Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree1Likes

Konu: Muhattap olmadigim şahis hakkimda hakaret içerikli globel atiyor

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP

Muhattap olmadigim şahis hakkimda hakaret içerikli globel atiyor

Server:HAZAR
    Karakter Adınız: MrVaho
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler:YourDestinY
    Şikayetiniz : Glovel üzerinden hakaret ve tahrikler
    Olaya Tanık Olanlar (varsa):
    Olayın Tarihi : 12.07.2019
    Kanıt(Ekran görüntüsü veya Video): JOYSRO - YourDestinY Karakter Detayları (Globel geçmişlerini inceleyiniz)
    Eklemek İstedikleriniz:
    Muhattao dahil olmuyorum sırf muhattap olmamak için oyunda aktif olarak zaman geçirmiyorum ve buna rağmen hala nickime hakaret ve argo kullanarak kışkırtma ve karalama yapıyor. Artık çifte standart uygulaması olmadan gerekeni yaparsanız seviniriz. Zaten bu olaylar yüzünden oyunu bırakmayı düşünüyoruz ayrımcılık olmasın bu kadar müsamaha göstermeyin rica ediyoruz.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Çalmak felan bilmem ne gibisinden kelimeler kullanarak adımı hırsıza çıkarmaya çalışıyor artık çifte standart yapmadan gerekenin yapılmasını rica ediyoruz.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    JosephReBroN
    Ünvan
    -
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _WeDarkFlag_
    Alıntı mine10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanıt(Ekran görüntüsü veya Video): JOYSRO - YourDestinY Karakter Detayları (Globel geçmişlerini inceleyiniz)
    Eklemek İstedikleriniz:
    Muhattao dahil olmuyorum sırf muhattap olmamak için oyunda aktif olarak zaman geçirmiyorum ve buna rağmen hala nickime hakaret ve argo kullanarak kışkırtma ve karalama yapıyor. Artık çifte standart uygulaması olmadan gerekeni yaparsanız seviniriz. Zaten bu olaylar yüzünden oyunu bırakmayı düşünüyoruz ayrımcılık olmasın bu kadar müsamaha göstermeyin rica ediyoruz.
    Elimizde Fake GM hesabına Discorddan ''YourDestinY 15 Yaşında İtemlerde o biçim ona git '' yazıp teşvik etmeye çalışıp şimdi GM'lere masum ayaklarına yatmaya çalışan Vaho İti. SS'lerimiz var.

Bugüne Kadar açtığın onca boş konu ve yaptığın onca boş hareketlerden sonra 2 tane kendin açtığın konuda haksız çıkman yetmiyormuş gibi birde söylediklerini inkar ediyorsun dansöz şerefsiz.

Şu oyundaki tüm itemlerimi satma sebeplerimden olan bolca fake olayı ve dolandırıcıları gazlayıp milletin canını yakmaya çalışıyorsun şerefsiz.

Karaktersizliğin yetmiyor birde hırsızlarla iş birliği mi yapmaya başladın Allahın cezası herif bu oyundaki en büyük hırsızlardan birisi sensin!!!!!!

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Lan şerefsiz köpek hala utanmadan konu mu açmaya çalışıyosun, dansöz köpek seni. Bu şerefsize ip ban istiyoruz sahte gm lerle aynı ağızdan işbirliği yapmaya çalışıyor ve suçunu yine inkar edip şikayet konusu açmış !!!!!!!!!!!

Birde utanmadan çifte standart diyor !!! Sen banlanmadığına dua et şerefsiz it.

Konuyu bilmeyenler için buyrun buradan bu iki yüzlü şerefsizin gerçek yüzünü görebilirsiniz; Bu konu ağir şerefsizlik içerir gm'ler lütfen ilgilenin.
    Konu shrlck tarafından (12.Temmuz.2019 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.

JoyTeam Aracı
    Eklemek İstedikleriniz:
    i.hizliresim.com/5N7V5L.png

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Buraya ne edüğü belirsiz ekran görüntüleri atarak ve Sahtekar dolandırıcı olan kişiyle samimiyeti ortaya koymuş bir şekilde beni suçlamaya devam eden bu it oğlu it ve aynı zamanda şerefsiz WDF üyeleri YourdestnY İti ve JosephReBroN şerefsizleri ne yüz veren gmler sayesinde ve çifte standart yapılmalar sayesinde oyununuzdan uzak duruyorum. Çifte standart uygulamarınız ve kişiden kişiye farklı davranmalarınızı kınıyor sizlere oyun hayatınızda başarılar diliyorum. Bunlar bana it der şerefsiz der bunlara gık demez bu yönetim fakat Allah bilir ben Bunlara laf ettim die bana gene ceza gelir. Oyunu bırakıyorum artık bu kadar şeye tahamül edecek genişlikte değiliz hadi eyvallah.!

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Şerefsiz it demiş asıl şerefsiz it oğlu it sensin YourDestnY senin kendine saygın olsa burada mal mal konusmaz mal mal globeller atmıstın sımdı ne halın warsa gör şerefsiz it. Hırsız kişiyle bana demişssin işbirliği diye de kiminle samimimi olarak konustuğu attığın görselde bile belli senle samimi demekki senlen bir alakası var bu kişinin. Şerefsiz it seni.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Bu Sahte gm ile asıl kendisiNİN İŞBİRLİĞİ YAPTIĞI GAYET AÇIK OLAN YourDesntY Şerefsiz iti kendini belli ediyor. 3 yaşında insan olsa anlar ki bunun bu sahte gm lerle bir alakası var ki buraya şaçma sapan görseller yüklüyor. Zten attığı görsellerde bile söz konusu olan sahte gm ile konusurken ne kadar samimimi bir şekilde ve uzun zaman evvelden beri süregelen bir hoşsohbetlik olduğu gayet aşikar. Buna rağmen bu şerefsiz itlere uyuluyorsa joysro yönetimi kendi kararlarını ve işlemlerini bir gözden geçirmelidir. Sizlere oyun hayatınızda başarılar diliyorum . 7-24 SAAT BURADA TAKİP YAPACAK HALIMIZ YOK İŞİMİZ GÜCÜMÜZ VAR. Bunlar bana hırsız dediklerinde bunlara işlem yapılmıyor acaba aynısı bana olsa nasıl olur. Neyse adalet mülkün temelidir. Adalet yoksa bilemiyorum artık hadi eyvallah . Böyle itlere bu kadar yüz vermenin ne anlamı var anlamıyorum ki. Çamur at lekesi kalsın peşinde bu şerefsiz itler. Çakal bunlar çakal 2 defa küfürden dolayı ceza aldı nerden bu vahoya nasıl zarar veririm nereden bir darbe vururum peşine düştü bu şerefsiz it o kadar anlattık o kadar yazdık o kadar çizdik anlamak istemediniz. Siz bilirsiniz. Oyununuzu zorla yüzsüz gibi oynayacak halimiz de yok. Eyvallah...

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Ip adresimden bakın ve herşeyimi inceleyin gmler! Eğer 1 kişinin 1 goldluk itemini hırsızlık yaparak çaldıysam dolandırıcılık yaptıysam Çarımı banlayın.!
    Ne kadar çarlarım varsa hepsini banlayın! Hepsinin itemleri ve silkleri üzerinde kimse gibi Çarları boşaltmıyorum.!
    Ama yok ben dürüst bir şekilde hiç kimseden birşey çalmadıysam ve gayet düzgün bir oyuncuysam Ozamanda gayet adil bir şekilde davranarak bana çamur atan bu şerefsiz itlerin itemlerine ve çarlarına el koyun! Benim alnım aktır bu şerefsiz itler kendilerine göre bir yol bılmuş vahoya iftira, çamur, karalama , kışkırtma her şey yaparak beni zedelemeye çalışıyorlar eğer adaletiniz varsa beni istediğiniz kadar araştırırsınız!!!! Ip adresimi de isterseniz veririm ki siz zaten bunu çok kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz! Ama benim Çarımda hırsızlık yada herhangi bir şey yoksa bu kişiler banlansın da adalet görelim! Burdan bana çamur aran itlere şerefsizlere hodrimeydan diyorum! Herşeyim araştırılsın! Ama bana hırsız bilmem ne dediler böyle birşey yoksa bunlar banlansın!! Ve bunların itemlerine el konulsun!!!!!!!!!!!! Hani çok delikanlılar ya bu it şerefsizler anca iftira atar!!! Araştırınnnnnn sabır taşı değilim ben araştırın gmler araştırınnnnnnnnnnnnn!!!!! Buradan tüm gmlere çağrı yapıyorum.! Araştırın beni a-taş-tırınnn benim alnım ak !! İftira atan bu itlere gerekeni yapın !!!!!

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    bu sahte gm ile asıl kendisinin işbirliği yaptiği gayet açik olan yourdesnty şerefsiz iti kendini belli ediyor. 3 yaşında insan olsa anlar ki bunun bu sahte gm lerle bir alakası var ki buraya şaçma sapan görseller yüklüyor. Zten attığı görsellerde bile söz konusu olan sahte gm ile konusurken ne kadar samimimi bir şekilde ve uzun zaman evvelden beri süregelen bir hoşsohbetlik olduğu gayet aşikar. Buna rağmen bu şerefsiz itlere uyuluyorsa joysro yönetimi kendi kararlarını ve işlemlerini bir gözden geçirmelidir. Sizlere oyun hayatınızda başarılar diliyorum . 7-24 saat burada takip yapacak halimiz yok işimiz gücümüz var. Bunlar bana hırsız dediklerinde bunlara işlem yapılmıyor acaba aynısı bana olsa nasıl olur. Neyse adalet mülkün temelidir. Adalet yoksa bilemiyorum artık hadi eyvallah . Böyle itlere bu kadar yüz vermenin ne anlamı var anlamıyorum ki. çamur at lekesi kalsın peşinde bu şerefsiz itler. çakal bunlar çakal 2 defa küfürden dolayı ceza aldı nerden bu vahoya nasıl zarar veririm nereden bir darbe vururum peşine düştü bu şerefsiz it o kadar anlattık o kadar yazdık o kadar çizdik anlamak istemediniz. Siz bilirsiniz. Oyununuzu zorla yüzsüz gibi oynayacak halimiz de yok. Eyvallah...
    lan konuşma artik kes sesini. Senin şerefsizliği gün yüzüne çikarmak için sohbet ettim o fake gm ile hala yüzsüz yüzsüz konuşuyosun allah kahretsin senin gibi iki yüzlü şerefsizleri !!!