Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree12Likes

Konu: Likya - Güncelleme v12

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Likya
    Nick
    __LURIA___
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı tham1phec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanları fgw'ye teşvik etmek yerine gidenler birdaha gitsin diye yapılmış bir hamle ve kesinlikle bu şekilde gold erimez.
    Sakız fiyatına char satıyorlar gidenler seti o chara aktarıp gidiyor zaten.
    Şahsen benım 8 adet charım var 200 fgw yoksa oyle 2 charla yapılcak bırsey degıl aktara aktara yaptım 200 tane hala drop yok ya şaka gibi videoya alıyordu mcıkarsa paylaşırız diye veya gm yardımı demesinler diye anasını sataym video boyutundan SSD doldu hala tık yok

Yeni Oyuncu
    SW de en başta yaptıkları yanlış Nova drop oranını çok düşük seviyede tutmaları oldu..Oyunda hiç bir şekilde gerçek para ile item gold char satışı yapmayı yasaklasaydınız ve bu kadar saat 3 ay kasıp daha bir nova düşüremeyen oyuncuların varlığından haberdar olsaydınız bugün sw 6500 /6500 her saat giderdi.. son bir haftadır gözlemlerim sw de char satışlarının arttığı bazılarının satmaya bile gerek görmeden oyunu bırakmaları oldu..Bu sw de tekrar tekrar söylüyorum madem bu Egypt B grade silah olacaktı onuda şöyle baktım Power almak bile bu drop ratelerle çok zor fight itemi hiç kimse alamaz .... Oyun içinde fahiş fiyatlarla item satışını durdurmadığın sürece bu sw boşalmaya devam eder..Çoğu player 1500 -2000 tl verip nova staff alamaz ..Millette bir bıkkınlık hali var ..Bu yorumlarımın altına kim ne yazarsa yazsın..Ben Joysronun hemen hemen bütün 110 Cap sw lerinde oynadım.. Bu sw de yaptıkları hata Nova drop olayını çok çok düşürmeleri oldu.. Bakın sw bir haftadır artık full + full görmüyor daha öncede görüyordu insanlar evde hapis olduğu için ..umarım GM bir an önce önlem alır yoksa sw kan kaybetmeye devam eder... DURDUR HER TÜRLÜ İTEM GOLD CHAR SATIŞINI..NOVA DROP OLAYINI YÜKSELT ..YOKSA DİĞER 110 Sw lerin gibi olacak bunuda sonu çorap söküğü gibi eriyecek sw , örnekleri çok saltuk atlas saltuk reborn ardis vs vs vs

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Bakım çalışması tamamlanarak sunucumuz tekrar aktif hale getirilmiştir. Bot ile giriş yapmadan önce update yapmayı unutmayın. Keyifli oyunlar.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    Cqi
    Ünvan
    -
    Level
    111
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Alıntı [GM] Phoibos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakım çalışması tamamlanarak sunucumuz tekrar aktif hale getirilmiştir. Bot ile giriş yapmadan önce update yapmayı unutmayın. Keyifli oyunlar.
    1.5 aydır fgw yapıyoruz daha serenes ya da comander drop alamadık. Soran olursa diye söyliyim 150 160 tane diğer kartlardan mevcut öyle az buz bi sayıda gitmedik fgw ye
    olmayan egy a gradelerımızı b ye cevırmek ıcın sabırsızlanıyoruz

3-4 aylık boşa giden zamanımızsın LİKYA <3