Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree1Likes

Konu: Client closed. Switching to clientless mode... hatası

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    108
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Koskoca JoySro yönetimi bu durumlarda oyuncusunu mağdur etmemek için bir bilgisayar hediye etmeli bence
    İşin komik yani bu tarz şeylerin çözümünün sizlerden bekleniyor olması sanırım
    Once you see him, nothing can save you.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    Death
    Ünvan
    -
    Level
    77
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Independienc
    Arkadaşlar S.a Rock montaine teleport olurken mbot clienti düşürüyor ve kasmayı durduruyor. her seferinde aynısı oluyor NETEKİM cpu kullanımı demiş ama yok öyle bişey.Canavar gibi pc cpunun çok azını kullanabiliyorum zaten başka çözümü olan var mı ? CPU dandır o deyip konuyu kapat deme gene sayın NETEKİM

Daimi Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    108
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı pinkplant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar S.a Rock montaine teleport olurken mbot clienti düşürüyor ve kasmayı durduruyor. her seferinde aynısı oluyor NETEKİM cpu kullanımı demiş ama yok öyle bişey.Canavar gibi pc cpunun çok azını kullanabiliyorum zaten başka çözümü olan var mı ? CPU dandır o deyip konuyu kapat deme gene sayın NETEKİM
    i7 9700 kullanıyorum aynı şey bizdede oluyor bu durum işlemcinin iyi yada kötü olmasıyla alakalı değil.
    Tamamen kullandığın bot ile alakalı bir durum botsuz olarak milyonlarca kere geç 1 kere bile dc yemezsin fakat kullanmış olduğun bot CPU değerini yanlış görüyor yada buna benzer bir hatadan dolayı işlemciyi korumak için otomatik clientless e çekiyor.
    Yani NETEKİM'in dediği doğru ve bu sorunun bir çözümü yok, Ayrıca bu durum sadece sölemiş olduğun bölgede değil şehre return attığın zaman yada başka şehire ışınlandığın zaman bile olabilir bir durum.
    Bedava mBot yada sBot kullandığın sürece malesef ki bunun bir çözümü yok.
    Once you see him, nothing can save you.

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Rogue
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    106
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı SINNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    i7 9700 kullanıyorum aynı şey bizdede oluyor bu durum işlemcinin iyi yada kötü olmasıyla alakalı değil.
    Tamamen kullandığın bot ile alakalı bir durum botsuz olarak milyonlarca kere geç 1 kere bile dc yemezsin fakat kullanmış olduğun bot CPU değerini yanlış görüyor yada buna benzer bir hatadan dolayı işlemciyi korumak için otomatik clientless e çekiyor.
    Yani NETEKİM'in dediği doğru ve bu sorunun bir çözümü yok, Ayrıca bu durum sadece sölemiş olduğun bölgede değil şehre return attığın zaman yada başka şehire ışınlandığın zaman bile olabilir bir durum.
    Doğru. Kanıtlamanın bir diğer yolu da oyuna birden fazla bot ile girmek. Clientless esnasında sorun gerçekten CPU olsaydı bütün SROlar kapanırdı, ama sadece bir tanesi o hatayı alıyor.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    Death
    Ünvan
    -
    Level
    77
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Independienc
    Alıntı SINNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bunun beleş botla bir alakası olduğunu düşünüyorsan yanlış. Şimdi reklam yaptırmayın bana burda başka swlerin ismini söyletip. Ne demek kardeşim cpu kuıllanımındandır o kapatın konuyu ne demek. Silk aldığım günden beri1 kere bile üstüste 4-5 saat kasamadık.Demekki joysronun yaptığı botta bir sorun var. Suçu benim makineme atıp konuyu kapat demek sorunu çözdümü şimdi. ?

JoySro Baronet
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Rogue
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    106
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    Alıntı pinkplant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bunun beleş botla bir alakası olduğunu düşünüyorsan yanlış. Şimdi reklam yaptırmayın bana burda başka swlerin ismini söyletip. Ne demek kardeşim cpu kuıllanımındandır o kapatın konuyu ne demek. Silk aldığım günden beri1 kere bile üstüste 4-5 saat kasamadık.Demekki joysronun yaptığı botta bir sorun var. Suçu benim makineme atıp konuyu kapat demek sorunu çözdümü şimdi. ?
    Tamamen içgüdüsel olarak söylüyorum ki sorun botun crackinde değil, server ile uyuşup uyuşmamasından kaynaklı. Mesela pokemonlu petler olan bir svde iken 30 dk içinde 5 kere clientless yiyordum.

Şahsen sBotu hiç satın almadım, ama bazı satın almış olanlardan edindiğim bilgiye göre yine de clientless hatası alınıyor. Yani içgüdümü daha da mantıklı hale getiriyor.
    Konu Rogue tarafından (11.Şubat.2019 Saat 14:40 ) değiştirilmiştir.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    Death
    Ünvan
    -
    Level
    77
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Independienc
    Çokda önemli değil verdiğim para ya sildim oyunu. Haklısınız oynamasakda olur.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    Death
    Ünvan
    -
    Level
    77
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Independienc
    Alıntı [GM] Netekim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu tarafım aracılığı ile çözüme ulaşmıştır.
    Sorun yüksek CPU kullanımıdır , dolayısıyla bilgisayar CPU kullanımını mimimize etmek için kendini korumaya alıyor ve botun clientekille düşmesini sağlıyor.
    Konuyu kapatabilirsiniz.
    İYİ FORUMLAR
    Benim güzel kardeşim konu sizin tarafınızdan çözülmüştür öylemi. CPU kullanımı sıkıntı öylemi?

Benim sorunumu da çözermisin ?