Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 138 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree100Likes

Konu: Mitra - Fikir Atölyesi

JoySro GM Ekibi [GM] Readers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hotan

Mitra - Fikir Atölyesi

Sevgili oyuncularımız merhaba,

Mitra macerası tüm hızıyla devam ederken, sizlerden gelen istek ve öneriler ile serverımıza yön vermek ve maceraya daha fazla heyecanlar katmak istiyoruz. Geçmişten bugüne kadar yapılan güncelleme çalışmalarını da göz önünde bulundurarak, Mitra sunucusunun daha iyi bir sunucu olması, daha keyifli bir oyun ortamı oluşması, genel durum ve etkinlikler gibi oyun içi tüm konularda yaratıcı fikirlere ihtiyacımız bulunmaktadır.

Oyuncularımızdan gelen fikirler bizlere adeta pusula gibi yön gösterip, daha güzel hedeflere ulaşmamızı sağlayacaktır. "Yapıcı" olmak şartıyla eleştiri ve fikirlerinizi bu konu altında bizlere iletebilirsiniz.

Bu konu altında tüm Mitra oyuncularının yorumlarını ve fikirlerini dinlemek isteriz.

Ayrıca yaratıcı ve gerçekten kayda değer görülen fikirlere çeşitli ödüllendirmeler yapılıp, uygun görülmesi takdirde güncelleme çalışmalarında güncelleme ismine fikir sahibinin ismi verilecektir.

Makineleri çalıştırma vakti! Mitra için yaratıcı fikirler geliyor..
    Konu [GM] Readers tarafından (12.Mart.2019 Saat 23:53 ) değiştirilmiştir.

Yaptığınız işte başarılı olmak güzeldir, takip edilmek ve taklit edilmek ise muhteşemdir

Daimi Oyuncu
    Güzel konu bolca katılım sağlayacağım.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    BeRLinn
    Ünvan
    [Baronet]
    Level
    110
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    CriticalCrew
    Kardesim bugunde yazdim yine yaziyorum sw patlayincami el atcaksiniz silk piyasasi gitti 1 bebenin elinde alay konusu oldu adam icin sikayet acildi sacma sapan seyler dediniz su sw da baska ne fikri istiyorsunuz
    XeLyPoM and baozhang like this.

JoySro Oyuncusu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Petra
    Nick
    Ash
    Ünvan
    -
    Level
    64
    Irk
    Çinli Çinli
    Guild
    Fight4Ever
    Job değiştirme olayına daha ağır bedeller yada hiç bedel olmayıp sadece gün cezası olabilir , millet zırt pırt job değişip serverın düzenini bozuyor trader/hunter - thief balance olayı böyle çözülebilir her 200m veren değişmemiş olur
    [GM] Readers and esronix like this.

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    PabloEscobar
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    100
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    5KAFALAR
    Merhabalar;
    1-)Serverda ciddi player düşüklüğü karşısında yeni gelecek playerlara ve geride kalmış playerlara kolaylık olsun diye exp rate bir tık arttırılabilir.

2-) Serverda biraz daha rekabeti arttırmak için ip limitin de 3 olması serverı canlı ve rekabetli kılacaktır.

Benimle aynı düşünen arkadaşların yorumumu beğenmesini rica ediyorum.

Teşekkürler,iyi eğlenceler...

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    ArsenaL
    Ünvan
    -
    Level
    85
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    BEDEL
    Guild limiti arttırılabilir

Banned
    Valla dostum öncelikle şu JusTice nickli charımın sudan sebeplerden chat ban almasından çok sıkıldım geçmişte 20 tane konu açtım şikayetle ilgil tahrik var diye hiç biri ceza almadı fw boyunca anneme bacıma karıma kızıma gelecekti ki doğmamış çocuğuma yürüdüğüm yola kadar küfürler yedim haliyle bende küfür ettim yine ceza. Lütfen önce biraz adil davranmayı öğrenin şu forumda ceza işleri ile 1 tane GM ilgilensin 10 kişi cezai işlem uyguluyor ve hiç adil olmuyor.
    Diğer bir konuya gelirsek yaklaşık 6 haftadır tabiri caizse size yalvarmadığım kaldı bu oyunun başından beri 3 kalelik union yok ve hala 3 tane kale açık tutmakta ısrar ediyorsunuz hiç bir kale de de kıran kırana savaş olmuyor. Savaş olmayan server bitmeye mahkumdur ve sizin bu 3 kale inadınız devam ettiği sürece bitecektir de. Ha oyuna illa hareket katmak istiyorsanız da oyunda değişiklikten önce reklam yapmalısınız. İstediğiniz kadar oyuna renk katacak şeyler yapın player olmadığı sürece bu renkler sadece bir değişiklikten ibaret olarak kalacaktır. Saygılar
    -JusTice

Yeni Oyuncu
    fgw serenes comander rateleri düştü ve serverin dengelenmesi için nowa ratelerini biraz olsun arttırmanızı istiyorum

Yeni Oyuncu
    Karakter Bilgileri

Sunucu
    Mitra
    Nick
    HarryPotteR
    Ünvan
    [Knight]
    Level
    95
    Irk
    Avrupalı Avrupalı
    Guild
    REB0RN
    Merhabalar
    1:Server de player azalması var bununla birlikte artık savaşlarda zevkli geçmiyor. Union Sayısı 3 olduğundan kalede 3 guild birlik olunca istediği kaleyi alıyor zaten rekabet edebilecek bir union da kalmıyor.Buna karşın union sayısını 2 yapabilir yada union olmasın herkes tek başına savaşsın eminim bu savaşları daha zevkli kılacaktır
    2:Server'in exp ratesi gerçekten zor yeni başlayan oyunculara yardım olsun diye artık biraz daha exp rate de iyileştirme bekliyoruz
    3:Server'de bildiğiniz üzere nova weapondan daha çok power var artık nova ratenin biraz daha iyileştirme bekliyoruz (lütfen geçenki gibi sözde kalmasın)
    4:En önemlisi Global Kullanımına bir kısıt getirilmesini rica ediyorum oyunda bazı kişiler oyunda boş Global atıp Server de görüntü kirliliği ve huzurunu kaçırıyor.Örneğin Global Kullanım süresi 20 saniye yada 25 saniye olursa emin olun böyle tartışmalar ve görüntü kirliliği oluşmaz
    Benim Düşüncelerim bunlardır Saygılar
    Konu HarryPotteR tarafından (13.Mart.2019 Saat 01:16 ) değiştirilmiştir.
    HarryPotteR

Yeni Oyuncu
    1)guild playerlarını arttırmak
    2)fgw de serenes comander ratelerini bir tık yükseltmek
    3)nowa silah rateleri biraz daha yükselmesi lazım en azından powerı olmayan nowa silahı olur çekişmeli olur