Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree35Likes

Konu: Yeni Server Duyurusu - Yeni Bir Maceraya Hazır mısınız ?

JoySro Baronet
    Nereden
    1
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fiera
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BlackPlague
    Orjinal silkroad dendiğin de benim aklıam hep 13 14 degress +130 cap serverler gelirdi çünkü şu anda silkroad online öyle ama 80 cap bişey hiç oynamadım ben büyük ihtimalle denerim ama Power olanmı en yüksek seviye olucak seal of sun'mu ? orda kafam karıştı

Yükselen güneşin İmparatorluğu

Bilgisayara özel mesaj gönder.

SoX
    SoX isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Saltuk
    Nick
    BiRAA
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    mevcut swlerın durumu ztn ortadayken böyle bir karar alınması tuhaf olmus. yine de hakkınızda hayırlısı . ama hazar swsı ıcın ıyı olmıcak. ne zaman yenı sw acılsa hazar cok fazla oyuncu kaybedıor...

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Tibet
    Nick
    BellaSwan
    Ünvan
    -
    Level
    90
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Winners
    kesinlikle ip limiti de max 2 hatta mümkünse 1 olsun bot serverinde oynamayalım. oyuncular müsait oldukca oyunda aktif olsun müsait değilse bota koyar daha canlı bir piyasa olur
    [GM] Olmega likes this.

JoySro Baronet
    Nereden
    1
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Fiera
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BlackPlague
    Alıntı sunny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle ip limiti de max 2 hatta mümkünse 1 olsun bot serverinde oynamayalım. oyuncular müsait oldukca oyunda aktif olsun müsait değilse bota koyar daha canlı bir piyasa olur
    Kesinlikle katılıyorum.Ancak 2 olmasını destekliyorum.Kervan çekerken 1 tane botla çeker bi tane botlada korur.Ancak kesinlikle 2 yi geçmesin.kervan yapmadığı zaman 1 tane bot 1 tane stall bence çok uygun olur bu
    Netekim likes this.

Yükselen güneşin İmparatorluğu

Bilgisayara özel mesaj gönder.

JoySro Oyuncusu
    Nereden
    Ankara
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    SerenesTears
    Ünvan
    -
    Level
    112
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    EvolutionZz
    Her zaman JOYSRO <3
    [GM] Olmega and Netekim like this.

JoySro Oyuncusu
    Nereden
    İstanbul
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Tibet
    Nick
    xAyKo
    Ünvan
    -
    Level
    69
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Süper beklemedeyiz tanıtımı bekliyoruz

Hazar Kralı
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    EREN_CORPEN
    Ünvan
    [Senior General]
    Level
    125
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    _WeAreOne_
    Alıntı [GM] Readers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

JoySro ailesinin değerli fertleri ve ailemize yeni katılacak kıymetli oyuncularımız !

Yeni bir maceraya yelken açacağımız, heyecanlı ve bir o kadarda keyifli bir oyun denetimi ve tecrübesi sunacak olan yeni serverımızı ilan etmekten onur duyarız.

Bilindiği üzere JoySro,Türkiye ve Global platformda başka bir emsali olmayan, yaptığı yenilikler ile Silkroad keyfini orjinalinden daha fazla doyasıya yaşatan, özellikle private serverlar arasında en uzun süreli açık kalan Hazar serverı ile büyük bir başarı sağlamış, bugüne kadar açtığı tüm serverlarında adını Türkiye'de ve Dünyada güvenilirliği ile altın harflerle yazdırmış yegane bir oyun platformudur.

Oyuncu odaklı yönetim algısı ile bugüne kadar birbirinden farklı bir çok cap server açmış ve her zaman son oyuncu oyunu terk edene kadar asla serverı kapatmamıştır. Bu güvenilirliği ile gerek ulusal, gerekse uluslar arası mecrada güvenilirlik kazanmış platformumuza yeni bir macera, yeni bir heyecan katmak için, yeni oyun sunucumuzu ilan etmekten mutluluk duyuyoruz.

Hazar Sunucumuz 125 Cap, Saltuk sunucumuz 110 Cap ile yolculuğumuza başarılarla ve keyifle devam ederken, farklı bir tat ve heyecanda yeni sunucumuz 80 Cap serverımız ile yeni bir maceraya açılıyoruz !

Oyuncu bazlı gelen istekler neticesinde ve yapılan kamuoyu araştırmalarına esasen aldığımız karar gereği yeni açılacak serverımızın 80 Cap, sadece Çin olmasına karar verdik. Bu kapsamda yine her zaman olduğu gibi orjinalliğe liyakat edip, bir çok yenilik katarak başlayacağımız sunucumuz için hazırlıklara başladık !

Mevcut sunucularımız arasında farklı bir cap olması adına 80 Cap seçilmiş olup, en çok beğenilen ve istek alan özelliği ile sadece Çin olarak cap düzeni sağlanmış ve tüm oyuncularımızın talepleri karşılanmaya çalışılmıştır.

Kısa bir süre sonra ilan edeceğemiz server detayları ve açılış tarihlerini duyurmak için şimdiden çok heyecanlıyız ! Bu süreç zarfında 80 Cap sunucumuza başlamayı planlayan tüm oyuncularımızdan bu konu altında istek, öneri ve temennilerini yazmalarını rica ediyor, gelecek tüm önerileri dikkatle inceleyip, değerlendireceğimizi bildirmek istiyoruz.

Daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi oyuncu bazlı yönetim algımız ile misyon ve vizyonumuzu şekillendirmiş, bu olgu çerçevesinde yürüyüşümüze devam etmekteyiz. Bu kapsamda açılacak sunucumuzun tüm detaylarını yine pek kıymetli oyuncularımızdan gelecek talep, istek ve önerileri değerlendirerek şekillendireceğimizi bildirmek isteriz.

Mevcut sunucularımız için de bir çok farklı çalışmayla yeniliklerimize devam edeceğimizin bilgisini vermek istiyoruz !

Yeni server mutluluğumuzu sizinle paylaşmaktan gurur, mutluluk ve onur duyarız.

JoySro Yönetim Kurulu Adına

[GM] Readers
    SAYIN yonetıcıler basarılarınızın dewamını dılerım oncelıklı evet HAZAR ıcın yaptıgınız calısmalar yenılıkler cok guzel aynı zamanda lag sorunun sanırım cogaldı bı kac kısıyıede sordum ama aynı sekılde lagın fazla oldugu kanaatındeler.Ben kendı fıkrım olarak artık şu lag problemını cozmenızı ısterım kı en cok player ın oldugunu ve en uzun prıwet serverı olması ve JOYSRO'U AYAKTA TUTANIN HAZAR OLDUGUNU soylememe gerek yok sanırım (SIZDEN RICAM ARTIK BU KONUYA BIRAZ DAHA ONEM GOSTERMENIZ).İYİ FORUMLAR..__KOSOVALI__

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Alıntı EREN_CORPEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SAYIN yonetıcıler basarılarınızın dewamını dılerım oncelıklı evet HAZAR ıcın yaptıgınız calısmalar yenılıkler cok guzel aynı zamanda lag sorunun sanırım cogaldı bı kac kısıyıede sordum ama aynı sekılde lagın fazla oldugu kanaatındeler.Ben kendı fıkrım olarak artık şu lag problemını cozmenızı ısterım kı en cok player ın oldugunu ve en uzun prıwet serverı olması ve JOYSRO'U AYAKTA TUTANIN HAZAR OLDUGUNU soylememe gerek yok sanırım (SIZDEN RICAM ARTIK BU KONUYA BIRAZ DAHA ONEM GOSTERMENIZ).İYİ FORUMLAR..__KOSOVALI__

Merhaba EREN_CORPEN

Hazardaki kısmi lag sorunun farkındayız, Hazar serverının 7 senedir açık olan bir server olması nedeni ile aşırı büyüklükte bir database'i mevcut. Yani şöyle özetlemek gerekirse 7 sene önce açılan bir charın kasasına koyduğunuz item dahi 7 senedir bilgi havuzunda toplanıyor. Bu da aşırı büyüklükte bir database olmasına ve çok ciddi bir teknolojil alt yapıya ihtiyaç duyulmasına neden oluyor.

Daimi olarak çalışmalarımız sürüyor ve alt yapı yatırımlarımızda keza aynı ölçüde yapılıyor.

Yaşanan lagın nedeni bu olup, anlayışınız ve güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

Netekim likes this.

Petra ; Yeni dünyanın, yeni macerası..

JoyTeam Support Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JANGAN
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Netekim
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    eBuL_FETHH_
    Merhabalar

Diğer bir konudaki problem blade problemini söylediğiniz zaman ivedilikle kontrol edip test etmiş bulunuyoruz,

Diğer açtığınız konudada belirtmiştim fakat tekrar konuyu inceleyebilirsiniz blade buildini kullanan arkadaşlarımızda konu altında size yardımcı olabilicek yorumlarını paylaşmışlardır, ilgi ve alakanız için teşekkürler.

blade char

İYİ FORUMLAR
    PETRA DOĞUYOR !

Beta Açılış Tarihi Cumartesi Saat 21:00
    Büyük Açılış 19.05.2018 Cumartesi

DETAYLAR

>>Petra Tanıtım Konusu<<

JoySro Oyuncusu
    Nereden
    Ankara
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    SerenesTears
    Ünvan
    -
    Level
    112
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    EvolutionZz
    Alıntı [GM] Readers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

JoySro ailesinin değerli fertleri ve ailemize yeni katılacak kıymetli oyuncularımız !

Yeni bir maceraya yelken açacağımız, heyecanlı ve bir o kadarda keyifli bir oyun denetimi ve tecrübesi sunacak olan yeni serverımızı ilan etmekten onur duyarız.

Bilindiği üzere JoySro,Türkiye ve Global platformda başka bir emsali olmayan, yaptığı yenilikler ile Silkroad keyfini orjinalinden daha fazla doyasıya yaşatan, özellikle private serverlar arasında en uzun süreli açık kalan Hazar serverı ile büyük bir başarı sağlamış, bugüne kadar açtığı tüm serverlarında adını Türkiye'de ve Dünyada güvenilirliği ile altın harflerle yazdırmış yegane bir oyun platformudur.

Oyuncu odaklı yönetim algısı ile bugüne kadar birbirinden farklı bir çok cap server açmış ve her zaman son oyuncu oyunu terk edene kadar asla serverı kapatmamıştır. Bu güvenilirliği ile gerek ulusal, gerekse uluslar arası mecrada güvenilirlik kazanmış platformumuza yeni bir macera, yeni bir heyecan katmak için, yeni oyun sunucumuzu ilan etmekten mutluluk duyuyoruz.

Hazar Sunucumuz 125 Cap, Saltuk sunucumuz 110 Cap ile yolculuğumuza başarılarla ve keyifle devam ederken, farklı bir tat ve heyecanda yeni sunucumuz 80 Cap serverımız ile yeni bir maceraya açılıyoruz !

Oyuncu bazlı gelen istekler neticesinde ve yapılan kamuoyu araştırmalarına esasen aldığımız karar gereği yeni açılacak serverımızın 80 Cap, sadece Çin olmasına karar verdik. Bu kapsamda yine her zaman olduğu gibi orjinalliğe liyakat edip, bir çok yenilik katarak başlayacağımız sunucumuz için hazırlıklara başladık !

Mevcut sunucularımız arasında farklı bir cap olması adına 80 Cap seçilmiş olup, en çok beğenilen ve istek alan özelliği ile sadece Çin olarak cap düzeni sağlanmış ve tüm oyuncularımızın talepleri karşılanmaya çalışılmıştır.

Kısa bir süre sonra ilan edeceğemiz server detayları ve açılış tarihlerini duyurmak için şimdiden çok heyecanlıyız ! Bu süreç zarfında 80 Cap sunucumuza başlamayı planlayan tüm oyuncularımızdan bu konu altında istek, öneri ve temennilerini yazmalarını rica ediyor, gelecek tüm önerileri dikkatle inceleyip, değerlendireceğimizi bildirmek istiyoruz.

Daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi oyuncu bazlı yönetim algımız ile misyon ve vizyonumuzu şekillendirmiş, bu olgu çerçevesinde yürüyüşümüze devam etmekteyiz. Bu kapsamda açılacak sunucumuzun tüm detaylarını yine pek kıymetli oyuncularımızdan gelecek talep, istek ve önerileri değerlendirerek şekillendireceğimizi bildirmek isteriz.

Mevcut sunucularımız için de bir çok farklı çalışmayla yeniliklerimize devam edeceğimizin bilgisini vermek istiyoruz !

Yeni server mutluluğumuzu sizinle paylaşmaktan gurur, mutluluk ve onur duyarız.

JoySro Yönetim Kurulu Adına

[GM] Readers
    +1 hocam mükemmelsiniz