR MI DURUMA GÖRE BİLGİ PAYLAŞIRSANIZ BENDE ONA GÖRE HAREKET ETMEK İSTİYORUM. KOLAY GELSİN
    BİR KAÇ ADET DAHA RESİM MEVCUT FAKAT KONU ANLAŞILMIŞTIR DİYEREK DAHA FAZLA RESİM PAYLAMAYA GEREK DUYMUYORUM. NOT ARKADAŞ SS ATACAGINI SÖYLEDİ KANITLARI OLDUGUNU İDDİA ETTİ LAKİN BEN OYUNA ZATEN SIK GİRMİYORUM BAHSETTIGI SSLER BAŞKA TARİHLE ALAKALI OLABİLİR BİLGİNİZ OLSUN Bİ İLGİLENİRSE SEVİNİRİM.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Sayın mine10,

Kendisi ile görüşüldü ve yaptığını kabul etmiştir. Gerekli uyarı kendisine iletilmiştir.

Kendinize yapılmasını istemediğinizi, başkasına sizde yapmayınız. Sadece eğlenmenize bakın, iyi oyunlar
    Konu [GM] Awakea tarafından (18.Şubat.2020 Saat 19:01 ) değiştirilmiştir.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.