Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nantastic + sulferia geçen +11 sun staff çalmıstı ınkar etmıstı ben degılım o die

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    lllDreamlll
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    iSsiZLeR

Nantastic + sulferia geçen +11 sun staff çalmıstı ınkar etmıstı ben degılım o die

arkadaşlar bu hüseyin denen karaktersiz all chattan kendını mıllete adammıs gıbı gosterıp ozelden veya o federal team guıldınden neler yapıyor bır bılsenız sayın gm gorursenız bu sayfayı lutfen ama lutfen bu adama ban atın boyle bı karakter yok bu oyunda cok tehlıkelı
    konu:Nantastic denlen karaktersizin hırsızlıgı
    karakter:EliTe_Gr1L ArmagadoN
    şikayet edilen karakter:Nantastic Sulfira aynı kişi zaten ve bir sürü daha charı war mılletı dolandırıyor guıldı sayesınde
    kanıt ekran goruntusu

https://hizliresim.com/s5UWOX https://hizliresim.com/dajmUQ

sayın gm bu konunun araştırılmasını ıstıyorum ben kımseye ıftıra atmam adamın stafını çaldı yabancı uyruklu bısey olmaz dıe ama sız
    elınızden gelenı yaparsınız bılıyorum bu adamı swde barındırmayalım lutfen
    https://hizliresim.com/MUhVay
    Konu smngny tarafından (10.Ocak.2021 Saat 16:13 ) değiştirilmiştir.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Epimetheos
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    TrakyaArmy
    https://hizliresim.com/oI2tAJ oyunda 7,24 kufur edıyosun burda kendını cok temız bır ınsan gıbı gosterıyorsun boyle bır sey varsa all chattan yazılan yazıyla degıl kanıtla ban attırın boşu boşuna yonetımıde yorma ıftıralarınla.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Catholic
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    eBuL_FETHH_
    ben bu sw ye 25 gün önce başladım ve başladığımda bu yana çekilen silkler görünsün +11 staf çalmak yerıne 10 tane +11 staf alacak para yatırdım ve ilk 101 oldugumda ben zaten sun +11 ve moon +9 staf aldım sonra ben carı Warıor Dagger a çevirdim ve onuda kontrol edebilirsiniz istediğiniz gibi moon stafı gune_tinneme diye birine sattım sun stafıda Nantastic yani oyundan arkadaşım yakın arkadaşım hüseyine sattım 250 tl ye ve sonrasında bu got oğlanı çekemediği için hatta şöylede bişey var bende videosu var benden para dileniyodu ben stal ac 100b dedim gitti stal actı herkesin gözü önünde ona sadaka bile verdim ki videosu var isteyene onuda atarım bu iftirasıda bizim arkadaşlığımızı bozmak kendisi velet bir cocuk olduğu için insanları kışkırtmak ben herşeyi belgelerim ama ondan sadece ben 1 tane kanıt istiyorum diyeceğim bu kadar iyi oyunlar oyun adım belli sıkıntısı derdi tasası olan beni bulsun ben gerekli yardımı veririm böyle pis şeylere gerek yok

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    lllDreamlll
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    iSsiZLeR
    sayın gm az arastırırsanız çalıntı oldugunu goruceksınız bunların yorumlarına bakmayın çalıntı olmadını bılmesem bu kadar yorum yapmam guıld acıp mılletın ıtemlerını calıyorlar

JoySro GM Ekibi [GM] Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Jangan
    Bu gibi konularda yapabileceğimiz bir işlem maalesef bulunmuyor.