Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artık işlem yapılsın....

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Zarathustra
    Ünvan
    -
    Level
    116
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -

Artık işlem yapılsın....

Server: Hazar
    Karakter Adınız: Zarathustra1
    Şikayet Ettiğiniz Karakter/Karakterler: Zarathusrta1

Şikayetiniz :

Bu iş gerçekden çok can sıkmaya başladı bugüne kadar hakkımda tek şikayet olmadan hiç birşeye şikayet etmeden eğlenmek amaçlı oyunu oynadım ama son zamanlarda bir hırsızlık vakasın da hırsızlığını GM lere kanıtlayamasak da oyunda tecil ettiğim için bana hırs edinen ve bana sahte ss ler düzenleyerek iftira atan o konuları da buraya açtım gene işlem yapılmadı Şimdi de Fake heasbımı açarak guild üyelerimden ve arkadaşlar dan şifresini istiyor. Artık lütfen diyorum GM lere bu kişi hakkında işlem yapılmalı bu kişiler oyuna ve sunucunuza hiç bir şekilde kazanç sağlamaz artık bu kişi hakkın da işlem yapılmalı

Guild üyelerinden ve arkadaşlar dan bi kaç harf yer değiştirerek açtığı hesapdan şifre istediğinin ss leri aşşağıda

Benim nick Zarathustra1 kişi Nick ini Zarathusrta1 olarak yapıp kandırmaya çalışıyor bir arkadaşımız inanıp veriyordum az daha diyor. Mevzut açılan sahte hesabın banlanmasını ve ip adresinden gerçek kişinin bulunup eğer bahsettiğim kişi ise artık hakkın da gerekli işlemin yapılmasını istiyorum.

Kanıt(Ekran görüntüsü veya Video):
    http://i.hizliresim.com/AzrWgv.png

http://i.hizliresim.com/moAm78.png

http://i.hizliresim.com/Bz736M.png

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Zarathustra
    Ünvan
    -
    Level
    116
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Kişiye işlem yapıldı mı acaba açıklama yapılmadı ne bekleniyor? Hırsızlık yapılması mı hırsızlık olduğun da yeterli kanıt yok deyip yine işlem yapmıcaksınız.

Kişinin benim adımı kullanarak çevremdekilerin hesaplarını çalmaya kalktığı attığım ssler de ortadır. En azından bir açıklama yapmalısınız.

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Görselde neden sansür yapıp siyahla sildiniz acaba?

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Zarathustra
    Ünvan
    -
    Level
    116
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Readers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görselde neden sansür yapıp siyahla sildiniz acaba?
    Küfür olduğu için, bu resmi arkadaş attı bana ve dolandırıcı olduğunu anladığı için küfür etmiş bende forum üyelerinin rahatsız olmaması için sansürleme gereksinimi duydum.

JoySro GM Ekibi [GM] Awakea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    🔸 Eskişehir ♦️
    Alıntı zarathustra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küfür olduğu için, bu resmi arkadaş attı bana ve dolandırıcı olduğunu anladığı için küfür etmiş bende forum üyelerinin rahatsız olmaması için sansürleme gereksinimi duydum.
    Oyuncu Bildiri Şablon Notu : Kanıtlarda edit, montaj yapılması yasaktır. Yönetimi aldatmak için edit ve montaj yapıldığı anlaşılırsa ceza verilir.
    🔰--- l l l RESMİ SİTELERİMİZ l l l ---🔰

www.JOYSRO.com (JoySro Resmi Web Sitesi)

forum.JOYSRO.com (JoySro Resmi Forum Sitesi)

www.facebook.com/JoySrocom (JoySro Resmi Facebook Sayfası)

YUKARIDAKİ ADRESLER DIŞINDA HİÇBİR SİTENİN/SAYFANIN JOYSRO YÖNETİMİYLE İLGİ VE ALAKASI BULUNMAMAKTADIR.