Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree4Likes

Konu: ds, wdf, leaderteam TOPluluklarının CONFIG Kullanımı Hk.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Hodrmeydan41
    Ünvan
    [General]
    Level
    125
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -

ds, wdf, leaderteam TOPluluklarının CONFIG Kullanımı Hk.

Server: Hazar
    Karakter Adınız: _BALAMIR
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler: PeHLiOne__

Bot Çarları bunlardır confingi yaptığı ; Dejavu_L0RD - I_ZALIM_I - I_ZALIIM_I - I_ZALIMM_I - I_ZALIMMM_I - I_ZALIIIM_I - I_ZALIIIIM_I -

Şikayetiniz : Usulsüz Bot, Config Kullanımı
    Olaya Tanık Olanlar (varsa): -
    Olayın Tarihi : Rekabet gerektiren her ortam
    Kanıt(Ekran görüntüsü veya Video): https://dosya.co/gpevaajesw09/WhatsA...41_PM.mp4.html
    Eklemek İstedikleriniz:

-Bu konu şikayet amacıyla açılmıştır. Tarafların burada saçma sapan yorumlar yapması anlamsız olacaktır.
    -Konunun muhattabı JoySro yönetimidir.

-Bahse konu şikayet ile alakalı buraya sadece bir video atıyorum. İndirip izleyin lütfen bende bu arada Bahse konu TOPluluklar ile ilgili yasakları nasıl çiğnediğinin; kimin ve nasıl kullandığının,
    oyun içi görüntülü ( Videolu ve Sesli anlatımlı ) kalan 38 videoyu internete yükleyip tarafınıza Discord / #Ticket üzerinden iletiyorum.

*Ayrıca leaderteam guıldınden ( pardon guildlerini kapatıp wdfnin içerisine giren guildlerini grandnameye yazan) nesferz'in forum sitelerinde yasaklı tüm içerikleri aradığının kayıtlarınıda tarafınıza iletiyorum.

- Her ortamda illegal yollara başvuran ve bunu rakipleri yapıyormuş gibi lanse eden arkadaşlar,

Maalesef söylemek istiyorum ki, ACİZSİNİZ.

- Birazdan buraya doluşup; algı yaratmaya, küfürler etmeye, konuyu değiştirmeye çalışacaklarına eminim.
    - Maraşlı dul karı meraklısı yöresel ağızlarıyla( söylenme biçimi) küfür eden serseriler forumu pisletebilir özellikle uyarıyorum.
    - Hayatlarında hiç bir başarısı olmayan ve kendilerini akıllı zanneden bu küçük beyinli arkadaşları izliyoruz.

OYNAT BAKALIM
    Konu Hodrmeydan41 tarafından (15.Şubat.2021 Saat 15:04 ) değiştirilmiştir.
    berat1069 and darklee21 like this.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    1balporsukYT
    Ünvan
    [General]
    Level
    120
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    BalporsukLTD
    Config mi D:d Bu taktiği sağ olsun yardımcınız yani arkadaşınız Eşref(MrSaxobeat) öğretmişti :d nasıl yaptığını anlatayım da sonra gmlere ağlarsın şimdi Öncelikle phbotta oto target olduğunu herkes biliyor.Traceye aldığında sen kime tıklarsan tıklıyor 3 çarın clientini ve skillerini aynı şekil dizdiğinde Alt+tab tuşuna basarak 3 çar aynı anda 3 skill atıyor ve saniyeler her zaman aynı düşer istersen deneyebilirsin. Ama senin amacın hile hurdaya başvurmak aciz köpek
    The_Headless likes this.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    1balporsukYT
    Ünvan
    [General]
    Level
    120
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    BalporsukLTD
    Bu arada 3 çar kullanılamaz diyorsan aracı eşref-mavikıvırcık-ruthnope(ismini bilmiyorum)-bulutgazi arkadaş 4 çar kullanıyor bir video çekip onlarıda kontrol edebilirsin yada gir oyuna yapayım sana 4 çarla aynı anda atack
    The_Headless likes this.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    1balporsukYT
    Ünvan
    [General]
    Level
    120
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    BalporsukLTD
    Algı yaratmaya küfür etmeye konuyu değiştirmeye gelicekler demişsin :d eski açılan konularda siz dahil unionunuz da yazıyordu yoksa siz de mi acizsiniz? HAHAHAHHA Hayatımda ki başarımızı oyundan ölçecek kadar gerizekalı adamsın sen kudurun tamam mı hahahahah

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Hodrmeydan41
    Ünvan
    [General]
    Level
    125
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı 1balporsukYT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Config mi D:d Bu taktiği sağ olsun yardımcınız yani arkadaşınız Eşref(MrSaxobeat) öğretmişti :d nasıl yaptığını anlatayım da sonra gmlere ağlarsın şimdi Öncelikle phbotta oto target olduğunu herkes biliyor.Traceye aldığında sen kime tıklarsan tıklıyor 3 çarın clientini ve skillerini aynı şekil dizdiğinde Alt+tab tuşuna basarak 3 çar aynı anda 3 skill atıyor ve saniyeler her zaman aynı düşer istersen deneyebilirsin. Ama senin amacın hile hurdaya başvurmak aciz köpek
    Videoda da belli olduğu gibi bot çarların kafa çarı olan PeHLiOne__ orda başka birisi ile fight halinde, ben ise kenarda duruyorum.Orda başkasına target alıp onlar ile kapışırken gelipde bana target alması zaten imkansız ki videoda çok açık ve net wariorların menziline girdiğim gibi beni direk itiyor. PeHLiOne__ adlı kafa çarı gelip bana saldırmıyor bana target almıyor kendisi orda hala başkası ile kapışmaya devam ediyor.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    I_iRoNCLaD_I
    Ünvan
    [General]
    Level
    121
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    RoyaLForceS
    Ahahhahaah 😂😂😂 sadece gülüyorum size. Playerlik bilmeyen bebelerin oyunu hakkıyla oynayan abilerinize confing diye iftira suçlaması ile gelmesi ne kadar komik. Gidin abileriniz playerlik öğretsin size Burda iftira suçuyla millete çamur atmak yerine. Gerekli Tüm kontroller en ince ayrıntısına kadar yapılabilir. Tek çarı kontrol edemeyen bebelerin kendini avutma teselli etme confing olmuş 😂 tekrar söylüyorum gerekli tüm kontroller yapılabilir hiç sıkıntı yok. Joysro <3

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    1balporsukYT
    Ünvan
    [General]
    Level
    120
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    BalporsukLTD
    O zaman sana şunu öneriyim youtubeye agn bot yazdığın zaman agn bot nasıl oluyor öğrendiğin zaman anlarsın Menzile giren çarı itelese bot çarlarn süs olarak mı duruyor Bilmediğin için konuşuyorsun dicem de sen biliyorsun ama maksadın ortaya pislik atmak olsun Gerekli incelemeyi gmler yapar :d

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    I_iRoNCLaD_I
    Ünvan
    [General]
    Level
    121
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    RoyaLForceS
    Gerekli tüm kontroller en ince ayrıntısına kadar yapılabilir. Asılsız olan bu konununda iftiradan asılsız şikayetten konu sahibine işlem yapılması talebimdir.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    I_iRoNCLaD_I
    Ünvan
    [General]
    Level
    121
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    RoyaLForceS
    Bebelere balon 🎈😂

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    NesFeRZ
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    LeaderTeam
    Sayın Gm arkadaşlar,

şikayete konu olan olayların tarafımıza,
    Bütün kontrolleri en ince ayrıntı ve detayına kadar yapılabilir. hatta bütün leaderteam guildi içinde yapılabilir. oynadığımız oyunun kalitesinde ve güvenirliğinde zerre kadar şüphemiz yoktur.
    konuyu açan şahsın, Asılsız iddaası ispatlanamazsa cezai yaptırım uygulanmasını talep ediyorum. şikayetçiyim bende ..

ortada hileli bir oyun var, forum sitelerin de her istediğim konuyu araştırabilirim..

job cavede adil savaşmıyoruz

benim iddaam da;
    *Tek komut 16 çar tek sefer de uniq odasından içeriye ve dışarıya ışınlanma
    *kasılma alanında unique atak esnasında, asıl karakter dışında bot karakterlerin atak yapması.

bunların nasıl yapıldığını bilelim ki şikayet edebilelim.. aslı kanıtlanmamış delillerle şikayet etmeyi bile beceremeyen ACİZ'lerden olmayalım.