Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree1Likes
  • 1 Post By [GM] Awakea

Konu: Küfür RAMOO_oo WDF de ana çarı...

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    BellaHadid
    Ünvan
    -
    Level
    62
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    VICTORSECRET

Exclamation Küfür RAMOO_oo WDF de ana çarı...

Server: Hazar
    Karakter Adınız: Death__Guard
    Şikayet ettiğiniz karakter: RAMOO_oo
    Şikayetiniz: ana bacı küfür
    Olaya Tanık olan : YOK
    Olayın tarihi: 16:07:2019
    Kanıt: https://i.hizliresim.com/5NVqvM.jpg
    https://i.hizliresim.com/yG4jD0.jpg
    https://i.hizliresim.com/anEgAR.jpg
    Eklemek İstedikleriniz: Herkesin bu kadar rahat yan çar açıp ana bacı sövebilmesinin sebebi malesef YÖNETİM'în tutumudur verdiğiniz cezalar 2 gün 3 gün chat block ip ban yok bütün çarlara ban yok ben bu ŞEREFSİZLERİN küfürlerini dinlemek zorunda değilim neden bi çözüm bulamıyorsunuz GM beyler neden başkaları ban yerken WDF guıldınden kimse banlanmıyor hemde defalarca aynı küfürden şikayet edilmelerine rağmen mantıklı bi açıklamanız varmı acaba çünkü herkes gibi bende ayrımcılık yaptığınızı düşünmeye başladım iyi forumlar teşekkürler...

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Milleti globaldan sabahtan akşama kadar kışkırtırsan, hakaret edersen sonunda olacağı bu. Bide burada masum ayakları yapıyor, yok şöyle yok böyle diye. Adi şerefsiz.

Bu şahsın global geçmişine de bakılsın. Sürekli hırsızlar, küfürbazlar vb. söylemlerle günde 50 kere yazıp küfür ettirmeye çalışıyor kendine.
    Zaten kendiside söylüyor oyun kapanana kadar hepinize ban yedirtecem diye. Tahrik edenide görmezden gelmemeniz lazım.

Zaten serverda 1 tane tahrikçi var oda kendisi.
    Konu shrlck tarafından (17.Temmuz.2019 Saat 02:15 ) değiştirilmiştir.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MegannFoxx
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _DarkSaga_
    SÖVDÜGÜM DOGRUDUR BU ARKADAS ANASINA KUFUR ETTİRMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYORSA. BENDE EDERİM ŞU GERİZZEKALI HERİFİ KAYDEYE ALMIYOR ZATEN BURDADA BELLI EDIYORM YAN CHAR ACIP KUFUR YAZIYORSUN FELAN DİYOR. BAKIN İLK O SEFA BABAN GELSİN YAZMIŞ. BUYRUN YAN CHAR ACIP KUFUR EDİYOR DEDİGİ SS

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    CeL_LaT
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    UMIT_REIS
    iftiracı aciz insanın tekisin sen nasıl bir mahluksun anlamadım.

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Bu görseller göz ardı edilmemeli. Sürekli tahrik hakaret ederek ban attırmaya uğraşıyor bunu kendiside söylüyor zaten, tahrik edene de ceza olsun bundan sonra ...

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    MegannFoxx
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _DarkSaga_
    Kendi kişkirtmasi orda yazmasi sefa baban felan onu ss almamak için kapatiyor diger sssleri gelince komple yaziyi aliyor. Bir insan anasina küfür ettirmek için elinden geleni yapiyorsa o insan degildir. Ss aliyim forma atiyim kişkityim diye akşama kadar wdf babaniz sefa gelsin felan yazarsa. Böyle küfürleri yemesi bence gayet normal çünkü. şahisin mehsepi geniş oldugu için cok ciddi sölüyorm birisi gelsin sövsün diye elinden geleni yapiyor. Ve talihlisi bugün ben oldum. Hak etigggini düşünüyorm iyi fromlar okadar işin içinde bu gerizekali herifi takmasanizda olr sayin yönetim vesta da başarilar diler. Vestaninda sonun hazar gibi olmasi dilerim uzun ömürlü iyi fromlar iyi çalişmalar

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı coqsssadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi kişkirtmasi orda yazmasi sefa baban felan onu ss almamak için kapatiyor diger sssleri gelince komple yaziyi aliyor. Bir insan anasina küfür ettirmek için elinden geleni yapiyorsa o insan degildir. Ss aliyim forma atiyim kişkityim diye akşama kadar wdf babaniz sefa gelsin felan yazarsa. Böyle küfürleri yemesi bence gayet normal çünkü. şahisin mehsepi geniş oldugu için cok ciddi sölüyorm birisi gelsin sövsün diye elinden geleni yapiyor. Ve talihlisi bugün ben oldum. Hak etigggini düşünüyorm iyi fromlar okadar işin içinde bu gerizekali herifi takmasanizda olr sayin yönetim vesta da başarilar diler. Vestaninda sonun hazar gibi olmasi dilerim uzun ömürlü iyi fromlar iyi çalişmalar
    Aynen öyle göz göre göre kışkırtıp, küfür ettirip ban yedirtmeye uğraşılıyorsa burada bir art niyet aranmalı ve çözüm üretilmeli. Sayın joysro yönetimi bunuda gözardı etmeyip sorunu çözecektir inşallah. Çünkü bu 1 değil 2 değil 3 değil sürekli aynı şekilde kışkırtıyor. Ve hep söylediği söz "sw kapanana kadar hepinizi banlatıcam". Bu sizce normal birşey mi sürekli kışkırtmak ? Bununda bir cezası olmalı, çocuk yok karşında death_guard şerefsizi
    Konu shrlck tarafından (17.Temmuz.2019 Saat 02:48 ) değiştirilmiştir.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    RichieRich
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    108
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Death__Guard JoySro Hazarın Düzen ve Sakinliğini bozan, Kişilere çeşitli tahriklerde bulunan, hakaret eden ve iftira atan birisidir.

Yaptığı tek hareket _WeDarkFlag_ guildinin reklamıdır üzerimizden Bu denli Prim kasılması ne kadar doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. PM ile kişiler arasındaki diyaloglarında herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır..
    Edep Ya Hu !

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Gerekli ceza verilmiştir.

Saygılarımla.
    Alexi likes this.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.