Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kapasite Arttırılmalı

Junior Member

Exclamation Kapasite Arttırılmalı

İyi akşamlar lütfen şu hazarın kapasitesini 2500 e geri getirin 3 saattir oyuna giremiyorum honor kasıcaz kasamıyoruz lütfen acilen 2500 olmalı kapasite ilgilenirseniz çoks eviniriz haber bekliyoruz sizden iyi forumalar
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK <333

Administrator
    Premium alarak oyuna beklemeden girebilirsiniz. Şuan için kapasite artırımı yapılmayacaktır.

Junior Member
    Siz yanlış anladınız galiba benim zaten asıl carimda pre var ve ben 16 çar giriyorum 1 8li pt 8 cari da honor kasmak için kullanıyorum kapasite artmıcaksa ben nasıl honor kascam açıklar mısınız lütfen ? Anket yapılabilir çoğu player benim aynj fikirde olacaktır 2500 en ideal rakamdir bir daha tekrarliyim isterseniz benim carimda zaten PREMIUM var ben honor kasamiyorum carlari açamıyorum umarim derdimi doğru anlatabil mişizdir

Ve en önemli sorun lag 4 yıldır bi lag a çözüm bulunmadı bu lag ı çözün artik lütfen hepimizi biktirdi

Junior Member
    Aynı konuyu ben de açtım, bunu görmeden öncelikle kusura bakmayın.

Yalnız GM Hyper, konuya biraz bizim açımızdan bakmalısınız.

Ortalıkta bir SPYSRO gibi playerlar arasında kutuplaşma varken sizin PRE almalısınız demeniz. Esasen bize pek bizim tarafımızda olmadığınızı gösteriyor. Keza 16 char için pre almak demek 16*450 = 7200 silk demektir ki esas charımda pre var ve inanın giremiyorum.

Sonuç olarak ya silk fiyatları düşürülmeli yada kapasite artırılmalı. Bu şekilde benim gibi gitmeyi asla düşünmeyen oyuncular bu durumdan sıkılabilir.

Dikkatinize.

Teşekkürler

Junior Member
    HAZAR KAPASİTE ARTSIN BAŞKA YOLU YOK GM BEY HONOR KASAMIYORUZ SAVAŞTA ÇARLAR DC YİYOR GİREMİYORUZ PT MİZİ SLOTA SALAMIYORUZ SAYALIM MI BAŞKA NEDER LÜTFEN BİRAZ İLGİ ALAKA GÖSTERELİM iyi forumlar.

Junior Member
    HAZAR serverını dolu göstermeniz site player kaybettirmekten başka bişey getirmez 7/24 sw full bot mu koyuyorsunuz engelliyor musunuz ne yapıyorsanız vazgeçin SPY varken böyle sorunlar olmadı belliki serverı bitirmeye oynuyonuz ya kapasiteyi 2500 yapın yada serverı full yaptıgınız saçmalıktan wazgeçin oyunu 2 aya kalmaz bitiriceksiniz yazık bizim emeğimize sizin yüzünüzden açr giremiyoruz ACİLLLLLLLLLLLL DÜZELTİN

Junior Member
    Nereden
    CPU
    Alıntı EmiliaClarke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HAZAR serverını dolu göstermeniz site player kaybettirmekten başka bişey getirmez 7/24 sw full bot mu koyuyorsunuz engelliyor musunuz ne yapıyorsanız vazgeçin SPY varken böyle sorunlar olmadı belliki serverı bitirmeye oynuyonuz ya kapasiteyi 2500 yapın yada serverı full yaptıgınız saçmalıktan wazgeçin oyunu 2 aya kalmaz bitiriceksiniz yazık bizim emeğimize sizin yüzünüzden açr giremiyoruz ACİLLLLLLLLLLLL DÜZELTİN
    Öncelikle imzanızda ismini taşıdığınız ulu önderin öğrettiği bir şekilde Türkçe konuşmaya özen gösterin. Konuşamıyorsanız da o değeri imzanızdan silin.

Bir başka server şöyle yapıyormuş, bir başkası böyle diyormuş demek yerine, o servera da geçebilirsiniz. Boşuna isim lekelemeyin.

Qin
    Qin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Junior Member
    Alıntı [GM] Hyper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Premium alarak oyuna beklemeden girebilirsiniz. Şuan için kapasite artırımı yapılmayacaktır.
    iris sw sini bitirdiler kac gundur mail atiyom cwp veren yok bu nasıl Yönetici sisteminiz varsa artık anlayamadım.. aynı sekilde sıra saltuk sw sinde oranın civisi cıktı. SALTUK serverin icinden gectiniz kapesi te ile oynadınız bir ay sonra burasıda bosalır bu gidişle JOYSRO ne yapmaya calısıyo merak ediyorum.
    Konu Qin tarafından (16.Ocak.2018 Saat 15:54 ) değiştirilmiştir.

Junior Member
    GM neden hala oyunu botlarla dolduruyosunuz ayıp bu yaptığınız oyuna giremiyoruz saatlerdir iyicene saçmalamaya başladınız ya kapasiteyi 2500 yapın bot sokmadan yada botlarınızı kapatın bu serverda 1500 çar yok herkes bıraktı...

JoySro GM Ekibi
    Alıntı EmiliaClarke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GM neden hala oyunu botlarla dolduruyosunuz ayıp bu yaptığınız oyuna giremiyoruz saatlerdir iyicene saçmalamaya başladınız ya kapasiteyi 2500 yapın bot sokmadan yada botlarınızı kapatın bu serverda 1500 çar yok herkes bıraktı...
    oyunda bot falan bulunmuyor , yazan kişi sayısı tamamen gerçektir. Kapasite ile ilgili çalışmalar yapılacaktır önümüzdeki günlerde. Şu anda oyuna beklemeden girmek istiyorsanız Premium alabilirsiniz.