Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree1Likes

Konu: Muhattap olmadigim şahis hakkimda hakaret içerikli globel atiyor

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Gmler ben size çağrımı yaptım artık araştırmalarınızı yapın şu itleri de susturun hafi Allah’a emanet olun uğraşamam bu şerefsizlerle

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Sayın joysro yönetimi allah aşkına gelin görün şu şerefsizin nasıl bir iki yüzlü olduğunu.

-Stalların üzerine pet çeker inkar eder "tesadüfen" olmuş der
    -Dc den ana avrat söver sonra gelip "shop,iftira" atıyor der
    -Fake gm ile işbirliği yapıp şahsıma ait olan YourDestinY' i çalma yönünde teşvik eder. Ama yine gelip iftira atıyor der.

Ve hala yüzsüz yüzsüz konuşup konuyu kapatmaya çalışıyor. Joysro yönetiminin bu iki yüzlü dansöze güzel bir ceza vererek uslandırmalı artık ...

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Ulan yalaka it şerefsiz mal herif ne konuyu kapatmaya çalısıcam açmaya çalışıyorum bu attığın iftiraların bedellerini öde artık diyorum yönetimin artık zahmet olmazda gerekeni yapacağını umuyorum şu an işlerim var daha fazla cevap vermeyeceğim ama takibini daha sonra yapacağım gmler sizleri göreve çağırıyorum dediğim gibi IP adresim ele alınarak tüm geçmişimi inceleyin! Kimseden 1 gold çaldıysam, dolandırıcılık yaptıysam herşeyime el koyun! Ama bu bir iftira ve çamursa ki iftira ve çamur atan köpekler hırsız bilmem ne diyor bana ozaman bu itlere aynısını yapın! Sizleri göreve çağırıyorum artık davete icabet edersiniz diye umuyorum. İşlerim var daha sonra konuya cevabınıza bakacak umarım davetimize uyarsınız artık.!

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı mine10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan yalaka it şerefsiz mal herif ne konuyu kapatmaya çalısıcam açmaya çalışıyorum bu attığın iftiraların bedellerini öde artık diyorum yönetimin artık zahmet olmazda gerekeni yapacağını umuyorum şu an işlerim var daha fazla cevap vermeyeceğim ama takibini daha sonra yapacağım gmler sizleri göreve çağırıyorum dediğim gibi IP adresim ele alınarak tüm geçmişimi inceleyin! Kimseden 1 gold çaldıysam, dolandırıcılık yaptıysam herşeyime el koyun! Ama bu bir iftira ve çamursa ki iftira ve çamur atan köpekler hırsız bilmem ne diyor bana ozaman bu itlere aynısını yapın! Sizleri göreve çağırıyorum artık davete icabet edersiniz diye umuyorum. İşlerim var daha sonra konuya cevabınıza bakacak umarım davetimize uyarsınız artık.!
    Lan ne iftirası aptal herif ss lere de mi inanmıyosun gerizekalı iki yüzlü şerefsiz velet

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Sefa__
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeDarkFlag_
    MrVaho denen aşağılık herif; hırsızla iş birliği içerisine girecek kadar onursuz, gurursuz bir mahluksun. Senin gibilerine insan demek istemiyorum. Herkes bu oyuna emek harcar günlerini harcar item yapmak için çar dizmek için. Sizin gibi ne idüğü belirsiz ahlak yoksunları gelir milletin bin bir uğraşla yaptığı çarı soymaya, soydurmaya çalışır. Hırsızlığa teşvik ediyorsun milleti. Sen pis zihniyetli, JoySro ahlakına yakışmayacak kadar aşağılık bir veletsin. Senin gibi karekter yoksunları JoySro'dan sadece toz götürür. Saygılarımla.

YourDestinY <3

_WeDarkFlag_ <3

#ComeToJoySro <3
    shrlck likes this.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ___AA___
    Ünvan
    -
    Level
    111
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    PReDaToRS
    benim stafı siz mi aldınız lan fake ile

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ___AA___
    Ünvan
    -
    Level
    111
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    PReDaToRS
    GM beyler bu konuda Wdf guildindekilere katılıyorum hırsızlık yapanlara , hırsızlık yapmaya çalışanlara ip Ban atılsın milletin emekleri gidiyor bunlar yüzüne kimse exc atamıyir item satamıyor BAN İSTİYORUZ !!!

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Garfield
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    97
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    GameoftheGOD
    Karektersiz kopek hırsız şerefsiz benide tahrik edip ban attırdın 4 gün benim anlamadıgım gm arkadaşlar neden oyundan bu arkadaşa ban atmıyorlar Elimizde ss ler mevcu adam resmen dolandırıcı ama ceza almıyor niye daha kac kişinin canının yamnası gerekiyorki ???