Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree12Likes

Konu: >>>>>>>>>>nova drop<<<<<<<<<

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Likya
    Nick
    IIIoIII
    Ünvan
    -
    Level
    91
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    SkyKnightss

>>>>>>>>>>nova drop<<<<<<<<<

Merhaba gm ve oyuncu arkadaşlar biz yaklaşik 15 gündür 101 + mooblarda kasiyoruz , bir tane nova item düşmezmi bu kadar adama yillarca isroda oynadik gecede bir iki solo kasarken bile item düşerdi.kiytirik bir omuzluk boot kolluk gbi bişeyler düşmezmi bu kadar adama ..eğer şu oyunda ben ve benim gibi düşünenler varsa yazsin ..nova drop artmali nedir bu nova staf 1500 tl 2000 tl ..eğer birileri bizim payimizi kopariyorsa yiyorsa haram zikkim olsun...işte o kadar...
    ApAcHe_o7 and TheMask like this.

JoySro GM Ekibi [GM] Netekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Jangan
    Öneriniz için teşekkürler
    WANDALTURK likes this.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Likya
    Nick
    ShimiShimiYa
    Ünvan
    -
    Level
    40
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    egy set yapmaktan zorsa sıkıntı yok. aradaki oran çok önemli...
    Konu shimiyeah tarafından (31.Mart.2020 Saat 16:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Likya
    Nick
    IIIoIII
    Ünvan
    -
    Level
    91
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    SkyKnightss
    Alıntı shimiyeah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    egy set yapmaktan zorsa sıkıntı yok. aradaki oran çok önemli...
    Nova Yokki ne Egypt setten bahsediyorsunuz ..düşmüyor nova , çok çok az bir de fahiş fiyatlarla tl ile satıyorlar ...Sen verirmisin 1500 -2000 tl Nova Stafa ?

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    TTnobelyum
    Ünvan
    -
    Level
    68
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    VictoryArmy
    Boşa tantana yapıyorsunuz bu oyun pay to win arkadaşlar herkes işine baksın rate ne kadar zor olur ne kadar geç itemler dizilir setler yapılırsa oyun o kadar akıcı ve sürekli olur. Rateler başlangıçta neyse hep aynı kalmalı yoksa her kafadan bir ses çıkar düzen bozulur.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Likya
    Nick
    IIIoIII
    Ünvan
    -
    Level
    91
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    SkyKnightss
    Alıntı TTnobelyum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boşa tantana yapıyorsunuz bu oyun pay to win arkadaşlar herkes işine baksın rate ne kadar zor olur ne kadar geç itemler dizilir setler yapılırsa oyun o kadar akıcı ve sürekli olur. Rateler başlangıçta neyse hep aynı kalmalı yoksa her kafadan bir ses çıkar düzen bozulur.
    Boşuna dolusuna sen bak dalgana tatava yapma aslanım , ne oldu işinemi gelmiyor ..Ne çıkarın var ..yoksa 1500 tl ye staf satanlardanmısın...13 sendir oynuyorum ben oyunu hepiniz profesör oldunuz dünkü çocuklar lütfen benim açtığım konuya cevap yazmasın..
    ApAcHe_o7 likes this.

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Tartışmanıza gerek yok arkadaşlar, önerilerinizi okuyoruz ve değerlendiriyoruz.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Likya
    Nick
    IIIoIII
    Ünvan
    -
    Level
    91
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    SkyKnightss
    Alıntı [GM] Phoibos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tartışmanıza gerek yok arkadaşlar, önerilerinizi okuyoruz ve değerlendiriyoruz.
    GM tamam kardeşim cevap vermeyeceğim bir daha özür dilerim hayırlı akşamlar

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Likya
    Nick
    JUNK
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    103
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    HeLLGuardS
    Alıntı WANDALTURK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba gm ve oyuncu arkadaşlar biz yaklaşik 15 gündür 101 + mooblarda kasiyoruz , bir tane nova item düşmezmi bu kadar adama yillarca isroda oynadik gecede bir iki solo kasarken bile item düşerdi.kiytirik bir omuzluk boot kolluk gbi bişeyler düşmezmi bu kadar adama ..eğer şu oyunda ben ve benim gibi düşünenler varsa yazsin ..nova drop artmali nedir bu nova staf 1500 tl 2000 tl ..eğer birileri bizim payimizi kopariyorsa yiyorsa haram zikkim olsun...işte o kadar...
    kesınlıkle katılıyorum 2 gecedır mı nova dusmez solo aynı slottan hıc cekmedık charları moobların rengıde ustelık yeşil yanı lewelımızden 4-5 lwl dusuk mooblar dusenlere nasıl dusuyor sans mans hıkaye gıbı gelmeye basladı bı acıklama yapılsın....
    WANDALTURK likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Likya
    Nick
    JUNK
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    103
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    HeLLGuardS

nova drop düşecekte görücez

Alıntı WANDALTURK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesınlıkle katılıyorum 2 gecedır mı nova dusmez solo aynı slottan hıc cekmedık charları moobların rengıde ustelık yeşil yanı lewelımızden 4-5 lwl dusuk mooblar dusenlere nasıl dusuyor sans mans hıkaye gıbı gelmeye basladı bı acıklama yapılsın....
    WANDALTURK likes this.