Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree3Likes

Konu: Hakaret tahrik argo sözler herşey var..!!

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BellaHadid
    Ünvan
    -
    Level
    62
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    VICTORSECRET

Exclamation Hakaret tahrik argo sözler herşey var..!!

Server: Hazar
    Karakter adı: Death__Guard
    Şikayet ettiğiniz karakter: SHERLOCKKK ana çarı YourDestinY
    Şikayetiniz: Argo hakaret tahrik herşey var
    Olaya Tanık Olan: YOK
    Olayın Tarihi: 07:07:2019
    Kanıt: https://hazar.joysro.com/chardetails...ame=SHERLOCKKK
    Eklemek İstedikleriniz: Sevgili GM READERT bu şahıs 41 lv çar yapıp sürekli playerları tahrike diyor aşağılıyor hakaret ediyor ana çarı ceza almasın diye sürekli 41 lv çar açıyor buyrun size kanıt bugun 100 global attı bütün gün hepsi böyle pc başında olmadığım için ss alamadım lakin attığı globallerde herşey ortada iyi forumlar herkes bunun gibi yan çar açıp küfür etmeye başladı algı oluşturuyor oyunda ahlaksız..
    mine10 likes this.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Kendi global geçmişine bak bakalım nasıl tahrik edip kışkırtıyosun milleti şerefsiz it seni. Dün gece awakea sizin gibi ağlak bebeler için açıklama yaptı, "sırf ceza yedirmek için şikayet konusu açmayın" diye.
    Haysiyetsiz soytarı seni, global geçmişim temizdir küfür yoktur AĞLAAAA.
    Konu shrlck tarafından (08.Temmuz.2019 Saat 09:37 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BellaHadid
    Ünvan
    -
    Level
    62
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    VICTORSECRET
    Burda bile hakaret ediyor argo kullanıyor forumdan da uzaklaştırılmasını talep ediyorum GM bey..
    mine10 likes this.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı Alexi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda bile hakaret ediyor argo kullanıyor forumdan da uzaklaştırılmasını talep ediyorum GM bey..
    Ağla oğlum ağla konuyla alakan olmaksızın millete ceza yedirmek için şikayet konusu açmaktan utanma hiç.
    Konu shrlck tarafından (08.Temmuz.2019 Saat 09:38 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Ceza aldığı zaman geçmişte olduğu gibi 41 lvlik yan çarı olan SHERLOKKK nickli çar ceza alıyor YourDestnY nickli çarı ile ceza almıyor.(Asıl çarı bu) Sabahtan akşama kadar bir ton isim karalama ve hakaret içerikli globel atıyor bu çar üzerinden yönetim bu duruma sessiz kalmasın artık.
    Çifte standart olmasın lütfen bir kişiye yapılan yaptırım aynı suçu işleyen herkese yapılsın. Adam kayırma olmasın. Kişiden kişiye farklı işlemler olmasın... İsteyen olursa ss atarım bi sürü. Artık gerekeni yapılsın... Bir dur densin artık şu haddini bilmezlere...

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı mine10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceza aldığı zaman geçmişte olduğu gibi 41 lvlik yan çarı olan SHERLOKKK nickli çar ceza alıyor YourDestnY nickli çarı ile ceza almıyor.(Asıl çarı bu) Sabahtan akşama kadar bir ton isim karalama ve hakaret içerikli globel atıyor bu çar üzerinden yönetim bu duruma sessiz kalmasın artık.
    Çifte standart olmasın lütfen bir kişiye yapılan yaptırım aynı suçu işleyen herkese yapılsın. Adam kayırma olmasın. Kişiden kişiye farklı işlemler olmasın... İsteyen olursa ss atarım bi sürü. Artık gerekeni yapılsın... Bir dur densin artık şu haddini bilmezlere...
    Sen hangi yüzle konuşuyosun karakter yoksunu haysiyetsiz. Her türlü cirkefliği yapıpta inkar eden gm lere iyi aile cocugunu oynayan şizofrenik bir veletsin

Actığın konular bos cıkınca fake car acıp bana "hırsız dolandırıcı" diyen, dc den ettiği küfüre "iftira" diyerek inkar eden, stallara pet cekip ben yapmadım "tesadüfen" olmuş diyen haysiyetsiz, şerefsizin tekisin.

Senin bu şerefsizliklerini de global atıp anlatmak boynumun borcudur. Gerci senin ne mal olduğunu tüm sw öğrenmiş
    Konu shrlck tarafından (08.Temmuz.2019 Saat 10:26 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Bu terbiyesizin bu kadar rahat bi şekilde kafasına göre konuşmasına müsade eden Joysro yönetimine teşekkür ediyorum.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    bu terbiyesizin bu kadar rahat bi şekilde kafasına göre konuşmasına müsade eden joysro yönetimine teşekkür ediyorum.
    Senin gibi yaptiği şeyleri inkar eden, dansöz gibi kiviran haysiyetsizlere terbiyesizlik değil, durum tespitinde bulunuyoruz.

DANSÖZ BAK NASIL KIVIRDIĞINIDA GÖSTEREYİM SANA ; HAYSİYETSİZ BU KÜFÜRLERE "SHOP,İFTİRA" DEDİN ERKEK MÜSVETTESİ.

1- https://i.hizliresim.com/AO53yr.jpg

2- https://i.hizliresim.com/5NMYGl.jpg

3- https://i.hizliresim.com/dLkX7r.jpg

STALLARA DA PET ÇEKMEDİM "TESADÜFEN" SS ALMIŞLAR DİYEREK KIVIRMAYA ÇALIŞAN BİR KARAKTERSİZSİN SEN. DANSÖZ KIVIR OĞLUM HAZAR KÖÇEK GÖRSÜN
    Konu shrlck tarafından (08.Temmuz.2019 Saat 09:31 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Sana müsade etmemeleri gerek bu kadar müsade gösteriyorlar kendini bir şey sanıyorsun. saçma sapan ekran görÜntulerı bırakıyorsun buraya. Ne halin varsa gör sen kafayı yemişsin. Rahatsız bir oyun için atmadığın takla girmediğin kılık kalmadı ne halin varsa gör...

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    sana müsade etmemeleri gerek bu kadar müsade gösteriyorlar kendini bir şey sanıyorsun. Saçma sapan ekran görüntulerı bırakıyorsun buraya. Ne halin varsa gör sen kafayı yemişsin. Rahatsız bir oyun için atmadığın takla girmediğin kılık kalmadı ne halin varsa gör...
    Hahaha ağla oğlum, dansöz velet seni. Işine gelmedi tabi, yaptiklarini inkar bile edemeyecek hale getirdim seni. Dansöz kivir oğlum hazar köçek görsün

"Saçma sapan ekran görüntüleri" dediğin ss'lerde senin dansöz gibi kıvırıp suçunu inkar ettiğin deliller mevcut. Aynı şekilde stallara da pet çekip "tesadüfen" olmuş deyip joysro yönetimini tekrardan aldatma isteğin gözümden kaçmadı.

Daha öncede yönetimi aldatmaktan 5 gün chat ban yiyen dansöz kılıklı vahİT hala kıvırmaya devam ediyor
    Konu shrlck tarafından (08.Temmuz.2019 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.