Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree13Likes

Konu: Oyun bakımlarında "KAYBETTİĞİMİZ ZAMANIN TELAFİSİNİ İSTİYORUZ"

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    VictoryStar
    Ünvan
    -
    Level
    77
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    VictoryArmy

Angry Oyun bakımlarında "KAYBETTİĞİMİZ ZAMANIN TELAFİSİNİ İSTİYORUZ"

Merhabalar,

Şuanki check gibi geçen haftada 1 2 saatliğine oyun gitti. Joysro hesabımdan Exp scrollarıma baktım telafi için scrol göremedim... Şuanda check oldu

Bunların telafisi ne zaman yapılacak ?

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Patience
    Ünvan
    -
    Level
    90
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BlackCompany
    Oradan bakınca bakımları kendileri için falan mı yaptığını düşünüyorsun? Senin daha stabil bi oyun oynaman için yapılıyor bu bakımlar, yüzsüzlüğün de bu kadarı yani.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Zikender
    Ünvan
    -
    Level
    96
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    _AHP_
    Alıntı dursunkarabatak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Şuanki check gibi geçen haftada 1 2 saatliğine oyun gitti. Joysro hesabımdan Exp scrollarıma baktım telafi için scrol göremedim... Şuanda check oldu

Bunların telafisi ne zaman yapılacak ?
    Kardeş adamlar oyunu bakıma sokuyor oyunun daha stabil şekilde oynanması için yapıyor bunu her bakımda milletten özür dileyip exp scroll dağatması ne kadar mantıklı ?
    [GM] Awakea and [GM] Olmega like this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    VictoryStar
    Ünvan
    -
    Level
    77
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    VictoryArmy
    Alıntı Patience Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oradan bakınca bakımları kendileri için falan mı yaptığını düşünüyorsun? Senin daha stabil bi oyun oynaman için yapılıyor bu bakımlar, yüzsüzlüğün de bu kadarı yani.
    Beni bağlamaz hacı roc daki delay... demek ki bir yerde eksik bir şey var ki öyle problem olmuş. Standart bakımları olsa neyse biz 24 saat afk kalıyoruz oyuna bakıncada check oluyor. Şuan benim giden 1 saatimin karşılığı olmalı...

JoySro GM Ekibi [GM] Hyperion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu yapılan restartlar haftalık düzenli bakım kapsamında yapılıyor. Oyunun kapanıp açılması yaklaşık 32 dakika sürdü zaten. Lütfen konuyu açarken önce bir düşünün, yazdığım şey saçmamı değilmi diye. Bizden kaynaklanan problemlerin telafisi zaten yapılıyor. Oyunumuzun yararına yapılan restart/güncellemeler için bir telafi söz konusu değildir ve olmayacaktır. Lütfen saçma sapan istekler için konu kalabalığı yapmayın.
    Konu [GM] Hyperion tarafından (09.Ocak.2019 Saat 16:45 ) değiştirilmiştir.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Alleria
    Ünvan
    -
    Level
    63
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    -
    dress değişmeye üşeniyor musunuz acaba bir sorun mu var?

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    VictoryStar
    Ünvan
    -
    Level
    77
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    VictoryArmy
    Alıntı [GM] Hyperion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yapılan restartlar haftalık düzenli bakım kapsamında yapılıyor. Oyunun kapanıp açılması yaklaşık 32 dakika sürdü zaten. Lütfen konuyu açarken önce bir düşünün, yazdığım şey saçmamı değilmi diye. Bizden kaynaklanan problemlerin telafisi zaten yapılıyor. Oyunumuzun yararına yapılan restart/güncellemeler için bir telafi söz konusu değildir ve olmayacaktır. Lütfen saçma sapan istekler için konu kalabalığı yapmayın.

32 Dakikada yaptığın bakım benim şuan 3 4 saatimi alıyor. Şuan partim yatık durumda 2 çar yolda ölmüş kalkmıyor... Çok sinir bozucu bir şey. Joymax Her hafta salı günü belli saatte bakımını yapıyor ve 1 hafta sorunsuz oyun oynatıyordu. Sizde standart zamanlarınız olması lazım aksi taktirde telefi yapmalısınız diye düşünüyorum..
    SRO[2019-01-09 17-54-49]_37.jpg

JoySro GM Ekibi [GM] Hyperion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dursunkarabatak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    32 Dakikada yaptığın bakım benim şuan 3 4 saatimi alıyor. Şuan partim yatık durumda 2 çar yolda ölmüş kalkmıyor... Çok sinir bozucu bir şey. Joymax Her hafta salı günü belli saatte bakımını yapıyor ve 1 hafta sorunsuz oyun oynatıyordu. Sizde standart zamanlarınız olması lazım aksi taktirde telefi yapmalısınız diye düşünüyorum..
    SRO[2019-01-09 17-54-49]_37.jpg
    Yapılacak bakımı zaten 5 saat önceden bildirdik. Kendinizi buna göre ayarlayabilirsiniz. Joymax her salı yaklaşık 9 saat sunucuyu kapatıyordu güncelleme için. İsroda bırakın telafi istemeyi GM'e ulaşmanız imkansızdı. Attığınız maillere otomatik atılan mailler ile dönüş yapılıyordu. Bence nankörlük yapmayı bırakmalı ve oyunun keyfini çıkarmalısınız.
    [GM] Netekim and XecutioneR_ like this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    VictoryStar
    Ünvan
    -
    Level
    77
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    VictoryArmy
    Alıntı [GM] Hyperion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılacak bakımı zaten 5 saat önceden bildirdik. Kendinizi buna göre ayarlayabilirsiniz. Joymax her salı yaklaşık 9 saat sunucuyu kapatıyordu güncelleme için. İsroda bırakın telafi istemeyi GM'e ulaşmanız imkansızdı. Attığınız maillere otomatik atılan mailler ile dönüş yapılıyordu. Bence nankörlük yapmayı bırakmalı ve oyunun keyfini çıkarmalısınız.

Şuan 13.01.2019 GECE 03:16 30 Dakikadır server'a erişemiyorum... Partideki çarların 3'ü oyunda slotta yatmış ve slota gelirken ölmüş biz ise oyuna giremiyorum. Ani bakım ve sorunlar ile ilgili forum bölümünüze baktım ve bir açıklama göremedim... Umarım bu kesinti için telafi olur. Telafiler kesintinin olduğu zaman kadar değilde bize olan zarar niteliğinde olması iyi olur gece 3 de kimseyi pc başında bulamayız server gidiyor buda ortalama 7 8 saat kayıp demek oluyor bizim için bilginize sunarım. iyi çalışmalar

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    VictoryStar
    Ünvan
    -
    Level
    77
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    VictoryArmy
    Şuan oyunda olan kesinti arkadaşların dediğine göre 1 saattir varmış dc yiyen oyuna giremiyormuş ve biraz önce serverda 800 kişi oyunda gibi gözüküyordu şuan ise 50 kişi oyunda gibi gözüküyor. Bilginize sunarız

İyi çalışmalar