Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Bu konu ağir şerefsizlik içerir gm'ler lütfen ilgilenin.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -

Angry Bu konu ağir şerefsizlik içerir gm'ler lütfen ilgilenin.

MrVaho nickli karakter discord hesabından sahte gm ile yaptığı işbirlikçi sohbetini burada ifşa etmek istiyorum ve takdiri iyi yada kötü joysro yönetimine bırakıyorum.

Ayrıca daha önceki konularda da bu karaktersiz her yaptığı şeyi inkar ederek kendini aklama çabası içerisinde olduğunu gözlerden kaçırmamanız gerekmektedir.

Bu iki yüzlü şeytandan herşey beklenir. Bunuda gördüm ya artık böyle şerefsiz karaktersizler ile oynamaktan utanç duyuyorum.

1- Çakma phoibos ile konuştuğum görüntüler. https://i.hizliresim.com/M1pJng.jpg

2- Çakma phoibos'un bana attığı ss'ler.
    https://i.hizliresim.com/5N7V5L.png //// https://i.hizliresim.com/YdkVqa.png

Hazar marketten geçen hafta yazmış bu vaho10 karaktersizi. Kullanıcı kodu birebir aynı; https://i.hizliresim.com/qAMBoR.jpg
    Konu shrlck tarafından (12.Temmuz.2019 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir.

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Bu kadar düşmemeli bir JoySro oyuncusu..

Bu konuda savunmanızı yapınız @MrVaho

Yaptığınız işte başarılı olmak güzeldir, takip edilmek ve taklit edilmek ise muhteşemdir

Nereden
    Hotan
    vaho10 kullanıcısı Discord üzerinden banlanmıştır.

Yaptığınız işte başarılı olmak güzeldir, takip edilmek ve taklit edilmek ise muhteşemdir

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Readers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vaho10 kullanıcısı Discord üzerinden banlanmıştır.
    Aslında böyle karaktersizlere oyundan banlamak gerekirde. Takdir tabiki joysro yönetiminin,gelen pm ler "oyundan niye banlanmıyor ?" üzerine olunca buradan söyleme gereği duydum.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    DeepBlu3
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NeVeRBeALoNe
    @[GM] Readers Çok ilginç bir durum,Bu derece gözünü hırs bürümüş emek düşmanlarına mac adresine ban verilmeli...Yıllardır Hazardayım son 2 senedeki oyuncu kitlesi,En zayıf kitle

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Atılan görsellerde yer alan kısımda fake gm ile kimin işbirliği ve samimiyet kurduğu gayet ortada iken ve kimin hırsızla iş birliği yaptığı ve hoşsohbet olduğu gayet net iken hala beni suçlayanlara gereken cezayı verin artık taraf tutmayın. Böyle çifte standart uygulamalarınızdan vazgeçin. Bu itlere bu kadar yüz vermenin bir anlamı yok bunlar it işte neden bunu anlamak istemiyorsunuz sabahtan aksama kadar it diyorlar bilmem ne diyorlar hala daha vaho ya ceza verilmiştir yazılmış buraya oyunu bırakıyorum bu saatten sonra isterseniz çarımı da banlayabilirsiniz !bu kadar çifte standart olmaz. İnsan kayırılmaz. Bu it oğlu itlere gerekeni yapmadınız size oyun hayatınızda başarılar dilyirorum ve bunlara verdiğiniz yüzden dolayı da size birşey demiyorum eyvallah.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Ben kimseyi soymam ben kimseyle iş birliği yapmam senın allah belanı versin iftiracı şerefsiz köpek.

Banned
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Ms_Vaho
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    CorNeR_cLuP
    Bu konuda cevap verin demişssiniz ben bu konuyu daha yeni görüyorum banlanmıştır bilmem ne demişssiniz. Ben artık sizin oyununuzdan uzak duruyorum. Açıklamaya gelecek olursak benım işbirliğim felan olamaz böyle bir hırsızla kiminle işbirliği olduğu kendi attığı ekran göruntusunde o kişiyle ne kadar samimimi olduğunu farketmyormusunuz da bana soruyorsunuz benım ne işim olur hırsızlarla bilmem nelerle gercekten bu yaptığınız çifte standartlardan ötürü oyununuzu en azından bir süre hatta belkide uzunca bir süre oynamamaya karar verdik. Bence artık bi adalet olmalı. Ben 7-24 forum takibi bilmem ne takibi yapamam herkesin işi gücü var böyle şerefsiz it yourdestny gibi itlerle uğraşamam hadi eyvallah.

Nereden
    Hotan
    Emsal karar teşkil etmesi adına 3 Ay süre ile MrVaho oyundan, mine10 ise forumdan uzaklaştırılmıştır.

İnsanların emeklerinin peşinden koşan hain hırsız ve fake dolandırıcılar ile işbilrliği yapmak ve iyi bir durummuş gibi sohbet etmek hiç bir aklı başında JoySro oyuncusuna yakışmayan bir durumdur.
    [GM] Netekim and Alexi like this.

Tecrübeli Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    ShrlckHolmes
    Ünvan
    -
    Level
    122
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Readers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emsal karar teşkil etmesi adına 3 Ay süre ile MrVaho oyundan, mine10 ise forumdan uzaklaştırılmıştır.

İnsanların emeklerinin peşinden koşan hain hırsız ve fake dolandırıcılar ile işbilrliği yapmak ve iyi bir durummuş gibi sohbet etmek hiç bir aklı başında JoySro oyuncusuna yakışmayan bir durumdur.
    Alınan bu doğru ve yerinde kara için joysro yönetimine minnettarız. Emin olun bu kararı herkes bekliyordu, böyle hırsızlara çanak tutan bir kişiye müstehak oldu bu karar. JoySro - Hazar <3