Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: SemihKahramn denen it şahsıma ağır küfürler ediyor.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MacaFerreiro
    Ünvan
    -
    Level
    75
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NetflixTR

SemihKahramn denen it şahsıma ağır küfürler ediyor.

Server: Hazar
    Karakter Adınız: MacaFerreiro
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler: Sert_SKR,ANANI_SIKERM
    Şikayetiniz : Global den aileye ağır küfürler
    Olaya Tanık Olanlar (varsa): SERVER
    Olayın Tarihi :08:02:2021
    Kanıt(Ekran görüntüsü veya Video):

Eklemek İstedikleriniz: GM: Bu şerefsiz daha kaç defa ufak tefek ceza alıp hiç bişey olmamış gibi bize sövecek ana çarıyla da kaç defa ceza yedi hala neden barınıyor bu serverda SemihKahramn denen şerefsiz.!

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BABANIZ_SK
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    SemihKahramn
    Sayın yönetim rica etsem bakar mısınız bu nicklere benim ıp den giriş yapılmış mı? FAHRI SENIN BEN AYNAYA BAKABILME CESARETINI SEVEYIM SICMIK SURAT SEREFSIZ HAYSİYETSİZ İFTİRACI KOPEK BAŞKASI ANNENE KÜFÜR EDİYOR ANNENİ SİKEYİM DİYOR BENDEN BİLİYORSUN BACINI SİKEYİM DİYOR BENDEN BİLİYORSUN 10 SENE ÖNCE ÖLMÜŞ BACININ MEZARINI SİKEYİM TOPRAĞINA BOŞALAYIM DİYOR BENDEN BİLİYORSUN KUCUK BUYUK KUZEN HALA TEYZE SÜLALENE KÜFÜR EDİYORLAR ALAYINI SİKEYİM DİYOR BÜTÜN SERVER SEN BENDEN BİLİYORSUN. BURADAN ARKAMDAN İŞ ÇEVİREN BENİ SÜREKLİ YÖNETİMİN ÖNÜNE ATAN KARAKTERSİZ ŞEREF YOKSUNLARINA SESLENİYORUM HİÇ BİR YERE GİTTİĞİM YOK HODRİMEYDAN!! BABANIZ SEMİH DAHA SİZİ ÇOK ÖPECEK. İSTEDİĞİNİZ KADAR İFTİRA ATIN HEPİNİZİ ÜST ÜSTE KOYUP ÖPECEM. BİRİNİZİ BEŞİNİZİ DEĞİL 50-60-80 NE KADARSANIZ HEPİNİZİ ÖPECEĞİM 😘
    VURDUKÇA BÖYLE AĞLAYACAKSINIZ VURDUKÇA BÖYLE İFTİRA ATACAKSINIZ VURDUKÇA VURUCAM SÜREKLİ VURUCAM AHAHAHAHAHHAHAHAHAH FAKİR KOPEKLER 👑
    EREN_CORPEN likes this.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    wizz_222c
    Ünvan
    -
    Level
    109
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Senin anana sövmeyen mi var lan 0rospu evladı. Gelip burada farklı birşeymiş gibi ağlıyon puhahahahah. Aptal, sevimsiz gözlüklerine sıçtığımın orospu evladı seni.Ananın amına bacağım girsin sevimsiz ingiliz domuzunun amından fırlamış kahpe evladı domuz eniği. Bacının amına taşşaklarımı sokayım mezarını sikiyim tipsiz piç kurusu.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    LiWeYorUrLFe
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeDarkFlag_
    Aglak k.o.c seni her fek hesap SK cari değildir siz fek hesapları SS almaya devam et aglak k.oc kudurmaya devam et babanız WDF

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Criticaller
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RefuseToDie
    Yalancı şerefsiz hırsız semih

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MegannFoxx
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _DarkSaga_
    ipdan bakılıp semıh mı etmıs kontrol edilmesini eger degilse bu karekter fakirlerine iftira yüzüünden ceza verılmesini talep ediyoruz

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    JuliaCeaser
    Ünvan
    [Count]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Emirates
    Bari burda sövmeyin
    Bir gün herşey çok güzel olacak...

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MacaFerreiro
    Ünvan
    -
    Level
    75
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NetflixTR
    2022 de mi cevap verilecek konuya GM bey

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MacaFerreiro
    Ünvan
    -
    Level
    75
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NetflixTR
    Alıntı coqsssadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ipdan bakılıp semıh mı etmıs kontrol edilmesini eger degilse bu karekter fakirlerine iftira yüzüünden ceza verılmesini talep ediyoruz
    Seni sıçanı da sakso çektiğin hırsızı sıçanı da kuru kazığa oturtup bayıltırım onun bunun fırlattığı küfürün hırsızlığın neyini savunuyorsun it oğlu it git ötede ağla peach kurusu

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MacaFerreiro
    Ünvan
    -
    Level
    75
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NetflixTR
    Alıntı pamukcu semih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın yönetim rica etsem bakar mısınız bu nicklere benim ıp den giriş yapılmış mı? Fahri senin ben aynaya bakabilme cesaretini seveyim sicmik surat serefsiz haysiyetsiz iftiraci kopek başkasi annene küfür ediyor anneni sikeyim diyor benden biliyorsun bacini sikeyim diyor benden biliyorsun 10 sene önce ölmüş bacinin mezarini sikeyim toprağina boşalayim diyor benden biliyorsun kucuk buyuk kuzen hala teyze sülalene küfür ediyorlar alayini sikeyim diyor bütün server sen benden biliyorsun. Buradan arkamdan iş çeviren beni sürekli yönetimin önüne atan karaktersiz şeref yoksunlarina sesleniyorum hiç bir yere gittiğim yok hodrimeydan!! Babaniz semih daha sizi çok öpecek. Istediğiniz kadar iftira atin hepinizi üst üste koyup öpecem. Birinizi beşinizi değil 50-60-80 ne kadarsaniz hepinizi öpeceğim ��
    vurdukça böyle ağlayacaksiniz vurdukça böyle iftira atacaksiniz vurdukça vurucam sürekli vurucam ahahahahahhahahahah fakir kopekler ��
    hirsizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz semihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii semihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kendi guild playerlarini soyan 0.c seni ağlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahahhahahahahaha