Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: BuLuTGAZI-YaLaKa_SuGuM_BALAMIR üçgeni fake çarlarla hodri meydan olmaz !!!

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    NesFeRZ
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    LeaderTeam

BuLuTGAZI-YaLaKa_SuGuM_BALAMIR üçgeni fake çarlarla hodri meydan olmaz !!!

Selamlar, İlgili oyun yöneticilerinin dikkatine,

Server: Hazar
    Karakter Adınız: NesFeRZ
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler: BuLuTGAZI-_BALAMIR-YALAKA_SuGum-YALAKA_Yarıtza

Şikayetiniz : isim itibarsızlaştırma ve hakaret,tahrik ve kışkırtma
    Olaya Tanık Olanlar (varsa): Donwhang -Hotan-Samarkand belirtilen tarihlerde bütün oyuncular
    Olayın Tarihi : 13.12.2020 saat 23:30 'dan 19.02.2021 saat 05.45 yaklaşık 10 hafta

13 aralık 2020 ftw

https://hizliresim.com/1f80Gt

Ftw'de aldığı hezimet sonrası başlatılan bu itibarsızlaştırma olayı, kendini ifşaa etmesi üzerine şüphelerimizi doğrulama payı vermiştir.

İddaamın odağında ki oyuncu BuLuTGAZI'dir

YALAKA_SuGum ve sonrasında YALAKA_yaritza adında oyuncu karakter isimlerimizi yalama olarak adlandırıp itibarsızlaştırma gayreti göstermektedir. ve bu çarlardan dw hotan ve samarkand'da oto chat ayarlı belirli aralıklarla hakaret mesajları ve hazımsızlıklık yaşadığı zamanlarda özelden küfür ve tahrik etmeye yönelik hareketlerine devam etmiştir.
    Son zamanlar da Job cave'yi kaybetme korkusu bu oyuncuyu iyice zıvanadan çıkarmış köpek_sugum adlı çarı açıp ordanda tarafımıza saldırmaya devam etmiştir.Yaptığı bu hakaretleri artık tahammül seviyesini aşmıştır.

Bu tür olaylara yönetim olarak müsama gösteriliyormuydu ? yada fake çarları proxy ayarlı giriş yaptığı için mi tespit edilemedi ?

ifşaanın gerçekleştiği;

20 şubat gecesi, saat 03:30 ile 05:45 arası donwhang da ortaya beliren YALAKA_SuGum adlı Fake çarın genel chat üzerinden isim belirtip tekrarladığı hakaretler dizesine ait görseller,

https://hizliresim.com/cPavSO

https://hizliresim.com/LVqSFt

aynı saatler arasında BuLuTGAZI oyunda aktiftir.

https://hizliresim.com/tlR7td

https://hizliresim.com/UOjyio

https://hizliresim.com/NToY0B

iddamı doğrulayacak bir diğer hususta yan karaketeri olan _BALAMIR 15 şubat 2021 de, forumda açtığı asılsız şikayet konusunu, RTD topluluğundan sadece bu kişinin dillendirmesi ve YALAKA_SuGum adlı fake hesap ile global chatte bu konuya vurgu yapmasını belgeleyen görsel.

https://hizliresim.com/by5XYE

hazımsızlığının belgesidir.

adil oyun için,
    hırsının kurbanı olmuş, korkak savaşmayı alışkanlık haline getirmiş bu ergen oyuncunun hesaplarının incelenmesini rica eder,
    iyi çalışmalar dilerim.

Kişinin aynası yaptığı işlerdir,laflarına bakılmaz. Çünkü kişinin aklının seviyesi ancak yaptığı işlerle ortaya çıkar.
    Üstad..
    Pehlivan46 likes this.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fannie
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RefuseToDie
    Karakteri, şerefi, utanması, arlanması vs. olmayan biri için hitabın gayet düzgün. Buralarda böyle yazdıktan sonra oyundaki karaktersizliğini ve yazdıklarını unutacağımızı zannediyorsan yanılıyorsun. Bu cenaha küfürler edildiğinde senin karakterin ( oyun karakteri - yoksa bi karakterin olduğundan değil ) oyunda ise suçu ona atabiliriz doğru mu anlıyorum?

Ayrıca hazımsızlık derken? Adım adım BuLuTGAZI’ nin ne yaptığını not etmişsin. Bu da demek oluyorki sodaya ihtiyacın var.

Hocam boşuna burada böyle güzel güzel yazmaya çalışma, maalesef söylemek zorundayım ki sen Adam falan değilsin.

Ağzın yara, karakterin yalama olmuş.

İyi forumlar.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fannie
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RefuseToDie
    Ayrıca o çarları kim açtıysa; Mevcut olan bir durumu beyan etmiştir. Hırsıza hırsız deniyorsa, yalakaya da yalaka denir.

Sen yalakaya yalaka dediği için eleştiriyorsun, soruyorum sana YALAKA nın hiç mi suçu yok?

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    1balporsukYT
    Ünvan
    [General]
    Level
    120
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    BalporsukLTD
    Alıntı Fannie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karakteri, şerefi, utanması, arlanması vs. olmayan biri için hitabın gayet düzgün. Buralarda böyle yazdıktan sonra oyundaki karaktersizliğini ve yazdıklarını unutacağımızı zannediyorsan yanılıyorsun. Bu cenaha küfürler edildiğinde senin karakterin ( oyun karakteri - yoksa bi karakterin olduğundan değil ) oyunda ise suçu ona atabiliriz doğru mu anlıyorum?

Ayrıca hazımsızlık derken? Adım adım BuLuTGAZI’ nin ne yaptığını not etmişsin. Bu da demek oluyorki sodaya ihtiyacın var.

Hocam boşuna burada böyle güzel güzel yazmaya çalışma, maalesef söylemek zorundayım ki sen Adam falan değilsin.

Ağzın yara, karakterin yalama olmuş.

İyi forumlar.
    Senin sorununu çözdüm ben Senin içine turabi kaçmış ahhahahahahahhah net bilgi beyinsiz it

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fannie
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RefuseToDie
    Kucaklarına oturduklarına telefon et şimdi yada wp den yaz. Linki yolla ve “beyler konu açtım acil herkes yorum yapsın hadii. Siz ne isterseniz biz yapıyoruz hadi lütfeeen” yaz. Her gelen kocana gelişine rövaşata çekeyim...

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fannie
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RefuseToDie
    Alıntı 1balporsukYT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin sorununu çözdüm ben Senin içine turabi kaçmış ahhahahahahahhah net bilgi beyinsiz it
    Heh aramış bile hoşgeldin küçük minik köprü altı porsuğu

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fannie
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RefuseToDie
    Selam Millet,

Mağarada tecavüze uğradık, yok mu illegal birşeyler?

-NesferzZZzZzZZ

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    _TwiLighT_
    Ünvan
    [Baron]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Son yolladığın global ss’inde vanessa’nın Globalı var o da aktifmiş o saatte bir de onu kontrol etsinler belki düşman içinizdedir Sizin mantığınızdan yola çıkarak çözüme ulaştıralım sizi

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    _TwiLighT_
    Ünvan
    [Baron]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Uniqleri kesenler arasında da az yukarıda DS makina var bak onu şimdi farkettim onlar da aktifmiş cinayet saatinde Bence onlar da kontrol edilsin

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Coolio
    Ünvan
    -
    Level
    108
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    *****sansür***********
    Konu Creed35 tarafından (21.Şubat.2021 Saat 00:54 ) değiştirilmiştir.