Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree10Likes

Konu: Cristall Wepon

IAA
    IAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    IA
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -

Cristall Wepon

Sayın Gm...

Cristal Weponun f10 gelmesini talep Ediyoruz..Veya Başka uniglerdende düşmesi Olabilir az düşüyor ve çok pahalı. Saygılar

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    KHAI
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Cristalin F10 'a gelmesi felaket olabilir belki ama bir kaç başka uniqden daha düşmesi cristallerin fiyatını dengeleyecektir. Şuan cristal elixir 2 3 grubun tekelinde. Bu çok sıkıcı bir durum.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    WolveRII
    Ünvan
    [Baron]
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    JackDaniells
    Çok saçma 250b bi cristal mi olur ? Tutma şansı o kadar yüksek de değil bence Silk ile alınırsa güzel olur.
    IAA likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    QueenQmegA
    Ünvan
    [Baron]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    MortaIEnemy
    Başka uniglere Gelmesi çok iyi olur KHAI katılıyorum oyunu dengeler 250b gibi saçma bi fiyat çıkmaz en azından.
    IAA likes this.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ___Tugh4n___
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Sayın GM Kendımızı Şöyle İfade Edelim 75 tl ye 1 t gold alıyoruz adamlar 250 bden crıstal satıyorlar sadece onlarda bulundugu için mecbur alıcaklar düşüncesiyle bi crıstal wepon 20 tl ye tekabul edıyor Yanlış anlamayında bu milleti soymak gibi kara borsa gibi satıyorlar ama f10 da da crıstal bulunursa Silk ve gold piyasası neyse onun üzerinden satacaklar mec bur bu işlerine gelmediği için yok 600 sılk olsun yok saçmalık diyorlar çünkü milleti sömürgeye almak işlerine geliyor Biz 110 ıle 120 b arası İdeal OLARAK düşünüyoruz. onun karşılıgında f10 da daolursa herkez sabit fiyattran satacaktır üç aşşagı beş yukarı olacaktır tabi ama 250 bde mantıksız.. LÜTFEN İLGİLENİN YTAZDIKLARIMI DÜŞÜNÜN Bide başka slot açılsa ilk başta ucuz olacaktır ama herkez yavaş yavaş yükseltme peşinde olacaktır.. Bence F10 da olması en mantıklısı TABIKI KARAR SIZIN VE YÖNETİCİLERİNİZİN DİR. Saygılar...
    IAA and devilhunter like this.

Tecrübeli Oyuncu
    Nereden
    Düzce
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    RoadSnag
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    OurLifeTR
    Tutma şansı nasıl yüksek olmuyor kardeşim düz elixir denilen bir elixir daha var serverde onlada basabilirsin almak zorunda değilsin cystali bugün 200 e aldığını söylemedin mi sen IA neden şimdi burda 250 b diye yanıp yakarıyorsun ? Tolga +14 staf almadın mı zamanında buraya gelmek için ? Hepiniz buraya gelebilecek kişilersiniz gelin siz kazanın biz buraya gelip konu açmak yerine çabalar sizden almaya çalışırız sizin burda yaptığınız tamamen bizim emeklerimizi hiçe saymak.

Kolay Gelsin.
    Her Günün Bir Yarını Her Yarının Bir Günü Vardır ...

Ne Garip Değil Mi ?

Bir Gün Ölmek İçin,

Hergün Yaşıyoruz ...

IAA
    Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    IA
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Kardeşim ben 200 aldım doğru ama oda yakın arkadşım diye verdi ayrıca 200 bile olsa az mı 200b ? __Tugh4n__ Kesinlikle ve kesinkle katılıyorum kardeşim Sayın Gm Bence çok doğru bir açıklama yapmış arkadaşım 20tl 1 adet cristal alıyoruz resmen.
    Konu IAA tarafından (07.Mart.2018 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Oyuncu
    Nereden
    Düzce
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    RoadSnag
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    OurLifeTR
    Sizin bu Crystal ile yapmak istediğiniz tek şey oyundaki itemlerinize + basıp satıp para kazanmak. Unutmayın ki bu server bir emek server ve o crystallerin şansı diğerlerine göre çok ise alıcaksınız yada almayıp düz elixir ile gidiceksiniz para kazanmak istiyorsanız risk alacaksınız GM ler bu elixiri F10 a koyarsa oyundaki düzen bozulacaktır. Bu durum serverin gidişatını kötüye yoracaktır artık GM lerin bu konuya tam bir açıklama yapması gerekir. F10 a Koyulması taraftarı olmadığımıda belirtmek isterim
    Her Günün Bir Yarını Her Yarının Bir Günü Vardır ...

Ne Garip Değil Mi ?

Bir Gün Ölmek İçin,

Hergün Yaşıyoruz ...

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ___Tugh4n___
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    120
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Erdoğan ben 14 aldım 3 defa elimden 14 geldi geçti bir kere bile cristala koymayı düşünmedim mert istedi senin çarı koyalım diye ona bile yok dedim Ben Gele bilecek Kişiyim Ben Kendi adım dışında serverdakı 1500 kişi içinde söylüyorum.. Biliyorum Bu Konu İşine gelmediği için Bana Gelmek İstediğim iftirasını atıyorsun Saldırıyorsun Ama bilki milleti sömürmekden başka hiç birşey yapmıyorsunuz Burdakı GM lerde buna Göz yumarlarsa Dicek Bir Lafım BIle yok.. Son sözü Yöneticiler Söyleyecektir..

IAA
    Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    IA
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Beni başkalarıyla karıştırma. Ben 100b alırım almak istesem Diğer oyuncularu düşündüğüm için açıldı bu konu. 250b nedir ya yakında ev alıcanız bizim aldığımız cristaller sayesinde.