Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hp,mp grain %25

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Likya
    Nick
    ShimiShimiYa
    Ünvan
    -
    Level
    40
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -

hp,mp grain %25

npcye koyulması gerekiyor. bilindiği üzere bu grainler sadece jg cavede kasılabiliyordu. şimdi ise player sayısı azaldı. jg caveyi kullanan kişi sayısı da aynı şekilde. moblardan da kasılabilen grainler de hem az droplu oluyor hemde player sayısının azalması ile paralel olarak buradan kasılan grain de azaldı. npcye getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. çünkü bunları bulmak oldukça zorlaştı. hp grainsiz ise pvpye çıkmak pek mümkün değil...

JoyTeam Aracı mavikivircik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    MaviKivircik
    Ünvan
    -
    Level
    59
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Hp, Mp Grain'ler Magic POP oynayarakta düşerebilrsiniz Avrupa karakterler için çok önemli olan Grain'ler China charları pwpde zor duruma düşüreceğinden eklenceğini sanmıyorum İyi forumlar

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Likya
    Nick
    ShimiShimiYa
    Ünvan
    -
    Level
    40
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    aylardır herkes hp , mp grainsiz pvpye çıkmadı, ki swde düzen bu şekilde oturdu. şuan için ise cavede key kasan olmadığı için bu grainlerin sayısı bir hayli azaldı hatta yok. mantık çerçevesinde değerlendirip düşünmenizi temenni ederim.yoksa pvp için oyuna giren benim gibileri oyundan uzaklaşacak.