Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree23Likes

Konu: JoySro - Likya - 110 Cap - EU / CH - Tanıtım Konusu

Yeni Oyuncu
    Öncelikle belirtmek isterim 70 TL Silk fiyatı abartı olmuş 60 TL olsa bi nebze yeterli neye dayanarak 70 TL yaptınız silki merak ediyorum zaten birsürü kişi başlayacak ve Silk alacak bu kadar abartmanın bi anlamı olmalı 70 TL yapacak kadar

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    SarayBosna
    Ünvan
    -
    Level
    107
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Sorma gereği bile hissetmiyorum ama consigment açık değil mi ? Bu kalabalıkta element bile hazır düşmüyorken consigment olmaması bir zulüm olur

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan
    Alıntı Erdem818181 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle belirtmek isterim 70 TL Silk fiyatı abartı olmuş 60 TL olsa bi nebze yeterli neye dayanarak 70 TL yaptınız silki merak ediyorum zaten birsürü kişi başlayacak ve Silk alacak bu kadar abartmanın bi anlamı olmalı 70 TL yapacak kadar

Merhaba,

Silk fiyatları hakkında daha önce yapmış olduğumuz detaylı açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz : Silk Fiyatlarında Revizyon [01.01.2020]

Alıntı milenyum22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorma gereği bile hissetmiyorum ama consigment açık değil mi ? Bu kalabalıkta element bile hazır düşmüyorken consigment olmaması bir zulüm olur
    Evet, Consigment açık ve güzel ticaretlerinizde sizlere aracılık edecek.

JoySro - Likya (110 Cap EU/CH) 29.02.2020 tarihinde açılıyor.

Nereden
    Hotan
    Değerli oyuncularımız,

Beta süreçleri için detaylı açıklama paylaşılmıştır : Likya - Beta Açıklaması

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    By_ProbLem
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    DESTUR
    Gümbür gümbür geliyor Likya ! <3

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    TefarmWizarD
    Ünvan
    -
    Level
    92
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    Tefarm
    Yeni serveriniz hayırlı uğurlu olsun.Benim burada merak ettiğim bir şey var.2012 Yılından bu yana çıkan düşük exp rateli tutmuş olan bir tane server dahi yokken,neden düşük exp rate li server açmak istiyorsunuz?Şu an günümüzde bin üzeri aktif düşük exp rateli server yok maalesef.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    SarayBosna
    Ünvan
    -
    Level
    107
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Kardeşim kim dedi sv ömür boyu açık kalacak diye kimsenin öyle bir derdi yok joysro yeni sv açınca deli para kaldırıyor (6k playerin başlangıcta min 50 tl yatırması gerek yoksa oyuna giremez, rekabet edemez bu da ilk günden 300.000 tl demek) adamlar 6 ay açık kalsın yeter diyor parasına bakıyor bizde diğerlerini 1-2 ay oynamaktansa joysro 6 ay bari diyoz oynuyoz bu piyasada kimin umrunda silkroad oyuncusu kimsenin derdi değil zaten sürekli açık kalması ve zor exp rate demek 110 olmak için yani oyuna başlamak için 1 ay demek en az 2 premium 2 devil 2 pet canlandırıcı demek kapitalist dünyada yaşıyorsun her şey para için yani 😀 lafım genel olarak joysro ile ilgili değil ayrıca joysronunda umrunda olsa 7-8 yıllık tecrübesiyle hala daha server batırmazdı lafa gelince oyuncu bırakıyor rekabet kalmıyor diyorlar bir dress güncellemesi 1 ayda gelirse mitradaki gibi ilk haftadan powerlar havada uçuşursa benim nova setim yokken power+12 im vardı nova o kadar az düşüyordu şimdi bu yanlışlıkta rekabetin kalmaması oyuncunun suçu mu ? Yapımcının mı ? Demekki serveri bitiren rekabetin kalmaması değil rekabeti baltalayan yapımcılarmış

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    SarayBosna
    Ünvan
    -
    Level
    107
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Ayrıca foruma bakarsanız bu server duyurusunu baştan beri takip ediyorum oynamak için heyecanla bekliyorum ama maalesef silkroad piyasası kötü yapacak bir şey yok kısacası kapanacak serverler yığınının arasından en geç kapanacak server seçmek bizimkisi

Nereden
    Hotan
    Likya'nın çok daha farklı bir sunucu olacağından emin olabilirsiniz

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    By_ProbLem
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    DESTUR
    Arkadaşlar eski açılan sunucularla şuan likyayı bir tutmayın. Akıl var mantık var. Tamam yönetimin de illaki hataları oldu eski serverlerin boşalmasında. Ama bu hatayı sadece onlara yıkmak yanlış. Adamlar bu sefer gerçekten güzel bir server hazırlamış, eski hatalardan ders çıkarılmış. Eski açtıkları sw tanıtımları ile Likyanınkine bir bakın karşılaştırın. Aradaki dağ gibi farkı sizde anlayacaksınız.