Merhaba JoySro,

Son günlerde tarafımıza sıklıkla gönderilen mail ve mesajlarda bir çok oyuncu tarafından Unique spawn noktalarına bot konulması/atılması hakkında bildirimler gelmektedir.

Hazar sunucumuz'da IP Limit'in yüksek olması sebebiyle Unique noktalarında bazı oyuncularımızın art niyetli bir şekilde buf karakterleri ile IP Limit'i suistimail edip adaletsiz tutumlar sergilediğini gözlemledik.

JoySro olarak en önemli mottolarımızdan biri olan Adalet ve Eşitlik kavramlarını göz önünde bulundurarak aldığımız kararı sizlerle paylaşmak istiyoruz.


IP Limit suistimaili yapıp Unique'lerden düşen silk itemleri toplamak amacıyla buf karakterleri ile Unique spawn noktalarına bot koymak kesinlikle yasaktır ve cezaya tabii tutulacaktır.

Ancak aldığımız karar ve yaptığımız görüşmelerinden de günün büyük bir çoğunluğunu mesleğini ifa eden oyuncularımız için ufak bir insiyatif kulllanmak istiyoruz bu kapsamda;

Unique spawn noktalarına tek bir (1) karakterinizi bufsuz/partisiz Solo bir şekilde ana karakterinizi bota koyabilirsiniz..

Adalet ve eşitlikden yana olduğunuz için teşekkür eder keyifli oyunlar dileriz.

JoySro YönetimiJoySro oyun kurallarını değiştirmek hakkına sahiptir. Değişiklik hakkı JoySro'da saklı tutulmaktadır.
JOYSRO - Silkroad Private Server