Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree15Likes

Konu: JoySro Hakkında

Administrator mettyou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation JoySro Hakkında

Tüm JoySro Platformunun Bilgisine,

Bilindiği üzere bu aralar JOYSRO bir süreçten geçiyor. Bunu bir çok oyuncumuz farkındadır.

Eski GM SPY ( aynı zamanda buranın eski hissedarı ) ve onun altında çalışan kendi kurduğu ekibi ile aramızda yaşanan problemlerden ötürü yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.

Her ne kadar kendisi başka platformlarda hakkımızda abuk subuk konuşsa da ben onun seviyesine inmeyeceğim ve aramızda yaşanan sorunları buraya lanse etmeyeceğim.

Orada yaşanan orada kalır. Yönetim içerisindeki şeyleri dışarıya vurmak onların ne denli karaktersiz olduklarının alenen göstergesidir. Buradan kendilerini belli ettikleri için teşekkür ediyorum.

Eski GM ekibi hakkında bir sürü söylenti dönüyor ama biz hiç birini buraya aktarmıyoruz Yemek yediği kaba pislemek deyimini canlı canlı gösteriyorlar

Her ne kadar GM spy her şeyi kendisinin yaptığını düşünse de,

7 seneden beri bu platformun tüm updatelerini, tüm serverlarının veritabanı tasarımını, tüm yazılımlarını tüm güvenlik ve ödeme sistemlerini, tüm network altyapısını kimin yaptığını da kendisine sorgulamasını bekliyorum

Yaptığı tek iş oyuncularla ilgilenmek ve oyundaki bug vs tespiti yapıp updateleri planlamak olan bu kişinin oyuncularla diyaloğu ortada olup, diğer server sahipleriyle de yaşadığı diyaloglar ortadadır.

Bugüne kadar profesyonel yönetim tarzını benimseyen her ne şartla olursa olsun kurumsal tarzını koruyan şirketimizin, yalan beyanlarla üste çıkmaya çalışan bu kişiler karşısında, hakkını sonuna kadar arayacağını da şimdiden açıklıyoruz.

Açacağını iddia ettiği serverın adına kendi nickini koyan, diğer server sahipleriyle küfürlü videoları her yerde ortaya çıkan bu zihniyetin JOYSRO ' da yeri yoktur bundan sonra da olmayacaktır.

Zaten oyuncularda neyin ne olduğunun farkında , olmayanlarda zamanla göreceklerdir.

Gelelim JOYSRO ' ya;

Bunların başlangıcı forumu değişmemiz ile oldu. Şimdi yeni bir ekip kurulma süreci devam etmektedir. Az çok kişiler belli oldu.

Önümüzdeki günlerde ekip olarak oturup JOYSRO hakkında planlamalar yapılacak , JOYSRO yu daha ileriye nasıl taşıyabiliriz bunları konuşacağız ,
    serverlardaki eksik / hatalı olan şeyler düzeltilecek gerekli duyurular bir bir siz oyunculara yapılacaktır.

Aynı zamanda önceki GM ekibinin kibirli , egoist tutumunu yeni ekibimizde görmeyeceksiniz.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Bir kaç gün sonra ekipteki kişiler ve görev alanları açıklanacaktır.

JoySro GM Ekibi [GM] Olmega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba sevgili JoySro oyuncuları,

mettyou'nun da belirtiği gibi JoySro yepyeni bir dönem başlayacak. Tüm sunucularımızda ve yeni forum adresimizde sizlere daha iyi bir oyun keyfi sunmak için ben ve diğer GM arkadaşlarım elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ayrıca kısa bir süre sonra yenilenen GM kadromuz açıklanacak. Oyun içinden, forumdan ve sosyal medya hesaplarımızdan dile getirdiğiniz istek ve sorunları en kısa sürede çözeceğimize emin olabilirsiniz. Takipte kalın..

Tecrübeli Oyuncu
    Alıntı [GM] Olmega Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba sevgili JoySro oyuncuları,

mettyou'nun da belirtiği gibi JoySro yepyeni bir dönem başlayacak. Tüm sunucularımızda ve yeni forum adresimizde sizlere daha iyi bir oyun keyfi sunmak için ben ve diğer GM arkadaşlarım elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ayrıca kısa bir süre sonra yenilenen GM kadromuz açıklanacak. Oyun içinden, forumdan ve sosyal medya hesaplarımızdan dile getirdiğiniz istek ve sorunları en kısa sürede çözeceğimize emin olabilirsiniz. Takipte kalın..
    Size yakışanı yapın fazlasına gerek yok.

Yeni Oyuncu
    uzun yıllar joysro oyuncusu olarak degişikligin her iki tarafın hayrına olmasını temenni ediyorum.
    şuanki olan ilgi ve seviyenizi ise düşürmemenizi temenni ederim.
    GM olarak yönetici olarak eleştrilere ise açık olmaınız beklerim eski kadrodaki egois gmler (spy i ayrı tutuyorum ) en ufak şikayetlerde ukala cevaplar, sınırsız ban oyundan uazklastırma (küfür yönetime hakaret vb. harici) gibi ergen tavırlara kapılmamanızı oyuncu olarak bekliyorum.
    iyi çalışmalar dilerim.
    LadySofia likes this.

JoySro Oyuncusu
    Alıntı alpargu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun yıllar joysro oyuncusu olarak degişikligin her iki tarafın hayrına olmasını temenni ediyorum.
    şuanki olan ilgi ve seviyenizi ise düşürmemenizi temenni ederim.
    GM olarak yönetici olarak eleştrilere ise açık olmaınız beklerim eski kadrodaki egois gmler (spy i ayrı tutuyorum ) en ufak şikayetlerde ukala cevaplar, sınırsız ban oyundan uazklastırma (küfür yönetime hakaret vb. harici) gibi ergen tavırlara kapılmamanızı oyuncu olarak bekliyorum.
    iyi çalışmalar dilerim.
    ilginiz icin tesekkur ederiz, hic supheniz olmasin elestiriye her daim acigiz. amacimiz siz degerli oyuncularimiz icin daha iyi daha guclu bir JOYSRO olusturmaktir.

Banned
    Alıntı [GM] LadySofia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilginiz icin tesekkur ederiz, hic supheniz olmasin elestiriye her daim acigiz. amacimiz siz degerli oyuncularimiz icin daha iyi daha guclu bir JOYSRO olusturmaktir.
    Hahahaahha eleştirilere açıklarmış oyun içerisinde 1 tane hakaret küfür etmeme rağmen sizin hakkınızda olumlu düşünmediğimi söylediğim için ip ban vermişsiniz hala eleştirilere açığız diyorsunuz utanmadan yazık yazık

JoySro Oyuncusu
    Alıntı EsteeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahahaahha eleştirilere açıklarmış oyun içerisinde 1 tane hakaret küfür etmeme rağmen sizin hakkınızda olumlu düşünmediğimi söylediğim için ip ban vermişsiniz hala eleştirilere açığız diyorsunuz utanmadan yazık yazık
    dusuncenize saygi duyuyorum ban sebebinin bizim hakkimizda olumlu dusunmediginizi ifade ettiginiz icin olmadigina sizi temin edebilirim.

Junior Member
    [GM] Olmega' burdaysa JOYSRO'ya devam edilir çok çok eskiden az çok muhabbetimiz olmuştu.
    İlgi'alaka olursa,

LegendS7_24-System7_24 olarak tekrardan bi 110'cap dönüşü yapabiliriz.
    Qin likes this.

Banned
    Alıntı [GM] LadySofia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dusuncenize saygi duyuyorum ban sebebinin bizim hakkimizda olumlu dusunmediginizi ifade ettiginiz icin olmadigina sizi temin edebilirim.
    Sizde, serverları yönetme kapasitesi olmadığını dile getirdiğim için bunu hazmedemeyip böyle bir ceza verdiniz. Bu eleştiriye girmiyormu? Tekrar söylüyorum sizde Joysro 'yu idare edebilecek kapasite göremiyorum.Bu ne bir hakaret, ne bir küfür? Bunu da eskiden yönettiğiniz private serverda oynadığımdan biliyorum. Bunu söylemek ban sebebi. O zaman eleştiriğe açığız demeyeceksiniz. Milleti kandırmayın. Bu üyeliğimi de banlayabilirsiniz.
    Konu EsteeM1 tarafından (19.Ocak.2018 Saat 20:12 ) değiştirilmiştir.

JoySro GM Ekibi [GM] Rimesia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EsteeM1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizde, serverları yönetme kapasitesi olmadığını dile getirdiğim için bunu hazmedemeyip böyle bir ceza verdiniz. Bu eleştiriye girmiyormu? Tekrar söylüyorum sizde Joysro 'yu idare edebilecek kapasite göremiyorum.Bu ne bir hakaret, ne bir küfür? Bunu da eskiden yönettiğiniz private serverda oynadığımdan biliyorum. Bunu söylemek ban sebebi. O zaman eleştiriğe açığız demeyeceksiniz. Milleti kandırmayın. Bu üyeliğimi de banlayabilirsiniz.
    Merhaba,

Esteem rumuzlu üyeliğiniz banlı dahi değil , yukarıda duruyor banlı olsaydı üstünde çizik olurdu. Buna rağmen yeni üyelik açmışsınız ve bu üyeliğimi de banlayabilirsiniz demişsiniz...
    Bunun yanı sıra , hangi eski serverda oynadınız bilmiyorum ama oynadığınız eski serverla burada ki arkadaşlar aynı kişiler değil. Takıma GM olarak gelen arkadaşlar yeni , sadece iki kişi eski. Haliyle görmeden , bilmeden bu kanıya varmanız doğru değil.