Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aracı maduru olduk

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    I_Scoody_I
    Ünvan
    -
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Xecutioner

Question aracı maduru olduk

Server: HAZAR
    Karakter Adınız:SlauG_WiZz
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler: MrSaxobeat_ & TRYN aracılar
    Şikayetiniz :aracılık için yardım edilmedi
    Olaya Tanık Olanlar (varsa):ss ler mevcut
    Olayın Tarihi :20,5,2020
    Kanıt(Ekran görüntüsü veya Video):

Eklemek İstedikleriniz: ben bir global atım RTD emre ile aramın iyi olmadığını bütün herkez bilmektedir bende globalda wtb aracı (RTD) emre hariç herkez yazabilir dedim ve durum ss lerde görüceksiniz aracılar biz aracılık işini yapamayız diyerek oyuncuları madur duruma sokmuştur gerekenin yapılmasını istiyorum.
    Konu Tankut_TV tarafından (20.Mayıs.2020 Saat 02:17 ) değiştirilmiştir.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    I_Scoody_I
    Ünvan
    -
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Xecutioner
    ben konuşmadığım kişiyi aracı istemediğimi belirtim sadece oyunda aracı ismini kötüleme değil amacım ama ben onun benden para kazanmasını istemiyorum ve bu konular üzerine forumda istenmedik kokular dile gelid bütün herkez azda olsa biliyordur .. kötüleme değil veye iftira atma filan değil benim yaptığım benim aram bozuk diye aracı secemiyecekmiyim oyuncu olarak ?
    Konu Tankut_TV tarafından (20.Mayıs.2020 Saat 02:18 ) değiştirilmiştir.

JoyTeam Support [GA]Zeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba, aracılarımız sorumlu olduğu göreve nazaran asla ama asla bir oyuncuyu yargılamaz, sorgulamaz ya da oyuncuya kin tutmaz. İşbu durumda da oyuncuların aracı seçme hakkı yoktur, her aracı eşittir. Siz kendinizde ben bu aracıyı istemiyorum deme hakkını buluyor iseniz aynı şekilde aracılar da ben bu oyuncuyu istemiyorum deme hakkına ne yazıkki sahip oluyor ve elbette olacaklardır. Bu ve bunun gibi görevlileri şikayet konularında da lütfen mail destek hatlarını kullanınız Hazar için; [email protected] kullanınız. Konuyu tartışmanın uzamaması adına kilitliyorum.
    Konu [GA]Zeytin tarafından (20.Mayıs.2020 Saat 07:44 ) değiştirilmiştir.