Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree21Likes

Konu: Bu kışkırtmalara artık bir ceza verilmeli !!!

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BeyTo__
    Ünvan
    [Chief General]
    Level
    123
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _WeAreOne_
    ### güncel ###

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BellaHadid
    Ünvan
    -
    Level
    62
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    VICTORSECRET
    Alıntı BeyTo__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elin ayağın var dimi ss almaktanda anlıyorsun bildiğim kadarı ile al ss sini at foruma sana yorum yapan mı var ben tahriklerinden rahatsız oldum şikayetimi dile getirdim sen sürekli bu şekilde tahrik ediyorsan milleti küfürü yersin kusura bakma ben bu şekilde tahrik etsem banada küfür ederler senin bu tahriklerin 1 değil 2 değil ne zaman oyuna girsem globaldan tahriklerini kışkırtmalarını görüyorum benim hangi guildde olduğum yada olmadığım seni ilgilendirmez beni ilgilendirir dediğim gibi ss almayı bilen insansın her zaman kışkırtmalarından sonra küfürü yiyorsun peşinden ss alıp atan birisisin kışkırtmazsan tahrik etmezsen kimse seninle uğraşmaz. tekim diyorsun kimse seninle muhattap olmuyorken gelip 1 global atarak bütün serverı tahrik ve kışkırtmalarınla meşgul ediyorsun.
    Ben ne Anneme nede Rahmetli bacıma laf ettirmem o kim ki benim aileme sövüyor yanına mı kalacak zannediyor neyse size laf anlatamıcam BEN KİMSEYİ TAHRİK ETMİYORUM ADAM OLAN ÇIKAR TARTIŞIR ÖZÜR DİLER ÖYLE KORKAK GİBİ BÜTÜN GUILDİ PEŞİNDEN SÜRÜKLEMEZ BEN BU OYUNDA VAR OLDUĞUM SÜRECE YAKALARINDAN DÜŞMÜCEM BUNU BÖYLE BİL İSTEDİĞİN KADAR ŞİKAYET ET BEN KÜFÜR KULLANMAM SEVMEM KIŞKIRTMA KONUSUNA GELİNCE 'wdf' GUILDI HER GUILDI HER PLAYERI KIŞKIRTIYOR NE JUPİTERDE NE HONORDA NE FTW DE PLAYERLARA RAHAT VERMİYORLAR ŞİMDİDE JOYTEAM ARACILARIN üstüne playerları salıyorlar KAOS yaratıyorlar bunları GM görüyor merak etmeyin an ve an görüyor bu savunduğun gerksizler den bişey olmaz zorlama ben çok zorladım çıkmadı kolay gelsin

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Sefa__
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeDarkFlag_
    Alıntı alexi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ne anneme nede rahmetli bacıma laf ettirmem o kim ki benim aileme sövüyor yanına mı kalacak zannediyor neyse size laf anlatamıcam ben kimseyi tahrik etmiyorum adam olan çikar tartişir özür diler öyle korkak gibi bütün guildi peşinden sürüklemez ben bu oyunda var olduğum sürece yakalarindan düşmücem bunu böyle bil istediğin kadar şikayet et ben küfür kullanmam sevmem kişkirtma konusuna gelince 'wdf' guildi her guildi her playeri kişkirtiyor ne jupiterde ne honorda ne ftw de playerlara rahat vermiyorlar şimdide joyteam aracilarin üstüne playerları salıyorlar kaos yaratıyorlar bunları gm görüyor merak etmeyin an ve an görüyor bu savunduğun gerksizler den bişey olmaz zorlama ben çok zorladım çıkmadı :d kolay gelsin
    ben senin anana ölmüş bacina niye sövüyüm sen anormalsin normal değilsin. Eğer kanitlarsan anana ölmüş bacina sövdüğümü söz veriyorum oyunu birakip gidicem. Fakat kanitlayamazsan sen defolup gidiceksin olur mu. Ana baci üzerinden sürekli duyar kasip her turlu ahlaksizlik yapanlari savunan sensin. Globallarla surekli guild adina hakaret ederek insanlari kişkirtan sensin. Yaptiğin terbiyesizliklerin ne haddi ne hesabi var. Son olarak buraya sana ana baci küfür etmişim ya güyaa onun ssini bekliyorum. Karekter yoksunu yalanci bir pisliğin tekisin. Iftiralarla kişkirtmalarla adam olunmaz. Birazcik şerefin olsun .

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Sefa__
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeDarkFlag_
    Alıntı Alexi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ne Anneme nede Rahmetli bacıma laf ettirmem o kim ki benim aileme sövüyor yanına mı kalacak zannediyor neyse size laf anlatamıcam BEN KİMSEYİ TAHRİK ETMİYORUM ADAM OLAN ÇIKAR TARTIŞIR ÖZÜR DİLER ÖYLE KORKAK GİBİ BÜTÜN GUILDİ PEŞİNDEN SÜRÜKLEMEZ BEN BU OYUNDA VAR OLDUĞUM SÜRECE YAKALARINDAN DÜŞMÜCEM BUNU BÖYLE BİL İSTEDİĞİN KADAR ŞİKAYET ET BEN KÜFÜR KULLANMAM SEVMEM KIŞKIRTMA KONUSUNA GELİNCE 'wdf' GUILDI HER GUILDI HER PLAYERI KIŞKIRTIYOR NE JUPİTERDE NE HONORDA NE FTW DE PLAYERLARA RAHAT VERMİYORLAR ŞİMDİDE JOYTEAM ARACILARIN üstüne playerları salıyorlar KAOS yaratıyorlar bunları GM görüyor merak etmeyin an ve an görüyor bu savunduğun gerksizler den bişey olmaz zorlama ben çok zorladım çıkmadı kolay gelsin
    Allah rahmet eylesin ölmüş bacının üzerinden bile yalan söylecek kadar şeref yoksunun sen. Senin ne şerefin var ne haysiyetin . Sayın gmler sizden şahsi ricam bu karektersiz iddiları kanıtlarsa benim bütün çarlarıma ip ban atılsın. Bi dahada giremeyim şu oyuna. Aksi durumda herhangi bir karşı ceza talebimde yok. Ama bana atılan bu iftira çok ağır.
    CeL_LaT likes this.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BellaHadid
    Ünvan
    -
    Level
    62
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    VICTORSECRET
    Alıntı sefacelik66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin ölmüş bacının üzerinden bile yalan söylecek kadar şeref yoksunun sen. Senin ne şerefin var ne haysiyetin . Sayın gmler sizden şahsi ricam bu karektersiz iddiları kanıtlarsa benim bütün çarlarıma ip ban atılsın. Bi dahada giremeyim şu oyuna. Aksi durumda herhangi bir karşı ceza talebimde yok. Ama bana atılan bu iftira çok ağır.
    Yaw he he üstü boş yan çarla küfürleri et sonra gel burda ERKEK lik yap devam sefa konuş alem şerefsiz görsün konuşşşşşş susma ama ağlama da lütfen

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Sefa__
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeDarkFlag_
    Alıntı alexi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw he he üstü boş yan çarla küfürleri et sonra gel burda erkek lik yap devam sefa konuş alem şerefsiz görsün konuşşşşşş susma ama ağlama da lütfen :d
    ya sana şu kadar diyorum eğer herhangi bir çarla sana ana baci küfür ettiysem allah beni yarina çikarmasin. Ben ne yapiyosam kendi çarimla yaparim bunuda biliyosun. Sana ciddi bişey söylemek istiyorum. ölmüş bacima küfür etti çok ağir bi laf. Ben asla ve asla kimseye o denli küfür edicek kadar şeref yoksunu olmadim. Yazik ki sana şu yaptiğin yanlişin hala farkinda değilsin. Bir insana attigin iftiranin ağirligini anlamiyacak kadar gözünü nasil bir kin bürüdüki. Diyorum bak sal buraya ssi ölmüş bacina anana küfür eden çarlari söz veriyorum tek tek nick vericem kim olduklarini aciklayacagim. Aciyorujm sana yemin ediyorum. Biracik utanma duygusu bari göster ölnüş bacinin arkasindan yalan iftira ile prim yapmaya çalişma

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Diğer konudan cevap verdim daha fazla tartışma olmaması adına bunu da kilitliyorum.