Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree6Likes

Konu: Çinli karaktere güçlendirme uygulanması gerekiyor.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    pkcN
    Ünvan
    [Vice General Lord]
    Level
    125
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    SupeRHeroeS
    Oyunda grain bu kadar bol keseden düşerse isterse chin charlara %100 güçlendirme gelsin genede birşey yapamaz.
    alfonsoxx likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    DeepBlu3
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NeVeRBeALoNe
    Siz Petrada bile max'a ulaşamamış birisi olarak,Mitra'da kasmanı bekliyorum.İsro bile bu kadar zorlamıyordu Beni En azından ıp sınırı yoktu 4 pt tek pc den kasarkan araya ch koyabiliyordum.Ki burada Sınır 2 pt kursan kurulmaz Arasan bulunmaz,Solo kassan kasılmaz.Proxyle girip kaçak saçma yollardan mı zorlayalım?

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    DeepBlu3
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NeVeRBeALoNe
    Kardeşim KASAMIYOR ch kasamıyor moobların spawnı yüksek ve heryerde pt moobu var solo nasıl kassın npc setle bu carlar Bu mantıkla Dağılır gelen oyuncunun % 70 i diye düşünuyorum..Hayırlısı olsun bakalım

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    -
    Level
    76
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Pokemonlar
    Bende bir Chine char oyuncusu olarak size şunu söliyeyim, problem yaratmak yerine cözüm bulmayı deneyin.
    Oynadığınız oyunun mekaniklerini size göre değişmesini beklemek en saçma isteklerden bir tanesi bence.
    Bende şu anda eu partide eu charlarımı kasıyorum, son lvl e ulaştığımda chine charımı partime alıp kasıcam ve sonucunda chine char oynıyıcam.
    110 cap bir serverde başlangıçta Chine açmadan önce keşke bu zorlukları göze alarak açsaydınız.
    Kaldı ki şu anda serverde top lvlde bi hayli Chine charda var kasan arkadaşların 4 eli 4 kolu yok diye düşünüyorum.
    [GM] Phoibos likes this.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    iTsGaLLiPoLi
    Ünvan
    -
    Level
    42
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Warior çarlar inanılmaz güçlüler hiç bir ch warioru alamıyor wariorların güçleri düşürülmeli ayrıca grain hp mp eu'lar ilerde kullandığında hiçbir adalet kalmayacak onları kaldırmanız gerekiyor

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    DeepBlu3
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NeVeRBeALoNe
    @SINNER Kardeş sen hangi serverden bahsediyorsun?Nerde rankta birçok ch var? Top 30 da 1 tane bile yok ch.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    -
    Level
    76
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Pokemonlar
    Alıntı alfonsoxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @SINNER Kardeş sen hangi serverden bahsediyorsun?Nerde rankta birçok ch var? Top 30 da 1 tane bile yok ch.
    Şimdi bide Rank sistemi dersi vereyim ozaman, RANK sistemi ilk'leri yazar. Yani orada 92 lvl olan bir Chine char serverde 31. olarak 92 olduysa listeye giremez.
    Azıcık Hotanda bi gezin bi global okuyun piyasaya bakın kim ne yapıyor diye.
    Kaldı ki zaten Chine charın listede olmaması çok normal bi durum çünki EU kadar kasamıyorlar. Kasamazlarda. Kasamıyacaklarda.
    Chine oynıyan oyuncu bunu hesaba katarak Chine oynuyor zaten.
    Green'i öyle yapalım Chine'yi böyle yapalım. Bir dengeleme istiyorsanız bunu zamanında iSro sahiplerine söleseydiniz. Ama söliyemediniz tabi buradakiler gibi muhattabınız yoktu
    Silkroad bu herzaman buydu hepde böyle kalıcak
    BİR CHİNE OYUNCUSU OLARAK SÖYLÜYORUM '' Bence şu ana kadar yapılan chine buffları bile kaldırılmalı oyunun orjinalliği bozuyor''

Mitra ismide benim hoşuma gitmiyor GM bey, SINSRO olsun server ismi
    Konu SINNER tarafından (06.Aralık.2018 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    DeepBlu3
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NeVeRBeALoNe
    Alıntı SINNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bide Rank sistemi dersi vereyim ozaman, RANK sistemi ilk'leri yazar. Yani orada 92 lvl olan bir Chine char serverde 31. olarak 92 olduysa listeye giremez.
    Azıcık Hotanda bi gezin bi global okuyun piyasaya bakın kim ne yapıyor diye.
    Kaldı ki zaten Chine charın listede olmaması çok normal bi durum çünki EU kadar kasamıyorlar. Kasamazlarda. Kasamıyacaklarda.
    Chine oynıyan oyuncu bunu hesaba katarak Chine oynuyor zaten.
    Green'i öyle yapalım Chine'yi böyle yapalım. Bir dengeleme istiyorsanız bunu zamanında iSro sahiplerine söleseydiniz. Ama söliyemediniz tabi buradakiler gibi muhattabınız yoktu
    Silkroad bu herzaman buydu hepde böyle kalıcak
    BİR CHİNE OYUNCUSU OLARAK SÖYLÜYORUM '' Bence şu ana kadar yapılan chine buffları bile kaldırılmalı oyunun orjinalliği bozuyor''

Mitra ismide benim hoşuma gitmiyor GM bey, SINSRO olsun server ismi
    Kardeş ne bu çelişki? Sen yukarıda Demişsinki " ..Kaldı ki şu anda serverde top lvlde bi hayli Chine charda var kasan arkadaşların 4 eli 4 kolu yok diye düşünüyorum." Rank ta görebiliyoruz biz,Serverde piyaseyede hakimiz.Sen ilkokulda kısa donla gezerken Ben isro 60 capta saatlik ibotla car kasıp pt yapıyordum.Henüz eu bile gelmemişken Sen ne rankını neyi kime Savunma çabasındasın? Lafı nerelere çekiyorsun Orjinal bozulmucaksa kalksın ıp sınır açayım 6-7 pt car Orjinalinde ıp'mi limitmi vardı? Herseyi isroya çekiyorsunuz.Çöp gibi pc ile zar zor 2 car açıyorsunuz lag,lag,diye bağırıyorsunuz.Orj kalcaksa hersey IP sınır kalksın.
    Konu alfonsoxx tarafından (06.Aralık.2018 Saat 22:50 ) değiştirilmiştir.

Yeni Oyuncu
    Konuyu çok yanlış yerlere çekmişsiniz arkadaşlar. Fikirlerinizi paylaşmanız güzel fakat yaptığınız tartışmayı pek anlamlı bulmadım. Eğer konuyu okuduysanız sizin de anlayacağınız gibi herhangi bir dengeleme isteğinde bulunmadım. Sadece çin çarlarının kasılmasına yardımcı olacak bazı güncellemeler talep ettim. Euların pt olarak çok daha hızlı kasmaları zaten gayet doğal. Sadece insanlar 110 olduktan sonra çin çar oynayanlar olarak en geç 1 ay içinde biz de 110 olalım istiyorum 3-4 ay sonra değil. İyi forumlar

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    -
    Level
    76
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Pokemonlar
    Alıntı alfonsoxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş ne bu çelişki? Sen yukarıda Demişsinki " ..Kaldı ki şu anda serverde top lvlde bi hayli Chine charda var kasan arkadaşların 4 eli 4 kolu yok diye düşünüyorum." Rank ta görebiliyoruz biz,Serverde piyaseyede hakimiz.Sen ilkokulda kısa donla gezerken Ben isro 60 capta saatlik ibotla car kasıp pt yapıyordum.Henüz eu bile gelmemişken Sen ne rankını neyi kime Savunma çabasındasın? Lafı nerelere çekiyorsun Orjinal bozulmucaksa kalksın ıp sınır açayım 6-7 pt car Orjinalinde ıp'mi limitmi vardı? Herseyi isroya çekiyorsunuz.Çöp gibi pc ile zar zor 2 car açıyorsunuz lag,lag,diye bağırıyorsunuz.Orj kalcaksa hersey IP sınır kalksın.
    Şimdi tane tane alıntı yaparak sölediklerine cevap vereyim
    Sen ilkokulda kısa donla gezerken Ben isro 60 capta saatlik ibotla car kasıp pt yapıyordum
    Yaşım 27 kısa donlu halimi görücek kadar yaşın varsa ne mutlu sana. 60 Capta parti yapmana zaten lafım yok eğer yapabildiysen dünyada tek flansındır
    Çöp gibi pc ile zar zor 2 car açıyorsunuz lag,lag,diye bağırıyorsunuz.
    i9 7900X İşlemcili RTX 2080 Ti Ekran kartı pc ile oyunu oynuyorum. Superonline 100Mbps AKN'siz paket kullanıcısıyım. 2 char değil imkanım olsa 2000 tane açabilirim.

Şimdi genel konumuza dönelim.
    Öncelikle bir şeyi savunduğum yok. Seninle burda saatler kavga'da etmiyicem çünki bir sonuca varmıyıcak.
    Uzun lafın kısası sana şu kadararı söyliyebilirim. SİLKROAD bu hep böyleydi öyle oldu sw bitti böyle oldu sw bitti demek yerine keşke kendinize uygun sw leri seçip oralarda oynasanız.
    110 Cap bir server açılıyorsa 110 Cap'tir bu. Ben 90 seviyorum diyerek 110 cap oynıyamazsınız.
    Ayrıca şu sözümüde tekrarlıyorum şu anda muhattab bulabildiğiniz için böyle konuşabiliyorsunuz iSro zamanı Gargamel i görünce tek yapabildiğiniz fotoraf çekmek olduğu için içinizde kalanları buraya kusuyorsunuz

Chine lvl ine gelincede evet zaten kimse bir Chine charın şu anda listede olmasını beklemiyor fakat eminimki şu anda 80-90 lvl arasında Chine charlar vardır.