Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree6Likes

Konu: Çinli karaktere güçlendirme uygulanması gerekiyor.

Yeni Oyuncu

Post Çinli karaktere güçlendirme uygulanması gerekiyor.

Çin karakterler olarak oyunda kasılmak için parti bulamıyoruz. Kendimiz kurunca da eu ptler tarafından çok büyük kslere mağruz kalıyoruz.
    64Lvla kadar solo da kasılabiliyor görevlerle evet çok zor değil ama 63lvldan 64lvla geçmek için 20 milyon exp gerekirken 64den 65 e 70 milyon , 65 den 66ya 100 milyon exp gerekiyor ve bu miktar düzenli şekilde artmaya devam ediyor ve çinlilerin ptsiz lvl atlamalarını imkansız hale getiriyor. 64 lvldan sonra çinli bir karakterin lvl atlaması için minimum 20 saat gerekiyor. 80li lvllarda 1 lvl atlamak 8-10 gün falan sürer diye tahmin ediyorum. Bu gidişle 110 olmamız minimum 8-9 ay sürecektir ve bu gerçekten gereksiz uzun bir süre. Çinlilere en azından solo kasmalarını hızlandıracak/kolaşlaştıracak birkaç buff(pasif) eklemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Öneri olarak ise aklıma gelenler şunlar:
    1-Çinli karakterlerin devillerinin bekleme süreleri olmasın sınırsız açabilsinler.(Eğer bu mümkün değilse tüm çinlilere %20 phy %20 extra magic attack verecek bir pasif skili eklenebilir)
    2-Npcdeki silahların mag,phy,crit yüzdeleri arttırılabilir.
    3-Npcdeki çin kıyafetlerinin defansları arttırılıp, üzerlerine biraz blue eklenebilir.(Tek başımıza pt canavarlarına karşı dayanamıyoruz)

Benim önerilerim bunlar fakat bu oyunun uzmanı olanlar sizlersiniz , elbet daha iyi fikirleriniz vardır lütfen bu konuyu bir an önce değerlendirin.

Server gayet güzel ve beklentilerimi karşıladı.Teşekkürler bu güzel oyun için.
    [GM] Phoibos likes this.

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Merhabalar, öncelikle istek ve önerilerinizi böylesine güzel bir dille bize ilettiğiniz için çok teşekkür ederim ne yazık ki çoğu oyuncumuz bunu yapmıyor.

Konuya gelince haklı olabilirsiniz ekip arkadaşlarımla konuyu detaylı bir şekilde tartışıp, değerlendireceğiz.

Keyifli oyunlar dilerim.

Yeni Oyuncu
    Merhaba aklıma bir fikir daha geldi sizinle paylaşayım istedim. Görev tekrarlarını da arttırmak etkili bir çözüm olabilir bu konu için.(Örnek olarak 3 kez tekrar edilebilen bir görevi çin çarlarının 6 kere tekrar etmesine izin vermek)
    [GM] Phoibos likes this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Bundle
    Ünvan
    -
    Level
    59
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Bu konuda bende Foreiqn gibi düşünüyorum, CH Karakterler boşuna oynuyor bu oyunu CH Char açtım Blade kasacağım diye o kadar az vuruyor ki charı Bow yaptım, Blade olsa ben 110 olana kadar sw kapanır. Wizard charlara bakıyosun bir vuruşu CH herhangi bir buildin en az 3 vuruşuna denk geliyor. Nerede kaldı eşitlik, bu oyunda CH seven, EU karakterleri sevmeyenler hiçde az değil, neden bir ch nuker Wizard kadar vuramıyor, orjinal sronun sonunu getiren EU Karakterler ile CH arasında eşitsizlik değilmiydi, Türkiyede eskisi gibi Orjinal sro oynayan kaç kişi vardır? EU karakterlerde Mitrada ki CH karakterlerinde sonunu getirecektir. Ben bir unique kesmek için illa Wizard olmak zorundamıyım, Bow charımla unique'e gitsem Wizardlara PK olduktan sonra kesebilirim başka bir ihtimalim yok çünkü. EU ların gücünü düşürüp POT Yenileme süresini kısaltın veya CH nin gücünü arttırıp POT Yenileme süresini kısaltın...

JoySro GM Ekibi [GM] Phoibos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    JoySRO
    Alıntı Bundle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda bende Foreiqn gibi düşünüyorum, CH Karakterler boşuna oynuyor bu oyunu CH Char açtım Blade kasacağım diye o kadar az vuruyor ki charı Bow yaptım, Blade olsa ben 110 olana kadar sw kapanır. Wizard charlara bakıyosun bir vuruşu CH herhangi bir buildin en az 3 vuruşuna denk geliyor. Nerede kaldı eşitlik, bu oyunda CH seven, EU karakterleri sevmeyenler hiçde az değil, neden bir ch nuker Wizard kadar vuramıyor, orjinal sronun sonunu getiren EU Karakterler ile CH arasında eşitsizlik değilmiydi, Türkiyede eskisi gibi Orjinal sro oynayan kaç kişi vardır? EU karakterlerde Mitrada ki CH karakterlerinde sonunu getirecektir. Ben bir unique kesmek için illa Wizard olmak zorundamıyım, Bow charımla unique'e gitsem Wizardlara PK olduktan sonra kesebilirim başka bir ihtimalim yok çünkü. EU ların gücünü düşürüp POT Yenileme süresini kısaltın veya CH nin gücünü arttırıp POT Yenileme süresini kısaltın...
    Bahsettiğiniz olay oyunun doğasında var ama blade chardan damage bekleyemediğiniz gibi, wizard chardan da defans bekleyemezsiniz. Her buildin artıları ve eksileri vardır, hepsini herşeyiyle eşitleme kalkarsak ne anlamı kalır?

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Bundle
    Ünvan
    -
    Level
    59
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Tamam Wizarddan defans beklemeyelim, CH Karakterlerden en iyi vurabilecek olan Spear Nuker bir karakter de Wizard'ın elinden Unique alamaz isterse elinde Sun +18 olsun EU'lar ile CH arasında adil olmayan bir eşitsizlik var... Gerçekci olarak bana bir cevap verin bu eşitsizliği biliyoruz ama düzeltmiyoruz, unique kesmek istiyorsanız Wizard char açın.. diye yazın bana... EU varsa CH tamamen anlamsızdır bu oyunda..

Alıntı [GM] Phoibos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz olay oyunun doğasında var ama blade chardan damage bekleyemediğiniz gibi, wizard chardan da defans bekleyemezsiniz. Her buildin artıları ve eksileri vardır, hepsini herşeyiyle eşitleme kalkarsak ne anlamı kalır?

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Hazar
    Nick
    DeepBlu3
    Ünvan
    [Count]
    Level
    125
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    NeVeRBeALoNe
    Malesef server açıldığı saat 2 arkadaş glaive açtık attık aralıksız kasıyorlar görevlerle,Hiçbir pt ye giremediği gibi ctf de bile dışlanıyor.İlk saaten bu zamana 60 lv olabildi solo kasarak akdanı açılan eular ise 85 üzeri. Serverin birinci yıl dönümüne bir kaç tane max lv ch belki olabilir bu gidişle..

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    SINNER
    Ünvan
    -
    Level
    76
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Pokemonlar
    Oyunun orjinal mekaniklerinden bir tanesini neden değiştirmek istiyorsunuz bunu anlıyabilmiş değilim.
    EU charında Chine charında kendine göre + ları ve - leri vardır bunları kabul ederek bunlardan bir tanesini seçersiniz 2 sini eşitlenmesini beklemek oyunu Silkroad'lıktan çıkartır.
    Chine charın bütün - lerinden bahsetmişsiniz fakat göreceksiniz ki son lvl olunup itemler yapıldığında serverde pwp kralları Chine charlardan birisi olucak.
    Konuyu okuyup okuyup hiç bir şey yazımyordum fakat artık isteklerin boyutları çok saçma yerlere gelmeye başlamış ki yazma gereği duydum.
    Öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki bu adamlar dengeyi bozmuşta tekrar yerine getirmek zorundaymış gibi
    Silkroad oynamak istiyorsanız Silkroad bu hep böyleydi.
    Konu SINNER tarafından (05.Aralık.2018 Saat 17:47 ) değiştirilmiştir.
    [GM] Awakea and [GM] Phoibos like this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Bundle
    Ünvan
    -
    Level
    59
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Dinamiklermiş, Orjinal Silkroad böyleymiş bunlar hikaye kardeşim, iSRO'da EU geldikten sonra çöp oldu... Ben 110 lvl olup seti düzene kadar SW Kapanır zaten... hadi kapanmasa benim bunları yapmam için dünya para vermem lazım kör olmayın... JoySro'nun çalışma mantığı budur... SW açar oyuncu kalmayınca kapatır.. SW'nin kapanmayacağını bilsem PETRA'da başlardım EU'lardan nefre ettiğim için... Daha öncedende 2 JoySro 80 cap'ında oynadım ikiside kapandı bununda sonu aynı... Verilen emeklere yazık..

Alıntı SINNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunun orjinal mekaniklerinden bir tanesini neden değiştirmek istiyorsunuz bunu anlıyabilmiş değilim.
    EU charında Chine charında kendine göre + ları ve - leri vardır bunları kabul ederek bunlardan bir tanesini seçersiniz 2 sini eşitlenmesini beklemek oyunu Silkroad'lıktan çıkartır.
    Chine charın bütün - lerinden bahsetmişsiniz fakat göreceksiniz ki son lvl olunup itemler yapıldığında serverde pwp kralları Chine charlardan birisi olucak.
    Konuyu okuyup okuyup hiç bir şey yazımyordum fakat artık isteklerin boyutları çok saçma yerlere gelmeye başlamış ki yazma gereği duydum.
    Öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki bu adamlar dengeyi bozmuşta tekrar yerine getirmek zorundaymış gibi
    Silkroad oynamak istiyorsanız Silkroad bu hep böyleydi.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    Bundle
    Ünvan
    -
    Level
    59
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    -
    Yapacak birşey yok kardeş, EU Charlara ve CH'ler ile arasında ki adaletsizliğe katlanmak zorundayız aksi takdirde kapanmaya mahkum 80 cap SW'de emeklerimizi boşa harcamamız gerekiyor...
    Alıntı alfonsoxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef server açıldığı saat 2 arkadaş glaive açtık attık aralıksız kasıyorlar görevlerle,Hiçbir pt ye giremediği gibi ctf de bile dışlanıyor.İlk saaten bu zamana 60 lv olabildi solo kasarak akdanı açılan eular ise 85 üzeri. Serverin birinci yıl dönümüne bir kaç tane max lv ch belki olabilir bu gidişle..