Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ALTIN_ORDU GUİLDİNİN CONFIG Kullanımı Hk.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Purble_Haze
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeDarkFlaq_

ALTIN_ORDU GUİLDİNİN CONFIG Kullanımı Hk.

Server: HAZAR 125 CAP
    Karakter Adınız: Purble_Haze
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler: GAUCHE / MAXSHOOT
    Şikayetiniz : Usulsüz Bot, Config Kullanımı
    Olaya Tanık Olanlar (varsa):
    Olayın Tarihi : Rekabet gerektiren her ortam
    Kanıt(Ekran görüntüsü veya Video): https://www.youtube.com/watch?v=5Ab8...4%B1mas%C4%B1z
    Eklemek İstedikleriniz:
    ALTIN_ORDU guild playerlarının kullandığı bu confing ayarlarını yaparken alınan ses kayıtları ve videolar görüntüde mevcut olup
    Her ortamda illegal yollara başvuran ve bunu rakipleri yapıyormuş gibi lanse edenler her suçu rakipleri yapıyor diyerek yapan kişiler
    Birde kalkıp biz kullanmıyoruz diyerek kendilerini haklı çıkartmaya çalışıyorlar ispatlar huzurunuza sunuldu gerekli işlemi

JOYSRO YÖNETİMİNİN yapıcağından eminiz..

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    nasılda itiraf etmiş yediği haltları şerefsizler hahahhaha

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    I_iRoNCLaD_I
    Ünvan
    [General]
    Level
    121
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    RoyaLForceS
    rezillik diz boyu.karaktersizler. millete confing diye iftira atacagınıza içinzdeki karı kılıklıları görün önce. aliminyüm__ordu varlıgı hiç bi baltaya sap olamayan veletler toplulugudur hile hurda ile bi yere varacagınızımı sanıyorsunuz. bana iftira atan karı kılıklılar izleesin belki göremezler gözlerine perde inmiştir hopörlör sesini açsınlarda kulakları duyar haysiyetsizlerin. siz ağlamaya mahkumsunuz..... yönetimden gerekli incelemelerin yapılması ve adaletli şekilde gerekli işlemin yapılması _DeathSquad_ ekibi olarak talebimizdir.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MAXSH00T
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    ALTIN__ORDU
    DC de olan konuşulan her muhabbet yapılacak diye birşey yoktur sadece size gülüyorum eğer confing kullandığımı iddia ediyorsanız bana böyle saçma sapan konuşma kaydı değilde ss göstererek yaptırım uygulamaya çalışabilirsiniz Ben Hiç Bir savaşta yada pwp de confing kullanmadım bir tane allahın kulu gelipte bana confing kullandın diyemez bu arada size şunu söylim insanları habersiz ses kaydına almak ve bunu paylaşmak ciddi bir suçtur boş muhabbetlerle uğraşacagızınıza biraz işinize baksanız confing ustaları bana laf atıyor gerçekten eğer yönetimin aklında soru işareti kaldıysa ben benı şikayet edenlerinden benimle beraber denetlenmesi tarafıyım . biz ss leri dökersek emin olun siz daha büyğk sıkıntıya girersiniz elimizde kalba atak yaparken her pt li kafa playerın bot charları tarafından yapılan aynı anda ve anyı sekansta yapılan saldırı kaydı var yani boş muhabbet yapmayın confingi yapanlar sizsiniz benim orda söylemem yada yapıcam demem bi kanıt değildir bana confing yaptığım bi savaş yada bi pwp gösterin böyle boş muhabbetlerede beni çekmeyin yönetim kimin ne kullandığını çok iyi biliyor benım hiçbirinizde confing yaptıgıma dair bir video yada ss bulamazsınız ancak sadece ses kaydında haklısınız öyle bi söylemde bulundum ama hiç bir zaman kullanmadım

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MAXSH00T
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    ALTIN__ORDU
    birde bizim içimize sızdıkları adam açmazmı confing konusunu ay allahım kendi iplerini çekecekler haberleri yok sadece bir gm nin hotan kale savaşına gelip olanları izlemesini istiyorum allahın IQ suz ları sizi

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MAXSH00T
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    ALTIN__ORDU
    Ayrica bu video en az 40 günlük :d izledikçe gülüyorum :d

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    GAUCHE
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    AnqeLLoFheLL
    VARAN 1 https://forum.joysro.com/hazar-oyunc...kullanimi.html

Linkteki eski şikayet konusunda paylaşılan video üzerine ses kaydı eklenerek tekrar konulmuş, eski konuda netekim emre beyin kontrolü sonucunda aklandığım ortadadır.

Varan 2 Ses kaydının içinde bulunmadığım halde algı yaratılarak konuya herkes dahil edilmeye çalışılmıştır.

Varan 3 Ses kayıdındaki hiç bir şahsın mbot kullanmadığına kefil olur,gerekli incelemelerin yapılması konusunda yönetimden rica ediyorum.

Son Olarak Reklamın iyisi kötüsü olmaz beni bu kadar yüceltmenize gerek yoktu sağolun it ürür kervan yürür siz havlamaya devam edin
    | Enjoy the little things in life, because one day you will look back and realize they were the big things.. |

C. B. ÇETİN

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Boşuna ağlamışsınız config kullandığınızı zaten herkes biliyor. Bir de sesli kanıt ile herşeyi ağzınla itiraf ettin zaten düdük.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    I_iRoNCLaD_I
    Ünvan
    [General]
    Level
    121
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    RoyaLForceS
    Hhahhhaahha topünal o kadar cmd komutları yazıyordu geçenki geldiğiniz de tabi 2 ayda bir geldiğiniz için hazırlık bi dünya yapıyorsunuz elinize alıp gidiyorsunuz veletler. Lolipopcu Ünal’ın savasta all chatten cmd komutlarını görmesem inanıcam sizi insan yerine koyupda ona bile koyulmuyorsunuz xD siz ağlamaya devam mı ?

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Bir de haklıymış gibi kendilerini savunmaları içler acısı. CONFİG_ORDUSU diye guild açın yakışır sizin gibilere.