Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Sbot ayarları ile ilgili destek.

 1. #1
  JoySro Baronet
  Üyelik tarihi
  27.Şubat.2018
  Nereden
  Black Mesa
  Mesajlar
  685
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  Fiera
  Ünvan
  [Baronet]
  Level
  122
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  BlackPlague

  Exclamation Sbot ayarları ile ilgili destek.

  İlk adım ile başlayalım.  Giriş.Öncelikle resimde gördüğünüz "Login" kısmındaki "Bot server settıngs" kısmının altındaki giriş kısmına [Size kalmış bir şekilde]ıd şifre yazın.Sonradan altındaki "Save login informatıon and automatically connect on start up" kısmına tik atın.

  "Login Method" giriş metodunuzu seçin."Automatic login and relogin" kısmı otomatik giriş ve tekrar giriş kısmı basittir.Yapmanız gereken ilk şey.  Gördüğünüz gibi select/manage account'sa tıklamanız gerekli.Ardından...  Böyle bir ekran gelecektir.

  Select-Kaydettiğiniz hesaplardan herhangi birini seç.

  Add-Bir hesap ekle.

  Modify-Koyduğunuz hesabın ıd şifresini girilicek karateri ayarlayın veya yeniden ayarlayın.

  Delete-Hesabın ıd şifresini bu listeden kaldırın.  Bir hesap eklemek için "Add" butonuna basın.Karşınıza gelen ekranda Id şifre karakter adı server adı gibi şeyler çıkar.Gerekli alanları doldurduktan sonra "Ok" butonuna basın.Ardından eklediğiniz hesabı kullanmak için listeden seçin ve "Select" butonuna basın.

  Veya altındaki "Manuel Login" automaticly relogin butonuna tik atarak manuel giriş yapıp otomatik giriş yapmaya ayarlıyabilirsiniz.

  Bu seçeenklerin yanında birde Re-login clientless var.Eğer bot'u oyundan atarsa bot tekrardan oyuna CLİENTSİZ bir şekilde giriş yapacaktır.Yani siz oyunun açıldığını bile görmeyeceksiniz.Buda bilgisayarınızın kasmasını engeller.Ve Silkroad'ın kapanmasını engeller.Buda başka programları 16 bot bıraksanız dahi açabilmenizi sağlar ancak Sbot menü ve ayar ekranının bilgisayarınıza ne kadar ağırlık vereceğini hesaplayamam bilgisayardan bilgisayara değişir.Yinede genel olarak işe yarayan bişeydir.
  Ekran görüntüsünü otomatik girdirmek için kırmızı renk ile belirttiğim noktaya "1" yazmanız gerekmektedir.

  Otomatik giriş ayarları:Enable relogin/restart game on dissconected [Dc olduğunda oyunu otomatikmen başlat]

  On first connect:Autoselect and relogin char:Karakteri otomatik seç ve giriş yap.

  Bunlar Mbot'un yaptığı normal şeylerdir ancak tek fark Sbot bunları daha hızlı yapar.

  ... and start training after reconnect [Tekrar girdikten sonra botu başlat] eğer devamlı bot bırakıyosanız bunu işaretlemenizi tavsiye ederim.

  ... and start training after first connect [İlk girişte botu başlat] buda botu direk giriş oyunu kapatacaksanız veya kendi zevkinize göre ne yapacaksanız dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.

  Enable clientless login login for servers extended login protocol.[Start the game dediğiniz anda bot otomatikmen botu clientsiz olarak başlatır.Yani botu ilk açtığınızda dahi yinede bot clientis başlatır örneğin 5 adet s bot açtınız hepsine ayrı ayrı giricem diye uraşmanıza gerek yok.Bu seçeneğe tik atın ve 5'inede aynı anda start the bot diyin botlar bilgisayarınıza hiç ağırlık yapmadan oyuna girer.Ancak bunun için bir uyarı konulmuş.Onu ingilice yazmicam zaten bu yazdığım seçeneğin hemen altında yazıyo.Eğer bu seçenek oyunda dc ye sebep oluyorsa bu ayarı kullanmayın diyo.Çünkü botunuzu devre dışı bırakır.O yüzden eğer bu seçenek size dc yapıyosa kapatın.


  Otomatik toplama ayarları:  Toplatmak istediğiniz eşyanın adını alt kısımda belirttiğin kısma koyabilirsiniz."Choose ıtem group" kısmının yan kısmında bir liste vardır.Bu listede sizin bileceğiniz tür eşyalar vardır.Bu listeden toplatmak istediğiniz eşyaların türünü seçerek istediğiniz işi kolaylaştırabilirsiniz.Alt kısımdaki filitre kısmı ise eşyı daha kolay bulmanıza yarar.Nova toplamaya ayarlamak için listeden "Rare items" listesini seçin.Show: All - Custom kısmından custom'a tik atın.Ve alt kısımda bulunan filitrelerden eşyanın türünü degress level ve diğer detaylarını işaretleyin.Ardından refresh diyin [Üst kısımdan].Ve tüm eşyalar karşınıza çıkar.

  Alışveriş vb ayarlar.
  Bu listede satın alınmasını istediğiniz eşyaları seçin.

  UYARI!!:Hp Mp aldırırken listeden XXL DEĞİL XL olanı seçin.Benim işaretlediklerimin aynını seçin.Yoksa bot satın alamayabilir ve çalışmayabilir.

  Calculate costs:Alıcağınız eşyaların toplamının fiyatını ölçer.
  Gördüğünüz gibi.Karakterin canı ve büyü puanına göre içeceği iksirlerin listesi.Ve alt kısımdaki kısım ise;Peti otomatik kaldır ve pete otomatik pill bas kısmıdır.
  Bota eşyaları toplatmak için bu resimde gördüğünüz "Pick Settings" kısmından benim işaretlediklerimi mutlaka işaretleyin.Aksi takdirde bot hiç bir şey toplamaz.

  Botun hangi durumlar içindeyken şehre dönmesini istediğinizi bu listeden ayarlıyabilirsiniz.  1-Başka oyunculara ks atmak istemediğinizde bunu işaretlemelisiniz.

  2-Hedef alınmış olan canavar öldürülmedikce peşini bırakma.

  3-Eğer bot "şu kadar" zaman ölürse şehirde bırak ve botu durdur

  4-Dımesıon pillarsı görmezden gel

  ve Jangan cave'deki tuzakları yok say.

  5-Gm ayarlarıdır bu bir pvp server olduğu için işaretlemenize gerek yoktur.


  Toplamda 3 tane kasılma alanı belirleyebilirsiniz.1 tane farklı yere 1 tane farklı 1 tane farklı.Dilediğiniz zaman sadece bir tanesine tik atarak aanında değiştirebilirsiniz.Bunlar aynı anda görev yaparkende çok işe yararlar.

  1-Kasılma alanı aktifleştirme butonu.

  2-Kordinat giriş alanı.

  3-Otomatik yürüyüş alanı [Sadece kodinatlar girildiğinde işe yarar.

  4-Reverse kullanma ayarı.Alışveriş bittikten sonra izin varsa bot kasılma alanına reverse ile gider.

  5-Yaratık seçme listesi.Listeden seçtiğiniz bir canavara örnek "Rocky" seçtiğinizde bot'da 7. butona basın.

  6-Çizilmiş bir yol kullandır [Script]İsteğe bağlıdır.

  7-Listeden seçilmiş olan yaratığın en iyi kasılma alanlarını otomatik belirler.

  8-Bulunduğunuz alanın kordinatlarını alır.

  9-Script seçme listesi.


  Otomatik lure özel ayarı.  1-Otomatik lure'yi aktifleştirme butonu.

  2-Varsayılan kordinat ile lure alanı belirleme,script veya kendi yazdığınız özel bir kordinat ile ayarlanmış olan bir alana lureye git.

  3-Lure becerisi.

  4-Botun hangi durumlarda lure'yi tekrarlayacağını,lure'yi yapmayı bırakacağını ayarlayacağınız yer.


  Trace ayarları.
  1-Takip edilecek olan oyuncunun ismini girin.

  2-Takip edilen oyuncunun "Belirlenen" menzili etrafındaki bütün yaratıklara saldır.

  3-Takip edilen oyuncu ile aranda şu kadar mesafe bırak.

  4-AI Trace [Yapay zeka takibi] Blind Trace [Kör takip]Cast training buffs] - Takip sırasında buffları bas anlamına gelir.Diğer ayarlar takip metodlarıdır.Dilediğinizi seçebilirsiniz.Bu otomatik takip sistemi FGW yaparken veya Kervan çekerken oyuncunun çok ama çok işine yarar.


  Skill-saldırı ayarları.

  1-Saldırı becerilerinin ekleneceği yer.Kırmızı işaret ile belirlediğim kısımdaki listeden hangi yaratıklara karşı beceri kullanılabiliğini ayarlıyabilirsiniz.

  2-Saldırıyı kapatır.

  3-kasılma anında basılacak bufflar.Listede ise yürüme anında basılacak ve acil durumlarda basılacak buffları ekleyebilrisiniz.

  NOT:Sbot son derece hızlı bir şekilde el değiştirir.Tıpkı bir dagger warrıor'un pvp sırasında el değiştiriği gibi ama tek fark çok daha hızlı el değiştirir.Bot elini hızlı değiştirdiği gibi becerileride hızlı basar.Bu yüzden acil durum bufflarını koymanız kesinlikle tavsiye edilir.Bu özellikle tek başınıza kasılırken çok işinize yarar.Yada kasılma alanına giderken çok hasar alırsanız ölmeniz zorlaşır.


  Beceri ayarları ve bot yetenek ayarı.
  1-Iterate per mob = Her yaratığa karşı becerileri baştan başlat

  2-Iterate attack skills = Yaratık fark etmeden bütün becerileri kullanır ve sonuncu beceriyi kullandığında yeniler.

  Not;Iterate bir saldırı metodudur.Bunlar yaratığa karşı yada beceri listesine göre nasıl becerilerinizi kullanmak istediğinizi belirler.Eğer bunlardan birini seçmezseniz.Bot saldırı listesinde ki ilk 4 beceriyi sırasıyla kullanır başka becerileri kullanmaz.Ve tekrar tekrar aynı şekil de kullanmaya devam eder.O yüzden metod seçmenizi tavsiye ederim.

  3-Hız iksiri kullan [Sadece kasılırken kullanılır ve sadece npcden alınan %100lük iksiri kullanır]

  4-Elinizdeki silahı değiştirme ayarıdır.Cleric örneğin.Botun buf basabilmesi için silahın doğru yerde ve seçilmiş olan envanter slotunda olması gereklidir.Aksi takdirde buff basamaz veya saldırı yapamaz.Örnek [Cleric staff 1.slotta kullanılsın]Cleric staffı 1. slota koyun yeterli olacaktır.

  5-Acil durum bufflarının hangi durumlarda kullanılcağını bu listeden ayarlıyabilirsiniz.  Parti ayarları..

  1-Otomatik parti atma,kabul etme,partideki oyuncuların başkasına parti atmasına izin verme,sadece kasılma alanına yakınken parti atıp kabul etme,ve eğer lider şu kişi değilse çıkma ayarları bu listeden yapılır.


  2-Partinin paylaşım ayarını yapar.

  3-Eklediğiniz listedekilere parti atar veya kabul eder.

  4-Parti listesinde ki kişilere sağ tıklayarak A-Res A-Party otomatik res otomatik partiyi sadece 2 tıkla halledebilirsiniz.

  UYARI!!!!!:Eğer geçici bir partideyseniz ve parti dağılırsa,bu oyuncuları otomatik res ve parti listesinden çıkarmalısınız.Aksi takdirde bot oyunda eklediğiniz oyuncuya rahatsızlık verebilir.  Otomatik alchemy ayarı.
  1-Eşyayı bu listeden seçeceksiniz.

  2-İstediğiniz + seviyesini girin.

  3-Botu başlat/durdur.

  4-Steady ve lucky ayarları.Kaçtan itibaren basılacağı ve eğer lucky veya steady biterse botu durdur ayarı.

  5-Astal ve Immortal ayarı.Lucky ve steady ayarlarıyla aynıdır.  Otomatik parti buffu ayarları.

  1-Karakterinize ait olan bufflar ve verilebilen bufflar bu listede yeşil gözükür.Verilemeyenler kırmızı.

  2-Parti üyeleri.Bufflamak istediğiniz karakteri listeden seçmelisiniz.

  3-Buff menzil ayarı [MAX 30] Rebuff even while attackıng mob yani saldırı anında bile buffla demektir.

  4-İsme tıkladıktan sonra bu işarete tıklayın.Böylece buff kısmında istediğiniz bufa eklenir.

  5-Buff listesinden çıkarmak için buraya tıklayın.  Script ayarı.

  1-Kaydı durdur

  2-Kaydı başlat.

  3-Kaydı kaydet

  4-[aslında 5 yanlış yazmışım] Menzil dışı yaratıkları takip etme.  Gözlem ayarı.  Etrafınızdaki oyuncuların üstündeki eşyaları tespit eder.[Devil'e kadar].  Otomatik görev.
  Kırmızı olarak işaretlediğim yerden istediğiniz görevi seçebilirsiniz.Bot otomatikmen görevi veren npc'ye gider ve seçilen görevi alır.Görev bittikten sonra ise eğer izin vermişseniz otomatikmen npc'ye gider ve görevi verir.Eğer yaratık öldürme göreviyse kasılma alanını ayarlamanız gereknlidir.


  Ekstra ayarlar.

  1-Görünmez oyuncuları göster.

  2-Botunuza saldıran oyuncuları seyir durumda gösterin [isim]

  3-Bot ekranını kapattığınızda sohbet ekranı çıkarın.

  4-Botu açarken bot resmini göstermeyi kapatın.

  5-Oyuncu seviye atladığında str'ye ver. [Kayıtlı değildir,karakter seviye atladığınızda ilk statüyü sizin vermeniz gerekir.Ardından bütün seviyeleri kendi vericektir.]

  6-Oyuncu seviye atladığında Int'ye ver.[Kayıtlı değildir,karakter seviye atladığınızda ilk statüyü sizin vermeniz gerekir.Ardından bütün seviyeleri kendi vericektir.]


  Ekstra ayarlar 2

  1-Otomatik level up yapar.[Kayıtlı değildir,karakter seviye atladığınızda ilk upgradeyi sizin vermeniz gerekir.Ardından bütün seviyeleri kendi vericektir .]

  2-kaç gap bırakacağınızı seçebilirsiniz.

  3-Menzil içinde ki Unique'yi seçili tutar.

  4-Otomatik res kabul etme ve kimden kabul ediceğini seçme ayarı.[Kabul ettikten sonra bota başla yada başlama kısmıda vardır]
  Aplly list isteğe bağlıdır onun dışında eğer seçmezseniz bot otomatikmen herkesden res alır.


  5-Kaldırma ayarları.Activate auto-Resurrection of certain party members [Otomatikmen oyuncu kaldırmayı aktifleştir]
  Not;Sadece ress ayarladığınız bir oyuncu için geçerlidir.

  Fast resurrection [Saldırı anında bile kaldırma ayarı]

  Reverse skilli [Reverse ımmolatıon becerisi] Çinseniz veya karakterinizde ki bütün res becerilerini gösterir.Bu listeden seçmeniz gerekmektedir.

  Resurrection radius - bu botun kaldırma menzildir.Aynı Mbot'daki gibi Sbot'undur bir kaldırma menzili vardır.Anca tek fark şudur ki mesela siz 200 menzil yazarsanız 200 menzil içerisinde ki [Bir kayanın arkasında bile bulunsa] karakteri 200 menzil içinde bulur ve onu kaldırır.300 yazarsanız 300 menzil içinde o yüzden buraya 100'lük bi rakam yazmanızı tavsiye ederim.Çünkü bot ölen karakteri kendi buluyor.

  BotServer status - Botun giriş durumu yazması gereken yazı - [Login successfull Have fun!]
  Silkroad server status - servere giriş durumu yazması gereken yazı - [Connected]
  Bot status - botun ne durumda olduğunu özetler.Kasılma alanına gidiyorsa go to trainplace kasılma alanına geldiyse arrived training point yazar yani öyle bişey tam hatırlayamadım ama botun o anki durumunu kısaca açıklar.
  Connection quality - İnternet bağlantınızı ölçen bir yerdir.Sunucunun kendisinde olan lag'ı ölçüyomu bilemem ancak sizin internet ağınıza göre ayarlıdır.Sizin internet hızınızı ölçer.Yani lag olduğunu çok kısa sürede fark edebilirsiniz.0.100 gibi sayılarla ölçüldüğü için yanlış okumamanız lazım örneğin 3000 yazarsa 3 saniyelik bir lag 30000 yazarsa 30 saniyelik bir lag [Ki genelde o vakte kadar oyundan atar ama sizi oyundan atmadan önce bot yinede lag'ı ölçer.]+ ayarını kullanırken bunu kullanabilirsiniz.Lag yüzünden + geçmiyo falan diyenler az oyunculu yerlere gidip internet ağını botla ölçer sonra + basar.Bu arada bağlantı durumu siz her adım attığınızda yenilenir. ^^]

  Bu göstergenelerin hepsi botun sağ üst kısmında gösterilmektedir.


  Herhangi bir soru veya aklınıza takılan bir şey olursa mesaj atmanız yeterlidir.Elimden geldiğince yardım ederim.


  Ve Sbot kullanmak isteyen oyuncular için ücretsiz Crack versiyon ! Sadece bu linke Tıklayarak ücretsiz Sbot indirebilir kurabilir ve kullanabilirsiniz.Bütün Private Server'lerde geçerlidir.

  Rar şifresi - Joymax | Online Oyunlar Platformu

  2. Link - Buradan indirebilirsiniz. Sbot'un türkçe versiyonudur.Benim indirdiğimle aynı sadece türkçesi ben ingilizcesini açıkladım isterseniz türkçesini indirebilirsiniz

  Bazı görseller malesef vakit içersinide kaybolmuş.Bu yüzden konunun altına sorularınızı bırakabilirsiniz.Yardımcı olmaya çalışırım. ^^
  Konu Bilgisayar tarafından (07.Eylül.2018 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.
  [GM] Readers and [GM] Netekim like this.  Yükselen güneşin İmparatorluğu


  Bilgisayara özel mesaj gönder.

 2. #2
  JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  16.Ocak.2018
  Nereden
  Hotan
  Mesajlar
  2,197
  .Emeğinize sağlık

  Yaptığınız işte başarılı olmak güzeldir, takip edilmek ve taklit edilmek ise muhteşemdir

 3. #3
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  20.Haziran.2018
  Mesajlar
  5
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  AdmiraL_41
  Ünvan
  -
  Level
  61
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  -

 4. #4
  Yeni Oyuncu
  Üyelik tarihi
  20.Haziran.2018
  Mesajlar
  5
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  AdmiraL_41
  Ünvan
  -
  Level
  61
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  -

 5. #5
  JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.Ocak.2018
  Nereden
  🔸 Eskişehir ♦️
  Mesajlar
  2,780
  Alıntı omerbekar41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhaba, botunuz ile alakalı bir sorun mu var? Yardımcı olabilirim.
  🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

  www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

  forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

  www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)


  YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

 6. #6
  JoySro Baronet
  Üyelik tarihi
  27.Şubat.2018
  Nereden
  Black Mesa
  Mesajlar
  685
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  Fiera
  Ünvan
  [Baronet]
  Level
  122
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  BlackPlague
  Alıntı [GM] Awakea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhaba, botunuz ile alakalı bir sorun mu var? Yardımcı olabilirim.
  Ben yardımcı oldum dün sorun kalmadı ^^  Yükselen güneşin İmparatorluğu


  Bilgisayara özel mesaj gönder.

 7. #7
  JoySro GM Ekibi [GM] Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  20.Ocak.2018
  Nereden
  JoySro
  Mesajlar
  2,111
  Alıntı Bilgisayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben yardımcı oldum dün sorun kalmadı ^^
  Elinize sağlık teşekkür ederiz yardımınız için
  Taklitler aslını yüceltir!

  JoySro.com

 8. #8
  JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.Ocak.2018
  Nereden
  🔸 Eskişehir ♦️
  Mesajlar
  2,780
  Alıntı Bilgisayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben yardımcı oldum dün sorun kalmadı ^^
  Yardımınız için çok teşekkür ederim.
  🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

  www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

  forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

  www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)


  YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

 9. #9
  JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.Ocak.2018
  Nereden
  🔸 Eskişehir ♦️
  Mesajlar
  2,780
  Alıntı Bilgisayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben yardımcı oldum dün sorun kalmadı ^^
  Yardımınız için çok teşekkür ederim.
  🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

  www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

  forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

  www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)


  YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.

 10. #10
  JoySro Oyuncusu
  Üyelik tarihi
  11.Eylül.2018
  Nereden
  Ankara
  Mesajlar
  69
  Karakter Bilgileri


  Sunucu
  Hazar
  Nick
  MaLefiQue
  Ünvan
  -
  Level
  109
  Irk
  Avrupalı Avrupalı
  Guild
  _______Alpha
  Emeğinize sağlık öncelikle, herkese selamlar.

  Mbot ve Sbot ikisinide kullanan biri olarak bi karşılaştırma yapmak isterim.

  1. Mbot parti ayarlarının detayları olarak Sbot'a göre bir adım önde görünüyor. Örnek verecek olursam;
  Mbotta cleric char kendine Deity skillerini basabilirken Sbotta basamamaktadır.
  2. Sbot oyuna giriş alanında çok hızlı denemeler yaptıgı için Mbota göre bir değil bir kaç adım önde görünüyor. Örnek verecek olursam;
  Stall charlarını sbota ayarladım ve clientless şeklinde kullanıyorum. Ve charlara relog atmaktan korkmuyorum en fazla 2 dakika içerisinde geri giriyor oyuna. Fakat mbot kullanırken relog atmamaya gayret gösteriyorum çünkü oyuna girmek ölüm oluyor.
  3. Sbot skill kullanım ve silah değiştirme alanlarında Mbotun çok çok önünde görünüyor.
  4. Sbot script ilerleme alanında Mbotun çok çok önünde görünüyor. Sbot ile kasma alanına gidiş baya hızlı oluyor.
  5. Mbot Warrior lure yapma konusunda Sbota göre çok daha başarılı görünüyor. Örnek verecek olursam;
  Lure script çizerken kullanılan skillerinizi kaydediyor ve siz ne yaparsanız onu yapıyor. Fakat Sbot yalnızca otomatik Howling Shoot kullanıyor.

  Yaşadığım bir örnek ile konuyu tamamlayım.
  1 Warrior/Cleric
  1 Cleric/Warrior
  4 Wizard/Cleric
  2 Bard/Cleric

  Mbot ile çok rahat şekilde kastıgım slotta, Sbotun yukarıda belirttigim başarılı özelliklerini kullanmak amacıyla girdiğim zaman partinin çok başarısız ve savunmasız kaldığını farkettim. 1 char bile yatmadan mbot ile kasabilirken sbot ile her char yatar oldu. Bot ayarlarını 1 gün araştırdıktan sonra charları sbota geçirdim bilinçsiz bir şekilde sbota geçmedim fakat parti ayarlarında sıkıntı oldugunu düşünüyorum. Eğer bireysel bot yapan CHN Charınız var ise Sbot değişilmeziniz olmalı. Fakat parti halinde kasıyorsanız Mbot vazgeçilmezdir.

  Eğer Sbot ile parti halinde mükemmel kastıgını iddia eden kullanıcılar var ise benimle iletişime geçsin. Eğer ben botu yanlış ayarlayıp yanlış kullanıyorsam Sbot kullanmak isterim.

  Okuduğunuz için teşekkür ederim.
  Kısa olan hayatta güzel insanlar tanımak hoş olmaz mıydı ?

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
Hakkımızda
JoySro Online, Aralık 2011 tarihinde açılmış olup, 7 senedir kesintisiz yayındadır. Tek server ile başladığı hizmet hayatını 2 ve 3. serverlarını açarak devam ettirmiştir. Şu anda HAZAR, MİTRA ve PETRA olmak üzere 3 farklı CAPte sunucularla siz değerli oyuncularına hizmet vermeye devam etmektedir.
Bizi Takip Edin

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0