Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree12Likes

Konu: IA Vakası Hakkında Yönetim Açıklaması

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan

IA Vakası Hakkında Yönetim Açıklaması

Saygıdeğer JoySro oyuncuları,

Yaşanan vahim dolandırıcılık vakası hakkında tüm yönetim ekibi olarak öğlen saatlerinden bu yana IA karakterinin tüm ip taramaları yapılmış, yan charları ve olası diğer ip bazlı diğer karakterlerinin logları ve karakterleri incelenmiş olup;

İnceleme neticesinde herhangi bir item saptanmamıştır.

Üzülerek belirtmek isteriz ki itemlerin saptanması durumunda tüm mağduriyetlerin giderilmesi planlanmış, yaklaşık 40 karaktere teker teker bakılmış ancak sonuç alınamamıştır.

Yaşanan bu durum hakkında tekrar büyük üzüntülerimizi belirtir,

Mağduriyet yaşayan oyuncularımıza tekrar geçmiş olsun temennilerimizi iletiriz.

Her zaman dediğimiz gibi oyunda ve gerçek hayatta asla ama asla kimseye güvenmemenizi ehemmiyetle bildiririz.

JoySro Yönetimi Adına

[GM] Readers

JoySro Baronet
    Nereden
    1
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fiera
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BlackPlague
    Eveet,bende madur olanların üzüntü ve kaygılarını,istediklerini düşününce ne kişiler var ki güveni bilr güvensizlik için kullanıyor diyor insan. Ama dünyanın sonu değil bu unutmayın Bir eşya [Ki buna dünyadaki trilyonlar ve en değerli şeylerde dahil]her zaman yeri doldurulabilir.Ancak bir insanın ve mutluluğun yerini özelliklede,maneviyatın yerini bir şey dolduramaz Arkadaşlarınızla iyi geçirip,dünyanın ölümlüğü olduğunu aklınızdan çıkarmayın Joysro'da dahil.Herşey bir gün parçalanıp gitcek Gerçek hayatta 100 lira için ihanet eden gördüm.Ama oyunda her şekilde kaybediceği birkaç gold için insanları kullanan pek görmedim Herkeze tekrar geçmiş olsun diyor ve oyun için kalp kırmayın demek istiyorum Çünkü bir insanı istediğiniz kadar sevin yine aynı kişi olur.Ve bir insandan istediğiniz kadar nefret edin,yine aynı kişi olur Bir şey değişecekse allahın izniyle olur Oyunculara iyi oyunlar ve günler diliyorum.Umarım kaybettiklerinizden fazlasını kazanırsınız bir gün

Joysro <3 baya emek bazen kavga bazen tuhaflık bazen güzelliğin çou zaman ise eğlencenin yeri İyi oyunlar !

Yükselen güneşin İmparatorluğu

Bilgisayara özel mesaj gönder.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Dumbledodge
    Ünvan
    -
    Level
    104
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Merhaba, çabanız için çok teşekkür ederiz, biraz da yüreğimize su serpen bu. Fakat böyle bir durumla karşılaşacağımızı bir çoğumuz biliyorduk. Sonuçta eşya olarak saklaması bir değer katmayacaktır şahsa. Elbette elinden çıkarmış olacaktır. Database'den eşya hareketlerine ulaşma şansınız var mı? Attığım mailde ([email protected]) saatine dakikasına kadar exchange saatini bildirdim.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Dumbledodge
    Ünvan
    -
    Level
    104
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -

Pişkin pişkin zaten açıkça belirtti.

JoySro GM Ekibi [GM] Olmega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar,

Uzun süren çalışmaların sonucunda malesef ki itemlere ulaşamadık. Itemlerin patlatılmış veya yere atılmış olması şüphelerimiz arasındadır.

Tüm oyuncularımıza geçmiş olsun dilerim. Lütfen oyunda en yakınınıza bile güvenmeyiniz.

Saygılarımla.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Dumbledodge
    Ünvan
    -
    Level
    104
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Sevgili Olmega, defeatle yazdım adam açık açık sattığını dile getirdi. Lucky isimli kullanıcının açmış olduğu postu dikkatli okumanızı tavsiye ederim. Adam itemler izlenemesin diye kuytu köşe bir yerde itemleri yere atmış olacak ki siz de bu sonuca ulaşıyorsunuz. Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler. Fakat yaptığınız açıklamalar çalışma yapmadan da varacağınız varmanız gereken konular idi. Açıkça görünüyor. Anlam veremiyorum...

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    _TeMaEtmaJe_
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    123
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    RoyaLForceS
    Alıntı [GM] Olmega Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Uzun süren çalışmaların sonucunda malesef ki itemlere ulaşamadık. Itemlerin patlatılmış veya yere atılmış olması şüphelerimiz arasındadır.

Tüm oyuncularımıza geçmiş olsun dilerim. Lütfen oyunda en yakınınıza bile güvenmeyiniz.

Saygılarımla.
    sayın olmega bu karaktersiz zaten patlatmak için almadı. Lucky adındaki forum üyesinin acıklamasını okursanız olayın nasıl ilerlediğini görürsünüz. itemleri coat bölgesinde tenha bir yerde yere atıp baska ıp ile itemleri yerden alıyor bu yüzden itemlerin takibini yapamıyorsunuz. biz zaten bunun farkındaydık bunu size iletmek için defaatlerde glo mail attım dönüş yapılmadı....
    MrCrumby likes this.

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Alıntı fenerlizade46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın olmega bu karaktersiz zaten patlatmak için almadı. Lucky adındaki forum üyesinin acıklamasını okursanız olayın nasıl ilerlediğini görürsünüz. itemleri coat bölgesinde tenha bir yerde yere atıp baska ıp ile itemleri yerden alıyor bu yüzden itemlerin takibini yapamıyorsunuz. biz zaten bunun farkındaydık bunu size iletmek için defaatlerde glo mail attım dönüş yapılmadı....
    Konuyla ilgili takiplerimiz sürüyor eğer elle tutulur bir gelişme olursa yeni açıklamalar yapılacaktır.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    _TeMaEtmaJe_
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    123
    Irk
    Avrupalı Avrupalı