1. JoySro sunucularının hizmet vermesini engelleyecek her türlü etken suç teşkil eder. Bu ve bunun gibi eylemlerde bulunan kişiler hakkında JoySro'nun hukuki işlem başlatma hakkı tamamen saklıdır.

2. Dil, din, ırk ayrımı başta olmak üzere, etnik köken tartışmaları dahil tüm ayrımcılık amacıyla yapılan konuşmalar, söylemler ve beyanlar cezaya tabii tutulur.

3. Başka bir şahsa ya da JoySro yönetimine küfür, hakaret ve iftira ceza sebebidir.

4. Oyun içerisi, forum veya sosyal medya organlarımız üzerinde 3. Şahıslara yapılacak hakaret veya kanunlara aykırı söylemlerden oluşabilecek tüm hukuki yükümlülükler yazan kişinin sorumluluğunu kapsamaktadır.

5. Ürün satış sitemiz üzerinden almış olduğunuz oyun içi ürünler sizin ceza almayacağınız anlamına gelmemektedir. Ürün almış veya almamış olmanız kuralların ihlal edilebileceği anlamına gelmemektedir.

6.
Oyun içerisi, forum ve tüm sosyal medya organlarımız üzerinde bir başka oyun veya site tanıtımı yapmak yasaktır.

7. Oyun içi her türlü bug kullanımı yasaktır. Kullanan oyuncular, ve bug’u bilgisi olmasına rağmen yönetime bildirmeyen oyuncular cezalandırılacaktır.

8. JoySro sistemlerinde saptanabilmiş hiçbir güvenlik açığı olmadığı için tüm karakter ve hesap güvenliği sizin kontrolünüz altındadır.

9. Olası karakter ve hesap hırsızlıklarında JoySro yönetimi hiçbir müdahalede bulunmayacaktır ve size karakterinizi geri vermeyecektir.

10. Yine JoySro üyelik sözleşmesinin 8. maddesinde beyan edildiği gibi JoySro alt yapılarında hiçbir güvenlik açığı bulunmadığından oyun içi ticaret güvenliği sizin kontrolünüz altındadır. Oyun içi ticaretlerde olası item hırsızlıkları, alım-satımlar sizin sorumluluğunzdadır ve JoySro yönetimi, JoySro Üyelik Sözleşmesi (JÜS)’nin 9. maddesindeki emsal karara göre olay karşısında hiçbir müdahalede bulunmayacaktır.

11.
Olası oyun içi dolandırıcılıklarda JÜS’ün 8. , 9. ve 10. Maddelerinde belirtildiği gibi dolandırıcılık karşısında dolandıran kişinin cezalandırılması, oyun yöneticilerinin insiyatifine kalmıştır ve cezalandırılması zorunlu değildir. Ancak JoySro dolandırıcılık eylemlerinde bulunan ya da bu eylemlere dolaylı yoldan katılan kişi/kişileri kendi insiyatifi çerçevesinde oyundan süresiz uzaklaştırabilir.

12. Üyelik sırasında üyelik bilgilerini doğru şekilde doldurmanız sizin sorumluluğunuzdadır. Şifrenizi unutmanız durumunda kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresi; şifrenizi kurtarma sırasında şifre kurtarma metodunda kullanılacağı için e-posta adresini doğru olarak girmeniz sizin sorumluluğunuzdadır. JoySro yönetimi talep üzerine e-posta adresi değiştirmemektedir.

13. Oyun yönetimini aldatmaya yönelik her türlü şikayet, bug bildirimi, sahte beyan cezaya tabii tutulacaktır.

14. JoySro sunucularında etkinlik olarak oynatılan Joyİddaa‘ dan kesinlikle gerçek para kazanılması, fiziksel bir ürün elde edilmesi söz konusu değildir. Kazançlar tamamiyle sanal oyun parası şeklinde olup oyun içerisinde harcanabilir.

15. JoySro serverlarında Silk ile SP ve Silk ile Gold çevirme işlemleri sırasında karakterinizin oyunda olmaması gerekmektedir. Karakterinizin o an oyunda olması durumunda yapmış olduğunuz yükleme işleminda Silkiniz harcanıp, Gold veya SP’nin karakterinize yüklenmesini engelleyeceği için, olası kayıplarda hiçbir hak talebinde bulunamazsınız.

16. JoySro’da ürün satışı yalnızca resmi ürün satış sitesi olan joygaming.com adresinden yapılmaktadır. Olası diğer ürün satışlarının sorumluluğu size ait olup, dolandırılmalarda JoySro yönetimi mesul tutulamaz.

17. JoySro resmi siteleri dışında yayınlanan hiçbir bilgi, kampanya ilanı ve duyuru Joysro yönetimini ilgilendirmez ve gerçek olduğunu beyan etmez.

18. JÜS’ün 16. Ve 17. Maddesinde de belirtildiği gibi JoySro resmi siteleri şunlardır:
- Resmi Oyun Sitesi: joysro.com ,
- Resmi Forum Sitesi: forum.joysro.com ,
- Resmi Satış Sitesi: joygaming.com ‘
- Resmi Etkinlik Sitesi : Güncellenecektir.

19. JoySro yönetiminin e-posta adresleri @JoySro.com adreslerinden oluşmaktadır. JoySro yönetiminden hiç kimsenin size şifrenizi sormayacağı gibi olası sahte e-postalardan oluşabilecek kayıplar JoySro'dan talep edilemez

20. Hukuki ve resmi kurumların iletişimi için JoySro iletişim bilgileri Datacenter ‘da kayıt altındadır.

21. Oyun içi olası bir durum karşısında resmi forum sitemiz olan forum.joysro.com/forum adresi oyun içi resmi iletişim organı olduğundan, forum üzerinden yapacağınız şikayet, ihbar, istek, öneri vb. beyanları doğru kategoride açtığınız takdirde yönetim tarafından 1 ila 7 gün arasında incelenip size dönüş yapılacaktır. Konuları incelemek ve cevaplandırmak JoySro'nun insiyatifindedir.

22. JoySro oyunlarında, resmi yayın organlarında ve forum sitesinde JÜS’e göre cezalandırılması gereken bir oyuncu veya kişiye yönetim dilediği saat, gün, ay ve yıl süre ile kendi insayatifiyle ceza verebilir.

23. JÜS’ün 22. maddesinde de belirtildiği gibi cezalar olası itiraz veya tekrar kişisel insiyatifle kaldırılabilir.


24. Olası cezalandırma durumlarında oyun içerisinde, JÜS'e aykırı davranışlarda bulunan oyuncular süreli veya süresiz ceza alması durumunda Chat Block ( Sohbet Engelleme ), Block Login ( Giriş Engelleme ) cezası alabilir.
a) Caydırıcılık amacıyla JÜS 'e aykırı davranışlarda bulunan oyuncuların oyun içi goldları ve itemleri yönetim tarafından silinebilir.

25. JÜS’ün 24. Maddesinde de belirtildiği gibi verilen cezalar forum içi beyana ve delile dayalıdır. Ayrıca yöneticiler kendi insiyatifiyle, kural dışı bir eylem karşısında delili bulundurmaksızın oyuncuyu cezalandırabilir.

26. JÜS’ün 20. Maddesinde de belirtildiği gibi JoySro yönetimi olası hukuki işlemleriniz için resmi kurumlarla bilgi paylaşımında bulunacaktır. Karakter LOG dosyaları belirli aralıklarla yenilenip, silindiği için JoySro yönetimini talep durumunda elinde o an bulunan LOG'ları paylaşacaktır.

27.
Oyun içerisinde oyun hikayesinde de anlatıldığı gibi Thief – Hunter savaşlarını kendi aleyhinde kullanan ( 105 Cave’de beraber party yapan ) oyuncular cezaya tabii tutulacaktır.

28. JÜS’ün tüm maddeleri daha önceden ilan edilmeksizin yönetim tarafından duyurusu yapılarak dilendiği taktirde değiştirilebilir veya sözleşmeye yeni maddeler eklenebilir.

29. JoySro kullanıcılarının, satın aldıkları ürün ve hizmetler tüketici/kullanıcıya anında teslim edilen mallar kapsamında olup bu tür satışların 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında düzenlenen satıştan cayma hakkı ve bu hakkın kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Kullanıcı/tüketiciler bu hususu kabul, beyan ve taahhüt eder.

30. JoySro oyunları kapsamında kullanıcı/tüketiciler tarafından alınan her türlü ürün veya hizmetin anında ifa edilen edim niteliğinden olmasından ötürü bu ürün veya hizmetlerin kullanımı ve fayda elde edilmesinde kullanıcı/tüketici hatalarından kaynaklanan etkilerden ve zararlardan JoySro sorumlu değildir. JoySro tarafından sunulan her türlü hizmet ve ürünün yukarıda anılan vasıflarından ötürü kullanımından ve başarımından doğan risklerin tümü kullanıcıya/tüketiciye aittir. "Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esas Hakları Yönetmeliği'ne göre, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Bu nedenle JoySro'da hiçbir koşul altında ücret iadesi yapılmamaktadır. Yanlış sunucudan PIN alımlarında, PIN'in kullanılmadığı durumlarda JoySro kendi insiyatifiyle PIN'leri talep edilen sunucunun PIN'leriyle değiştirip size verebilir ancak JoySro'nun böyle bir yükümlülüğü bulunmamakta ve yanlış alımlar tamamen kullanıcı hatası olup, kullanıcıya aittir.

31. JoySro resmi sitesi joysro.com, JoySro Resmi forum sitesi forum.joysro.com ve tüm yayın organlarına katılım gösteren, üye olan ve JoySro oynayan tüm oyuncular bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılacaktır.

32.
JÜS’ün 31. Maddesinde de belirtildiği gibi kabul edilmiş sayılan bu sözleşmenin okunmaması durumunda oluşabilecek tüm mahrumiyetler karşısında JoySro yönetimi maddeleri okunmuş kabul edip, hiçbir hak talebinizi geçerli saymayacaktır.

33.
JoySro Üyelik Sözleşmesi, belirli zaman aralıkları ile güncellenebilir, ve oyuna kayıt olurken, JoySro Üyelik Sözleşmesinin eski versiyonunu kabul etmiş olsanız da, JoySro Üyelik Sözleşmesi güncellendiği zaman otomatikman, güncel sözleşmeden haberdar olmak ve hakkında bilgi sahibi olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

34.
Madde 33'de belirtilen kural, kabul etmiş olduğunuz eski JoySro Üyelik Sözleşmesinin yerine geçer.

35.
Resmi forum adresimizi ve facebook adresimizi takip etmek, JoySro'yu oynayan oyuncularımızın sorumluluğundadır. Bu platformlar kullanılarak yapılan bütün duyurular ve bilgilendirmeler, tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.