Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ailevi küfür

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    LiWeYorUrLFe
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeDarkFlag_

Ailevi küfür

Server:Hazar
    Karakter Adınız:MacKBeaR
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/ Br00Ks - MissBOSS
    Şikayetiniz : KÜFÜR
    Olaya Tanık Olanlar (varsa):Server
    tarih : 03.10.2021
    https://www.hizliresim.com/23dzg1j
    https://www.hizliresim.com/4h7h8o6
    https://www.hizliresim.com/hspgh0s

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    LiWeYorUrLFe
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeDarkFlag_
    Abisini arkasına alıp tehdit etmeler küfür etmeler nereye kadar böyle devam edecek sayın yönetim gerekli işlem yapılmasını arz ediyoruz + ARACI KENDİ ÇARINI KULLANSA OYUN DAHA GÜZEL OLCAK ..

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BeyTo__
    Ünvan
    [Chief General]
    Level
    123
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _WeAreOne_
    RTD aracı çarına başkasının girmesi mi suç yoksa aracılık işlemini resmi atanmış aracı değilde kardeşinin yapması mı suç ? Şimdi biz bu aracıya nasıl güvenip de aracılık işlemlerinde kullanacağız ? Resmi aracı görevini kendi yapamıyorsa neden resmi aracılık ünvanını taşıyor ? Joysro yönetiminin bu konulardan habersiz olduğu aşikar birde şimdi çıkıp Refusetodie guild playerlari çıkıp gelir burda hakaretler eder sacma sapan konular konuşurlar ama buradaki asıl konu resmi aracının nasıl böyle bir iş yaptığıdır. Resmi aracı görevini yapamıyorsa bırakın bu görevi yapabilecek daha güvenli insanlar gelsin

Güvenilir ticaret için GÜVENİLİR ARACILAR ŞART !!!

BU KONUYA ACİL MÜDAHALE EDİLMESİ GEREKİYOR...

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    NAMLI
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    TurKSaNCaGl
    BU NASIL İŞ BÖYLE SAYIN YÖNETİM NEZAMANA KADAR İSTEYEN İSTEDİĞİ GİBİ AT KOŞTURACAK BİZ AGA YAZSAK BAN YİYORUZ. ADAMLAR RAHAT RAHAT. KÜFÜR EDİYOR DAHA KAÇ KİŞİ DAHA SW Yİ BIRAKSIN BİZ ARTIK ADALETİ HERKEZE KARŞI İSTİYORUZ LÜTFEN. GEREĞİ YAPILSIN. MAİLLER ATTIK CEVAP ALAMIYORUZ SİZE ULAŞILACAK HER YERDEN ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUZ BİZ ULAŞAMAZKEN BAŞKALARI BİZİM AZIMIZDAN KELİME ÇIKARÇIKMAZ NASIL UŞLAŞIP BAN ATTIRA BİLİYOR ? Unutmayınki bu sw bir guild üzerinden dönmüyor bütün sw bu durumdan rahatsız
    Arsıza beylik vermişler önce babasını asmış
    Bu devran böyle dönmez!!!!!!!
    Konu NAMLI tarafından (04.Ekim.2021 Saat 10:14 ) değiştirilmiştir.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    6ScarFacE
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    ALTIN__ORDU
    Gerçekten şaka gibi sayın yönetim arada bir oyuna girip globalden edilen küfürleri yahut foruma yüklenen şikayetleri inceleseniz artık bizde joysro playeri olarak mutlu oluruz bir guilde fokuslanmış durumdasınız bunu bütün oyuncular bunun farkında artık bu nereye kadar böyle gidecek çok merak ediyorum

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BABANIZ_SK
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    SemihKahramn
    Joyteam resmi aracılardan oluşan rtd guildi her daim kural dinlemez yanlış olan ne varsa yapar her şeyi kılıfına uydurup sayın yönetime bir açıklama yapar ceza almadan konu kapanır

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BorinG_KinG
    Ünvan
    [Chief General]
    Level
    125
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    TurKSaNCaGl
    Yönetimi ele almanın zamanı gelmedi mi ne olsun istiyorsunuz oyunda sadece aracılar mı kalsın sizin öz kardeşinizmi bu seçilen kişiler böyle istedikleri gibi at koşturabiliyor bu server nereye gidiyor böyle kapatacaksanız söyleyin yada adamlara hibe ettiyseniz pardon adamlar dedim kuklalara bir an önce düzgün sağlıklı eşit bir düzen istiyoruz yasaklar kurallar sadece oyunculara olmasın seçtiğiniz kişilerde her konuda hataları varsa yargılanmalı ve yandaşlarıda aynı şekilde icraat istiyoruz..

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ALBUNEA__
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    ALTIN_ORDU
    ben böyle bir sacmalık görmedim beni abime şikayet eti diye utanmadan birde dalga geciyor biz bu adamların ban yemesi veya bi cezada bulunması icin ne yapmamız gerekiyor yönetime nerdeyse 2 3 aydır ulaşamıyoruz ve bütün aracılar RTD guildinde sorunca biz o guilde degiliz diyorlar aynı dc deler
    savaşa aynı guilde gidiyorlar ve bu adamın dedigi gibi beni abimemi şikayet ediyorsun bence yönetimin bu duruma el atması gerek cogu oyuncunun bırakma sebebi olduklarını düşünüyorum.